İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet.Net satılıktır.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok merak ediyorum fiyatına nasıl karar verdiginizi ama neden 30- ya da 40 deil de 35 bin :]

guzel domain..

S

sitemerkezi.net

Misafir
o adreste bir süre önce 60bin$ yazıyordu, sürekli düşüş içerisinde..
bakalım nerede alıcı çıkacak

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet domain çok iyi ama ne kadar iyi olursa olsun $35.000 etmez bence. :eek:
O parayı kimbilir ne kadar zamanda çıkarır ???

S

sitemerkezi.net

Misafir
olabilir olmaz diye birşey yok, ama alacak kişi ne kadar mantıklı hareket etmiş olur o tartışılır.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 5 seneden beri bu domain'in sat1l1k veya kiral1k oldugunu biliyorum
sahibi cok zor satar bunu :D imkansiz diyebilirim...
ne istedigini bilmiyor cunku

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok cok güzel domain ve bence o kadar para eder cunku aldığında sohbet'i birisine kiralasan en az ayda 1 milyar üçret alırsın ;)

S

sitemerkezi.net

Misafir
komsunet' Alıntı:
cok cok güzel domain ve bence o kadar para eder cunku aldığında sohbet'i birisine kiralasan en az ayda 1 milyar üçret alırsın ;)

ayda 1 milyar kazanmak bu kadarmı kolay? o kadar para kazanabilse zaten adam kiralamaz ki en az diyorsun sen. kira gibi verir kiraya her ay 1-1,5 milyar alır neden satayım diye uğraşsın mantıklımı bu olay ?

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yuzuk Script kaç para alıyormuş ircd sini kiralayıp bi sor bakalım..

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vede bende olsun o domain o paraya kiralarım ;) yaa hertürlü yolumu bulurum ek ek kanallara linkj vererek ayda 100 milyona kiralarım ve ayriyetten gittiğim serverdende aylık kira parası alırım yaa yeterki o domain bende olsun :)

D

[DeviL]

Misafir
gokhan bu arkadaşlar irc den çakmıyolar yuzuk net şuanda gonul netten ayda 600 ytl alıyor anlaşmaları 6 aylıktı 3.200 ytl ye yapmışlardı bi dahaki 6. aydan sonra aylık 1 milyardan 6.000 ytl ye yapacaklar

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar satılık domain, satılık script daha doğrusu içerisinde $, YTL, Euro geçen tüm konularda nedense hep ücret konusunda küçümseyici yorumlar yeralıyor, peki siz birşeye aylarca hatta yıllarca emek verirseniz fiyat olarak ne düşünürsünüz? Bize göre 30-35 bin $ çok olabilir ama onu daha kârlı bir iş için kullanacak kişilere yönelik zaten teklif.. Sizce?

Sevgiler..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben Türkiyede (türkçe) 35 bin dolara satılan domaini daha duymadım
ama bu işe para ayırmış olsam 10 bin dolar verirdim bu domaine

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komsunet' Alıntı:

ayda 1 milyar sohbet i kiralayacak seviyede adam var mı buralarda?

N

netturk

Misafir
Domain Gercekten Cok Guzel. He Bu Kadar Edermi Bilemem Ama Sahibinin Verdigi Fiyat Bu.
Daha Once Sohbet.com Domaini Icin Fiyat Almistim. 25 Bin $ Diyorlardi..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sozum yalnis anlasilmasin ve arastirmak isteyende arastirsin. Su anda turkiyenin en buyuk ircd server 'lerinden bir tanesi olan zurna.net 'in eski webmaster i olarak ircd yonetiminde 2 sene bulundum. bu sure zarfinda 2 sene boyunca webi bende ve bir arkadasimda idi. Bu gecirdigimiz 2 sene icinde gorduklerimi soylemek isterim

+ winsome ( mehmet ) aylik kazanci ( kanal kirasi + oper + admin ) 'dan aylik en az 8000-9000 $ di bunun bir kismini server 'lerine veriyordu.
+ buyuk bir referans sunarak zurna.net uzerinden ya shell kanali kiralaniyor yanda kendileri shell satisi yapiyorlardi
+ shell kanali uzerinden veya bir oper/admin yardimi ile eggdrop + bot + vhost satiyorlardi

gibi gelirleri vardi. aylik 11000 - 12000 $ 'a yakin gelirleri vardi.

Sonrasinda winsome ( mehmet ) 'nin askerlik nedeni ile bu isi birakmasi gerekiyordu. ( Hos adam birakmayip ne yapsin odtu 'yu 4. luk ile bitirmis amerikadan is teklifi almis birisi ) ve ilk etapta web + ircd 'yi komple 11 milyara kiraladi. Daha sonra domaini 45 milyar gibi bir rakama satti. Su anda olan yonetim eQuaL ( Erkan ) Paranoia ( mustafa ) toplam 45 milyar vererek aldilar.

Sonuc itibari ile :

1-) Sohbet.Net o kadar eder mi bunu sahibi bilir buna biz yorum yapamayiz.
2-) Birey eger domain uzerinden gelir elde edecegine inanirsa bu parayi verebilir.
3-) Su anda internet kullanicilarinin %70 gibi bir rakami chat yapiyor.

Yazdiklarima inanmayanlar arastirabilirler. Nick : AspCoder ( Bilen bilir zaten )

Iyi calismalar ...

D

[DeviL]

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Yazdiklarima inanmayanlar arastirabilirler. Nick : AspCoder ( Bilen bilir zaten )

Iyi calismalar ...

yazdıkların o kadar doğru ki Tüm Türkiyenin Bildiği ( IRC ye Takılanlar Coderler vs.) Bi Durum bu Sohbet.net in Sahibi Eskiden Kopuk tu O kadar Zeki biriydi Ama nasıl verdi o domaini hala anlamış değilim şuanda zurna.net in değeri 75 milyar. evet yanlış duymadınız türkiyede zurna.net için 75 milyar teklif eden birisi var Sohbet.net domainine 35.000$ çok değil ama verecek kişi çıkmaz ZaiL in Biraz indirim yapması yada Zurna.netten daha çok büyütmesi lazım Bazı arkadaşlar 35.000 veren çıkmaz demiş galiba ama Mircturk.cOm sunucusu
muhabbet.net e 15.000 $ verdi ( 3 yıl kiralamak için ) düşünün artık.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Arkadaşlar, IRC bitiyor ve yakın zamanlarda tamamen ölecek. Millet IRC'ye gireceğine MSN'e, ICQ'ya vs. ve Yonja gibi arkadaşlık sitelerine giriyor. Şahsen bende sağlam bir IRC kullanıcısı ve bağımlısı olarak IRC'yi bu nedenlerle bıraktım. IRC'den büyük paralar kazanmak artık hayaldir. Bu domainede hiç bir şekilde 35 bin dolar verilmez.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
Arkadaşlar, IRC bitiyor ve yakın zamanlarda tamamen ölecek. Millet IRC'ye gireceğine MSN'e, ICQ'ya vs. ve Yonja gibi arkadaşlık sitelerine giriyor. Şahsen bende sağlam bir IRC kullanıcısı ve bağımlısı olarak IRC'yi bu nedenlerle bıraktım. IRC'den büyük paralar kazanmak artık hayaldir. Bu domainede hiç bir şekilde 35 bin dolar verilmez.
Aynen bende eski IRC tutkunlarındandım ama artık öldü IRC eskiyede dönüş yapamaz. Messenger programları olaya noktoyu koydu.

+ 35 etmez bence burası. bakıyorumda uçan uçana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5