İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ŞOK KAMPANYA ! 10 € Ilk Ay %100 Dedicated Server

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Celeron 2.4 GHz
512 MB Ram
80 GB HDD
1000 GB Traffic
Almanya Netdirect Fedora Core x, CentOS 4.x
Windows 2003 Web Edt. Server + 12 €
Plesk 7.5.6 Türkçe Full (Ücretsiz)
İlk Ay : 10 €
Diğer Aylar : 50 €
Stok 12 Adet
Siparişleriniz
E-Mail : [email protected]
MSN : [email protected]
TEL : 0532 747 93 62

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Ne günlere kaldık" benim bu başlığa yorumumdur sadece, anlayan olur anlamayan olur..

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet uzun zamandır ucuz ve iyi bir makina arayan arkadaslar için hazırladık bunları ılk ay 10 € vererek hosting parasına suncu sahibi olacaklar ki diğer aylar 50 € bir VPS bır Reseller parası.

Bu arada arkadaşlar serverlar 12 Aylık sözleşmli olarak satılmaktadır. Bazı arkadaslar 1 Ay kullanmak ıstıyorum dıye mail atmışlar serverları kopay ferasi gibi kullandırmak ıcın o kadar emek vermekdik herkes den anlayış bekliyorum.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayırlı satışlar güzel kampanya hazırlamışsın fakat dedicated işinde uzun vadeli sunucu kiralamak pek mantıklı bir iş değil. Sağlam olduğuna emin olduğun sunucu için yıllık ödeme yapmak lazım. Bzim o şekil çalıştığımız yer mevcut güvenimiz sonsuz umarım sizinde öyle olur iyi çalışmalar.

Ekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostsima - netdirekt datacenterindan sati$ yapiyor, nd kalitesi zaten belli. arkada$lara guvenerek i$ yapabilirsiniz bence. ayrica fiyatlarda gayet makul...

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Celeron için aylık 100 YTL fazla.

Buda senın bır hosting paketin sence aylık 15 GB alana 300 GB 100 YTL vermeye değermi

komik olma bir laf söylüyorsan az mantıklı konus

http://www.netmira.com.tr/?page=reseller Adresinden alınma bır bayi paketi

MAXİ-BAYİ (PAKET 4)
SİZE ÖZEL NAMESERVER'LAR (NSX.ALANADINIZ.COM)
15 GB DİSK ALANI, AYLIK 300 GB BANDWIDTH
AYLIK 100 YTL YILLIK 1000 YTL

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu kampanyadakı makınaların tamamı satılmıstır.
Ocak ayı gibi aynı kampanyayı bır daha duzenlemek ıcın gırısımlere basladık.
Herkese iyi yada kötü tepkisi için teşekkür ederim.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buda senın bır hosting paketin sence aylık 15 GB alana 300 GB 100 YTL vermeye değermi

komik olma bir laf söylüyorsan az mantıklı konus

http://www.netmira.com.tr/?page=reseller Adresinden alınma bır bayi paketi

MAXİ-BAYİ (PAKET 4)
SİZE ÖZEL NAMESERVER'LAR (NSX.ALANADINIZ.COM)
15 GB DİSK ALANI, AYLIK 300 GB BANDWIDTH
AYLIK 100 YTL YILLIK 1000 YTL

Kesinlikle KATILMIYORUM..

Resmen elmayla armut kıyaslanmış burada.Bir yerde Celeron işlemcili bir sunucu diğer tarafta managed shared hosting paketi.

Celeron işlemcili sunucu hem işlemci ve ram olarak küçüktür hem de unmanaged'dir.Çok zahmetlidir.Güncelle,koru,sorun çöz...

Hosting paketi ise çok rahattır.Bir kere sunucu yönetimiyle ilgilenmeniz gerekmez.İkincisi o paketin bulunduğu sunucunun özellikleri %99 ihtimalle (incelemediğimden dolayı %99 diyorum) burada satışta olan sunucudan çok daha yüksektir.

Herşey HDD ve trafik değildir.O sunucuya 250 GB HDD takın 1 TB trafik verin ama RAM'i 256 MB'da bırakın işlemci de Celeron 2.8 olsun..O sunucudan verim almanız imkansızlaşır.Yüksek kaynak gerektiren siteleri barındıramazsınız.

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle KATILMIYORUM..

Resmen elmayla armut kıyaslanmış burada.Bir yerde Celeron işlemcili bir sunucu diğer tarafta managed shared hosting paketi.

Celeron işlemcili sunucu hem işlemci ve ram olarak küçüktür hem de unmanaged'dir.Çok zahmetlidir.Güncelle,koru,sorun çöz...

Hosting paketi ise çok rahattır.Bir kere sunucu yönetimiyle ilgilenmeniz gerekmez.İkincisi o paketin bulunduğu sunucunun özellikleri %99 ihtimalle (incelemediğimden dolayı %99 diyorum) burada satışta olan sunucudan çok daha yüksektir.

Herşey HDD ve trafik değildir.O sunucuya 250 GB HDD takın 1 TB trafik verin ama RAM'i 256 MB'da bırakın işlemci de Celeron 2.8 olsun..O sunucudan verim almanız imkansızlaşır.Yüksek kaynak gerektiren siteleri barındıramazsınız.

Arkadasım zaten bende tutunda gunde 100 bin tekıl alan sıtenızı koyun demıyorum uzun zamandır 100 YTL dedicated server arayan arkadaslar var bunlar kucuk olcekde sunucu ıhtıyacları oldugu ıcın bole bır paket hazırladık sunduk artı suncular unmanaged degıl tamamen managed dır benden sunucu alanlar bunu gaye iyi bilir.

Reseller hosting aldıgın serevra her ıstedıgın componeti veya ıstedıgın yazılımı kurup kullanma lüksün yok bu sunucular tamamen kısısel amaclı projelerı olan kullancıılar ıcın hazırlandı ve sunuldu ve alan arkadaslarda oldukca memnun hatta bır arkadasımız ismini vermek ıstemıyorum 3 adet sunucu aldı.

Buda ben bu sunucuları alın bır de bilmemnehost.com dıye domain alın hostsatın rezıl olun demıyorum sadece kısısel amaclı projeleriniz için reseller yerıne alına bilecek bır konfigirasyondur.

Diğer bir konu ise sunucunuz ne kadar guclu olursa olsun bır sunucuya belirli bir sayıda reseller satısı yapılmıs ıse ise ısterse 100 GB ram olsun makınada kasılma yapar ve bu tum reseller kullanıcılarını etkıler yabi tek bır kısının trafık veya CPU yogunlugu tum reseller kullanıcılarınıda aynı sekılde etkıler bu sekılde zateb 3 reseller kullanıcınız olsun ( forum, hek, mp, v.b. ) zaten tüm sunucunun trafıgını ısgal etmıs demekdir.

Lütfen bır reseller paketi ile dedicated karsılastırken daha sağlıklı analiz yapınız.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Celeron için 100 YTL çok diyen arkadaşlar bana 100 YTL ye bir P4 server ayarlarmısınız..

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D

o karşılaştırmadan sonra bu konuya birşey yazmamaya karar vermiştim ama "katılıyorum"lar gelince yazmak zorunda kalıyorum.. Cevabım sadece onlaradır..

Arkadaşlar aynı trafik limitli, Celeron'daki 100 GB'ı P4'teki 1 GB'la bile asla karşılaştırmayınız.

Şu var, makineler Managed ise aylık Manage ücreti zaten yaklaşık 100 ytl eder.

Tabi gerçek manage, gerçek sunucu, gerçek firma, gerçek bilgi, gerçek hizmet vb. gibi gerçek kavramları bilmek lazım. Hepimiz düşe kalka yürümeyi öğrendik, öğreneceğiz. Hayırlı olsun.. :D

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D

o karşılaştırmadan sonra bu konuya birşey yazmamaya karar vermiştim ama "katılıyorum"lar gelince yazmak zorunda kalıyorum.. Cevabım sadece onlaradır..

Arkadaşlar aynı trafik limitli, Celeron'daki 100 GB'ı P4'teki 1 GB'la bile asla karşılaştırmayınız.

Şu var, makineler Managed ise aylık Manage ücreti zaten yaklaşık 100 ytl eder.

Tabi gerçek manage, gerçek sunucu, gerçek firma, gerçek bilgi, gerçek hizmet vb. gibi gerçek kavramları bilmek lazım. Hepimiz düşe kalka yürümeyi öğrendik, öğreneceğiz. Hayırlı olsun.. :D

katılıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5