İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şok şok!! 1 Yillik Domain + 1 Yillik 100 Mb Web Alani = 30 Ytl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SuedaNET

Misafir
Merhaba'lar..
6 aydır Hizmet verdiğimiz süreç içinde daima iyiyi ve kaliteli hizmet sunmayı düşledik ve bu yolda üst düzeyde ilerlediğimizi gördük. Bu Hizmeti düşük ücretle sunmayı denedik bunun için bazı çalışmalar yaptık ve sonunda başardık! Herkesin Bu kampanyadan yararlanması için ilk adımı biz atalım dedik.. WEB sayfamızdaki fiyatları görünce sizlerde şaşıracaksınız..
SAYGILARIMIZLA
http://www.sueda.net
İLETİŞİM İÇİN MSN ADRESİMİZ: [email protected]

M

mercy

Misafir
hoca iyide nasıl oluyor iletişim kısmında bir telefon bile yok

bence kesin sabit hat olması lazım olurmu bu iş msnle mail ile

S

SuedaNET

Misafir
Sueade.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri Internet bankacılığını yarattığından dolayı 7/24 Saat Internet Erisimimiz,Elemanlarımızla online olduğumuzdan dolayı hiçbir şekilde müşterilerimiz ile irtibat esnasında problem yaşamadığımız kullanıcılarımız tarafından tespit edilmiştir. sizde Sueada.Net Kullanıcısı olduğunuzda sizde bir çok Firmaların destek problemini verdiğini göreceksinizdir.
Sueada.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri siz değerli kullanıcılarımızı memnun etmek amacıyla daima sizlerle olacaktır. zaten sloganımızda belirttiğimiz gibi : Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven. sanırım yeterli açıklamayı yaptım teşekkür ederim.

S

SuedaNET

Misafir
marissoft' Alıntı:
Web Tasarım bilginiz oldukça yüksek olsa gerek sayın : marissoft - zevk'lerimiz aynı olsa gerek biliyorsunuz ki internet dünyasında yapamıyacağımız hiçbirşey yoktur. buda bir rastlantı olsa gerek sitenizi ziyaret ettim, fazla bir fark olmadığını fark ettim yanlız benim bu sitem 2001 yılında aktif olduğundan dolayı sizden "aldım" diyemiyeceğim, sizide suçlamak gibi bir tavrım yok.Sitemizde genel bir problem olduğundan dolayı sitemizi aktif edemedik. sorunumuzu şuanda çözdüğümüzden dolayı sitemiz şuanda aktiftir. hiçbir şekilde bilgi sızması olmamaksızın Sueada.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri tamamen kendi professional Yöneticileri tarafından yapılmaktadır. Teşekkür ederim.

K

kiralinoglu

Misafir
bence hizmet süperrrr

mercy' Alıntı:

arkadaşım bence hizmetleri çok iyi, ben radyo hizmetlerini kullanıyorum bir kere bile takılmadı. ayrıca ihtiyaç duyduğumuz her an online olarak yardım alabiliyoruz.

diğer birçok firmada byle bir olay yok. satışı yapıp parayı cebe atıp sonra sizi tanımazlar. ama Sueda.net te bu olay yok bu açıdan firma çalışanlarını kutluyorum

M

mercy

Misafir
sizi anlıyorum mail yetiyor diyorsunuz ama müşteri güveni için birtelefon bir sabit hat olması gerekiyor ,hatta adres olsa daha iyi olur

S

SuedaNET

Misafir
Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, Amacının hizmet olduğunu, Kazancının Güven Olduğunu bütün kullanıcılarına yansıtmakta olup, devamını sürdürmektedir. Siz değerli kullanıcılarımızın sayesinde bir çok online destek sistemleri geliştirmekte olup daha fazla yardım etmenin hedefindedir, Her zaman söylüyoruz ve söylemeye devam edeceğiz. Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..Bizde Size teşekkür ediyoruz sayın :kiralinoglu

S

SuedaNET

Misafir
mercy' Alıntı:

sayın : mercy - Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri suanda bulunduğumuz büro'nun çok yakında kayıtlarda yerlerini göreceksiniz, Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri"DEĞİL!" A.Ş. Olarak karşınızda olacağız, bunun için biraz zamana ihtiyacımız var siz değerli kullanıcılarımızı bir başkasının elinde görüp içimizin çızlaması için acele ettik ve sizi kurtarmaya çalıştık,çok yakında aldığınız paketleri Faturası, İrtibat telefonları, belkide bir santral olarak görev yapmakta olacağız bu hayla ilgili personellerimiz tarafından düşünülmektedir. Teşekkür Ederim

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kiralinoglu' Alıntı:
arkadaşım bence hizmetleri çok iyi, ben radyo hizmetlerini kullanıyorum bir kere bile takılmadı. ayrıca ihtiyaç duyduğumuz her an online olarak yardım alabiliyoruz.

diğer birçok firmada byle bir olay yok. satışı yapıp parayı cebe atıp sonra sizi tanımazlar. ama Sueda.net te bu olay yok bu açıdan firma çalışanlarını kutluyorum

diyorsun :D

S

SuedaNET

Misafir
SpYTaZz' Alıntı:
sueda.net açılmıyor
Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, Siz değerli kullanıcılarımızın şikayet ve önerilerini alamadığımızdan dolayı, Dedicated olan makinalarımızın parçalarını yükseltmek amacıyla 10 dakika kapatılmıştır. Siz değerli kullanıcılarımızın herhangibi bir şikayeti bizi çok üzmekte olmaktadır, bu neden dolayı parçalarımız yükseltilmektedir. Bu tarzdaki olaylarla hiçbirşekilde bir daha karşınıza çıkmayacağınız yaptığımız değişikliklerden dolayı sizden tekrar özür diliyoruz. Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri

S

SuedaNET

Misafir
marissoft' Alıntı:
ne diyelim çalışmalarınızda başarılar.
sayin : marissoft - Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri olarak, az önce açıklama yaptığımız gibi, siz değerli kullanıcımılarımızın "kazıklanması" sonucu acele olarak ve bir takım eksiklerimizi tamamlamadan faaliyete başlamış bulunmaktayız. eğer sizde bir paket almak veyahut aldırma düşüncelerinde oluyorsanız, referanslarımız tarafından size garanti verebiliriz huzur içinde platformunuzu kurabilirsiniz. Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, müşterini yüzünü daima gülümseyerek görmenin peşindedir ve buna legalpara ediyoruz. Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle Merhabalar ;
sitenizin tasarımı göze hitap ediyor yalnız biraz araştırdık mı sag üstte kullandıgınız banner 468*60 olan www.sadecehosting.com un kullanmış oldugu hatta klasikleşmiş bannerı bunu bildiriyim sonra logonuzun arka fontunda ve yazış şekli hariç font renklerinde kullandıgınız renkler ve arka taban tamamiyle www.servermaestro.com dan alıntı servermaestro.com bir SH hizmetidir bunuda belirtiyim :) SH ye karşı bir alerjinizmi var Copy/Past ilkesini adamların üzerinden gerçekleştiriyorsunuz ?

S

SuedaNET

Misafir
Sayın : sepulchral - Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri siz değerli kullanıcıların başında olabilmek için sitemiz çok kısa bir sürede aktif hale gelmiştir. Daha önce belirttiğim gibi bir bölüm eksiklerimiz olmaktadır. Bu eksiklerimiz gün geçtikçe giderilecektir. Siz değerli kullanıcılarımızın problemlerini sürdürmekte olan personellerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
Sayın : sepulchral sizede gerçekten çok teşekkür ediyorum. siz bizim kayıtlı kullanıcılarımızdan birisimisiniz yoksa?, Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayır , Sitenizin basit olması kötü olması tasarımınızın basit olmasına lafım yok sundugunuz hizmetede lafım yok yalnız insanların emeklerini calarak acil yapmamız gerekiyordu o yüzden böyle yaptık gibisinden ibareler kullanmanıza anlam veremiyorum ve sizi bu konuda haklı göremiyorum.. sunduğunuz hizmeti kanıtlamak istiyorsanız kendi emeğinizle bir şeyler yapmanızı öneririm hayır sizin müşteriniz degilim.

S

SuedaNET

Misafir
Sayın : sepulchral - Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, düşüncelerinize hak veriyorum, ama bir konuyu detaylı olarak bilmediğiniz için yargılamanız bence tuhaf ve kötü bir düşünce, her kullanıcı tarafından bu şekilde olsa gerek, sizin de böyle olmasını ümid ederdim hayal kırıklığına uğrattınız bizi gerçekten, daha önceki açıklamarımızı okuduysanız orada belirttiğimiz gibi sitemiz daha önceden planlanmış yanlız yarım kalmıştır. kimsenin emeği ile alakamız olmayıp tamamen kendi emeğimizdir. Personelimizin, yakını vefat ettiğinden dolayı sitemiz biraz geç tasarım yapıldı, bu neden dolayı tekrar özür dilerim, tekrar üstüne basarak konuşayım, kesinlikle hiçbir çalıp,çırpmamız olmamaktadır, bir şirket olarak bu lafı kaldıramıyacağımızı belirtir bir daha olmamasını rica ederim. teşekkür ederim - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

T

tahtakale

Misafir
SuedaNET' Alıntı:
Sayın : sepulchral - Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, düşüncelerinize hak veriyorum, ama bir konuyu detaylı olarak bilmediğiniz için yargılamanız bence tuhaf ve kötü bir düşünce, her kullanıcı tarafından bu şekilde olsa gerek, sizin de böyle olmasını ümid ederdim hayal kırıklığına uğrattınız bizi gerçekten, daha önceki açıklamarımızı okuduysanız orada belirttiğimiz gibi sitemiz daha önceden planlanmış yanlız yarım kalmıştır. kimsenin emeği ile alakamız olmayıp tamamen kendi emeğimizdir. Personelimizin, yakını vefat ettiğinden dolayı sitemiz biraz geç tasarım yapıldı, bu neden dolayı tekrar özür dilerim, tekrar üstüne basarak konuşayım, kesinlikle hiçbir çalıp,çırpmamız olmamaktadır, bir şirket olarak bu lafı kaldıramıyacağımızı belirtir bir daha olmamasını rica ederim. teşekkür ederim - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

Hocam, standart renkle yazmayı bilmiyor musun sen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi