İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şok şok!! 1 Yillik Domain + 1 Yillik 100 Mb Web Alani = 30 Ytl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz sm.com.tr biraz kebirhost.com tavaya dökülür , güzelce editlenir ve tuzlandıktan sonra sueda.net e upload edilir.

S

SuedaNET

Misafir
Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, Biz standart bir Firma değiliz, konumuzun da bu olduğunu sanmıyorum, açıklamalarınız için teşekkür ediyorum, her insanın kendine göre bir hobileri ve fantazileri vardır, ve bunlar tartışılmaz. yaptığınız gerekli açıklama için teşekkür ederim. bu konuşmayı hakaret olarak mı yazıyorsunuz, yoksa düzeltmem maksatıylamı ben onu anlıyamadım yinede herşey için teşekkür ederim. Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

S

SuedaNET

Misafir
Sayın: crawler, insanların hobileri ve zevklerin tartışılmaz olduğunu ilerki zamanlarda bazı şeylere sahip olduğunuzda anlıyacaksınızdır, şimdi sizin konuştuğunuz kelimeler bizi suçlamaktadır, bilmem bunun farkındamısınız anlattığımı anlıyacaksanız benim bölümü lütfen yazı yazmayınız, sinirlilik veyahut cazgırlık ile hiçbir alakası yoktur. düşünürsenizde bu sizin düşünceniz olacaktır. sitemiz tamamen kendi Personelimiz tarafından hazırlanmıştır. teşekkür ederim. Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

S

SuedaNET

Misafir
Arkadaşım siz yine nasıl konuşmak istiyorsanız tabiki bunun için özgürsünüz size herhangibi bir zorlama yapmak gibi bir hakkımda, sizde ilerki zamanlarda bunu anlıyacak ve hak vereceksiniz. bu yüzden kalp kırmanın bir anlamının olmadığını düşünüyorum, bu tarzda ilk açıklama sizden geldi bizde 2000yılından bari bu işlerin içindeyiz. yaptığınız açıklama ve yorumlarınızı tekrar düşünerek cevap vermenizi tehmin eder teşekkür ederim. Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven.

M

mercy

Misafir
madem 2000 li yıldan beri şirketsiniz açık adresinizi ve telefon nuamranızı alabilirmiyim

Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven.
güzel söz :p

I

iyiyureklim

Misafir
çerezler kimden bugun :D

Sueda.Net kardesim bana açık adresini verebilirmisin Firmanızın artik a.ş mi diyom tic.ltd mi Bu hafta sonu Kadiköy e gelecegim arkadaşlarla sizlere de ugrariz çay içeriz ??

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet madem firmasın şirketsin ver bakalım adresi iyiyureklim beraber gideriz artık :)

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Önüne gelen hosting şirketi(!) olursa böle olur tabii...

Tasarımın çalıntı (özenti de olabilir) logodan başka elle tutulur hiç bi yanı yok. Hiç güven vermiyosunuz. Tablonun sonuna dayalı yazılar. Times New Roman karakteri kullanmalar...

Keşke daha özgün bir tasarımla ve daha organize bir şekilde şirketleşerek buraya gelseydiniz...

I

iyiyureklim

Misafir
yapmasına yapar da bunlar da sorun var .

Adam sanki pazarda don-kilot satiyor. Renkli yazılar filan her mesajin basinda bilmem ne hizmetleri Bu forum gittikçe Sirke dönecek

dans eden maymunlar,ayılar nerde kaldı

S

SuedaNET

Misafir
iyiyureklim' Alıntı:
çerezler kimden bugun :D

Sueda.Net kardesim bana açık adresini verebilirmisin Firmanızın artik a.ş mi diyom tic.ltd mi Bu hafta sonu Kadiköy e gelecegim arkadaşlarla sizlere de ugrariz çay içeriz ??
Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri olarak siz kullanıcılarımızıda aramızda görmekten mutluluk ve kıvanç duyarız. hastahane Caddesi Adıyaman Poliklinik İş Merkezi
4ncü Kat SuedaNet Internet ve Bilisim Hizmetleri Adıyaman
İrtibat Numarası Olarak : 0 505 667 01 68 Nolu numarayı kullanabilirsiniz. aklınızda problem olan sorunlarınızı birzat telefon ile 7/24 irtibata geçebilir aklınızdaki problemleri silebilirsiniz. Teşekkür Ederiz. - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

S

SuedaNET

Misafir
apachesoul' Alıntı:
Önüne gelen hosting şirketi(!) olursa böle olur tabii...

Tasarımın çalıntı (özenti de olabilir) logodan başka elle tutulur hiç bi yanı yok. Hiç güven vermiyosunuz. Tablonun sonuna dayalı yazılar. Times New Roman karakteri kullanmalar...

Keşke daha özgün bir tasarımla ve daha organize bir şekilde şirketleşerek buraya gelseydiniz...
Sayın Arkadaşlar, Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetlerinin amacı 2001 yılında bizimle birlikte olan siz kullanıcılarımızın yoğun talepleri tarafından tekrar hizmet vermekteyiz 2000 yılında yapım aşamasında olan web sunucumuz www.sueda.net ne yazikki bazı problemlerinden dolayı aktif olamamıştır. bundan dolayı bizim kayıtlı olan kullanıcılarımızdan özür diledik. sizin yapmak istediğiniz bölümler yeterince açık bulunmamaktadır, internet dünyasını azda olsa çokta olsa biliyorum, herkez yukarıda kalmanın peşindedir, biz dobra olarak bu işin peşine düştük yaptığımız kampanyalar bir kullanıcımızın gözünü boyayıp daha sonra zarar vericek gibi bir düşüncelerimizin olmadığı ilerki vakitlerde görebileceksiniz, biz sadece iyinet.com forumlarına değil kendimizi IRC ortamlarındaki bütün kullanıcılara ve Web üzerinde duran "bir bölümü vs." kullanıcılara kendimizi tanıtmak olmuştur. Siz artık karşınızdaki Bir Firmayı konuştuğunuz küçültücü kelimeler olarak söylemekten vaz geçmelisiniz, Internet'e verdiğiniz ücret ile kendinize bir takip Elbise veyahut çikolata alabilirsiniz. Bu konu hakkında lütfen daha fazla boş kovanlık yapmayınız. Teşekkür Ederim. - Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

S

SuedaNET

Misafir
iyiyureklim' Alıntı:
yapmasına yapar da bunlar da sorun var .

Adam sanki pazarda don-kilot satiyor. Renkli yazılar filan her mesajin basinda bilmem ne hizmetleri Bu forum gittikçe Sirke dönecek

dans eden maymunlar,ayılar nerde kaldı
Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, Herkezin gözündeki Firmalardan olmadığını göstermek maksadıyla herkezin karşısına farklı olarak çıkmanın peşindedir, Konuştuğunuz kelimeler sizi aşıyorsa lütfen yazdığınız kelimeleri edipleyip tekrar yazınız. Teşekkür Ederim. Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetler. - Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AnLadik HayırLı OLsun. Şu Yazı Rengini Değiştirsen, Gozlerım BozuLuyor Okuyamıyorum Kardeşim.

I

iyiyureklim

Misafir
ya kardes a.ş diosun ama ilk once sunu soylim sana bi siten yok herhalde a.s sin ama bi tek çalışanı firmanin sensin. Ordan burdan almisin tasarım serverın var mi senin? yoksa resellerlıkdan kazanıpdamı a.ş olcan bu zamana kadar varsa bole kazananlar walla helal olsun ne diim. http://www.grafikdizayn.net/ ile herhalde anlaşmalısın adamların bannerını bile almişsin reseller paketin özellikleri ne saglamsa bende alim ? 5-10gb bw si varmi ?

sayın internet ve hizmetleri ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5