İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Solidinvestment da parasini kaybedenler okuyun lutfen

A

a.ışık

Misafir
baştan belliydi fasa-fiso olduğu bu topic'in. :D
kilitlensin de hepimiz rahatlayalim,
uğraşmayın böyle boş işlerle!

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baştan belliydi fasa-fiso olduğu bu topic'in. :D
kilitlensin de hepimiz rahatlayalim,
uğraşmayın böyle boş işlerle!

emredersiniz efendim...

hayatında adalete dair ne yaptın? ne için savaştın...neyi feda ettinde dünyada yaşama hakkı kazandın? fransız ihtilalinde sana bu hakları elde etmek için herşeyini feda etmiş insanlara cevabın hakkınızı aramayınmı?

emredersiniz efedim aramayız!

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
notepadin açtığı faso fiso bi topik değil senin yazdığın şey senin kendi faso fisoluğun r10da takıl sen

heldic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en bastan olmayacagı belliydi atı alan uskudari gecmis bosuna milleti ugrastırdın ver bana 1 trilyon gel sonra benden al

ben virgin adalarındayken

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumu takip edemiyorum haliyle bu basligida, dedigim gibi, avukatlar kazandi bu isten en cok. bana dusen komik bir rakam oldugu icin egold numarami vermedim bile ama olayi hallettiler. Bu mesajlari okuyan bir kisinin bile parasi kurtulduysa bu bana yeter..

kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5