İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son Nokta!! 50 Mb Alan Hersey Sinirsiz Yillik 20 YTL!!!

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkiye ici sunucularimizda

50 Mb Alan
Sinirsiz Trafik
Sinirsiz Sub-Domain
Sinirsiz E-Posta
Sinirsiz Mysql
Ve daha niceleri sinirsiz...sizleri bekliyor acele edin...
Turkce DirectAdmin Panel

pesin odemelerde 1 ay geri odeme garantisi

iletisim ve siparis icin www.makroturk.com web adresini, [email protected] msn adresini

veya ;

0212- 217 68 35 numarali telefonu kullanabilirsiniz...

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden bu kadar dusuruyorsun fiyatlari? ne kazanabilirsinki yillik 20 ytl ile? sanirim eski tl ile 20 mi 200 mu tam bilmiyorum da. ama yinede cok ucuza geliyor ve boylelikle ister istemez insanin icinde bir suphe doguyor:D

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kisa ve oz bi cevap verim...imkanlarim oldugundan dusurebiliyorum. farkindaysaniz burda caktirmadan buyuk bi rekabet var gibi ancak bu rekabetin sonucunda imkanlari olan kazancak bende bu sansimi degerlendiriyorum.diger host firmalari icin makinaya disk eklemek maliyet demekse benim icin sadece depodan alip makinaya takmak bilisim firmasi olmanin avantajlari..ayrica fiyat dusuk olsada sonucta kampanya fiyati ve sirkule sagladiktan sonra benim icin sorun degil hedef sayima ulasayim yeter.suphe kismina bi yorum getiremicem :) insanlarin icinden gecenleri degistiremem.eski para ile 20 milyon yapiyo

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msnmde varmisiniz tam hatirlamaiyorum ama bu aksam sizinle anlasma yapabilirim.4,6 saat sonra belli olur.banwith sorunu yok degilmi? 3 gun sonra banwith bitti olmaz umarim.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasil isterseniz msn niz de oldugumuzu sanmiyorum ekleyebilmeniz icin adresimiz belli zaten bekleriz..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde maliyetlerden haberim var tr de sunucu bu fiyata idda ediyorum mümkün değil... Mümkün değil imkansız.. Kişisel fikrimdir güvensiz bir kampanya..

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peh...tamamen provake baska hic bisey demiyorum bu soze cok idda ediyosaniz buyrun gelin yerimize hangi maliyetlerle hangi sartlarla ne kadar kazancla veriyoruz gorun ordan ole atip tutmakla olmaz herkes biseyleri bildigini sanip ortaligi velveleye vermesin goz var nizam var adam 2.5 gb alan veriyo reseller olarak 40 ytl ye yillik ben 50 mb alan 20 ytl deyince guvensiz oluyorum hadi gidin isinize ye ayip denen bisey var kendine guvenen cikar gelir adres belli gozuyle gorur neyin ne oldugunu ordan atip tutmayin lutfen kiniyorum bu davranisinizi

D

debraallentompson

Misafir
işte bir hilkat garibesi daha,

maliyeti sadece disk olarak gören zihniyet yarın bir gün sunucuyu eline alınca anlayacak ya hadi hayırlısı.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) valla dicek soz bulamiyom size fiyatta yukarda karsiliklarida isteyeni bekleriz istemeyenede kolay gelsin

L

LNWServers

Misafir
Güzel Kampanya bence artık TR nin de fiyatları ucuzlamalı bu sayede herkes TR ye yönelebilir, tabii hizmet kalitesininde artması gerek.

C

cappytoi

Misafir
MakroTurk bandwidth sorularına cevap vermekten kaçınıyorsun adamın biri 100Gb trafik harcarsa ne olacak sen ondan haber ver sınırsız trafik yazmak kolay, güvensizliğin sebebi bu zaten.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sınırsız trafik yazılarına aldanmayın. Bunu dünyada verebilecek hiçbiryer yoktur. Aksini söyleyen olursa yarın ispatlarım. 100 kişi 100GB Bw yese eder 100,000GB Bw.. Bol keseden atmayın. Amacım kimseyi karalamak değil umarım herşey gönlünce olur daha çok kazanırsın ama bu işlerde maliyet = harddisk değildir. 200x2GB harddisk taksın millet piyasaya çıksın o zaman.. Önemli olan senin band genişliğin? Bağlantı hızın/saniye olarak. Bunları yazarsan ben sana ne kadar BW verebilirsin en fazla anlatırım.

Firman ile ilgili gerekli bilgilere ben ulaştım. Sınırsız BW vermen imkansız bunu söyleyebilirim. Anlık hat genişliğin tıkanır anında. Bi hevesle giriosun güzel de bi araştırın arkadaşlar... Önüne gelen dedicated kiralayıp oh ne güzel 240GB yerim var 5GB'ı 10$dan verebilirim hesabı yaparsa ilerlemek zor bu alanda türkiyede.

Size şunu söyleyeyim. Datacentar'ı kendine ait olmayan firmalar ki onları başka bir yere koymak gerekir

10GB BW + 50MB alanı senelik 12$dan aşağı veriyorsa almayın. Siz de üzülmeyin satan kişileri de üzmeyin. Bunu da ispatlarım aksini savunan arkadaşlara.

D

DeVriM

Misafir
bende katılıyorum sınırsız bandwtih olmaz ölçülemeyen bandwtih vardır

sakın senin verdiğin 56k unmetered olmasın :p

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyrun gelin ispatlayin ne nasil olusuyor oturup beraber gorelim ondan sonra forum yazilariniza devam edin ordan ole bakipta aa bu neden yuksek o kadar ucuz host varken bu alinmaz ay bu neden ucuz kesin bisey vardir yok bu bunu verir yok bu bunu veremez... birakin bu ayaklari ya birakin ayip denen bisey var herseye bi kulp takmayin siz kendi hesabinizi yapin biz kendi hesabimizi zaten yapariz neyi ne kadar kaca nasi vercegimizi iyi biliriz kafanizi yormayin o yuzden bant kismina felan.bak adam 27 gb yer 510 gb trafik verio aylik 7,5 euro ya ona ne diyosunuz?? sen simdi onada laf solersin illa ama gel gelelim basligin altinda yazanlar senin dedigin gibi demiyo iste... diskin ne onemi var demeklede bitmiyo 27 gb diyosun 20 lik disklerin TR ye giris tarihi belli adam simdi hostta 1 kisiye veriyo madem cok iyi matematigin var 27x1000 gb ti da bi hesapla gorsun bide bunu dunya bazinda dusun sora gel burda benim sirket adina hesaplayip kitaplayip buraya yazdiklarima karsi benim hesabimi tuttur.bol keseden atmayin ben ticari karima bakarim kar=musteri+para bu formulun acilimida gayet basittir ve formulun icinde sinirsiz banta ait gercek bi denklemde kurulmustur.onune gelen dedicated felan kisimlarina yanit bile vermeye gerek duymuyorum kendi dcim olmasina ihtiyacta duymuyorum ikiside Makrotek icin dert edilcek sey degildir cunki TR deki dedicatedlerin ama rock ama atx olsun %20 lik bi pazar payi bugun sirketimiz adina cikilmaktadir.bilgilere ulastim derken bunlarada ulasmis olman gerek o zaman yazilarinin altina bu tip seyleride ekle aylik ne kadar ciro yapar bu cirolarin dagilimi nelerdir yatirimlari hangi bilisim dalina daha fazladir nerede pazar paylari ve kar oranlari kactir.ulastim deyip oturmican orda bunlarida soliceksinki herkes bu forumda aleyinde yersiz yurtsuz yazilar yazilan firmayi senin dilinden taniycak...tekrar soyluyorum fiyat bellidir 4 mart'a kadarda boyle kalacaktir.1 ay nakit odemelere nakit geri odeme garantisi SIRKET olarak vardir.kisacasi isine gelen alir isine gelmeyen almaz isine gelen parami istiyorum der keyfine bakar.simdi sonunda dedigin gibi ispatla herkes gorsun sende burdasin bende burdayim.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık mı yıllık mı? Aylık olduğunu düşünerek fiyatın normal olduğunu söylüyorum!

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayir aylik degil yillik bir fiyat bu gelen taleplere oranla 4 mart'a kadar surdurmeyi planliyorum ancak taleplere gore erken biter gec bitmez ...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi görüşün tabii ki. Bence fazla abartı bir fiyat değil... Ve ÇOK AKILLICA!

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucularınızın anlık trafik kapasitesi nedir acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5