İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonunda ban yedim

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Evet sonunda sedo dan ban yedim.İlk kez internette birinden ban yedim bi sorum olacak.(Tabi haklı olarak yemiş oldugum bi bandı bu.)
Geçen ayki ödememi alabilirmiyim?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun alışırsın ben alıştım artık :) ödeyeceklerini sanmıyorum.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
500 EUROM kaldı sedo da :) sebep acıktı aslında ama yapabilecegim bişey yoktu benim HOST sorunu olunca guzel hiti olan siteyi cekmistim parka. Sonucta istegim dısında linki verilen bazı sayfalarım yuzunden 95 % lik google hitine ragmen BAN yemistim.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak buda çok saçma bir ban olmuş o zaman. Yani google den de gelmeyecekse nerden gelecek kabul edilmesi için.Site popülerse illaki googleden vs gelecek.Neden banlamış ki!

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun,
arada sörf için kullandığım site eski haline dönmuş omu acaba?:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ancak buda çok saçma bir ban olmuş o zaman. Yani google den de gelmeyecekse nerden gelecek kabul edilmesi için.Site popülerse illaki googleden vs gelecek.Neden banlamış ki!

sedo zaten google dan gelen hiti istiyo sadece ama eğer başka sitelerde link in varsa ve oralardan hit geliyosa banlıyo arakdaşta onu söylemiş zaten %5 nin sakat olduğunu:)

webeloper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş geçmiş olsun

"domain for sale" diye link verirsen problem olmaz diye duymuştum, doğru mu acaba?

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Banlandıgını nasıl anlıyorsun ? Benimde 4-5 domainim 1-2 aylık süreçtir park halinde, akıbeti ne acaba :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar birşey sormak isterim Youtube kapandıktan sonra bir sitem var youtubetr.com (Site ismi) ve bu son iki günde hit patlaması yaşıyorum Sedo ya parketsem noolur acaba ?? Googledan geliyor genelde hit. Eğer cevabınız negatif ise ne yapabilirim bu sitede..

Selim arkadaşım geçmiş olsun inşallah başka yerden paran gelir..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar birşey sormak isterim Youtube kapandıktan sonra bir sitem var youtubetr.com (Site ismi) ve bu son iki günde hit patlaması yaşıyorum Sedo ya parketsem noolur acaba ?? Googledan geliyor genelde hit. Eğer cevabınız negatif ise ne yapabilirim bu sitede..

Selim arkadaşım geçmiş olsun inşallah başka yerden paran gelir..

bende zoraki olarak iki gün önce sitemi park ettim şuan için sonuç gayet olumlu adsense ile 15 günde kazandığım kazancı iki günde parkta kazanmış gözüküyorum gerçi belki şimdi bu dönem cacım cicim dönemidir, arkadaşların yazdıkları yazıya göre burdada hep ban korkusu var. şayet sitenin içeriği youtube den geliyo ise ziyaretçiye boş sayfa göstermek yerine parkedilmiş sayfayı göstermek senin açından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bende zoraki olarak iki gün önce sitemi park ettim şuan için sonuç gayet olumlu adsense ile 15 günde kazandığım kazancı iki günde parkta kazanmış gözüküyorum gerçi belki şimdi bu dönem cacım cicim dönemidir, arkadaşların yazdıkları yazıya göre burdada hep ban korkusu var. şayet sitenin içeriği youtube den geliyo ise ziyaretçiye boş sayfa göstermek yerine parkedilmiş sayfayı göstermek senin açından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Teşekürler Sarget sağol kategori olarak ne belirlesem acaba ?? İsmi ile doğru orantılı birşey seçmem lazım ?? Önerin varmı ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Teşekürler Sarget sağol kategori olarak ne belirlesem acaba ?? İsmi ile doğru orantılı birşey seçmem lazım ?? Önerin varmı ?
evet benim kategoride isim olarak bağlantılı download sitesi için software seçtim ben ve şuan için tıklamalardan ve kazançtan memmunum sen multimedia seçebilirsin sanırım ama yinede seçim sana bağlı.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ayın kacında odeme yapıor acaba bılen var mı

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün yani ayın 9unda yapması lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5