İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal demokrasinin ardindan

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana katiliyorum . Allah rahmet eylesin . Rabbin rahmeti büyüktür . fakat zamaninda gazetelerde Bill Clinton ile cekilmis bir resmi vardi ( Bill Clinton ayak ayak ustune atmis koltugun kosesine oturmus Merhum Ecevit yaninda önü ilikli ellerin önünde bagli sekilde ) acikcasi ben o resmi gordugumde bizi bu hale kimse sokamaz kimsenin hakki yok diye cok üzülmüstüm .

NOT : Tarihimizde tüpgaza veya bilimum tüketim ürünlerine birgün icerisinde birkac kez zam yapma cesaretini gostermis tek Basbakandir ( Tüpgaza bir gün icinde 3 kez zam geldigini cok iyi hatirliyorum )

Bide tayyibe amerikan uşağı , ecevite halk adamı derler.Hİç olmassa orada dimdik duran bi başbakanımız var.Boynunu eğmiyor.

Ecevit halk adamıydı,dürüsttü ama yanlış yaptı kabul edin artık bunu.
Yavuz Sultan Selimin babası Bayezıtta dürüst,ahlaklı ve dindar bi adamdı ama osmanlıya çok zarar verince oğlu tarafından tahttan indi.Siyaset, dürüstlük , ahlak işi değildir.Siyaset başlı başına bir ilimdir.Her doğru her yerde yapılmaz.Gövde gösterisi yapıcam diyede 5 yıllık bi refah için halkın geleceği tehlikeye atılmaz.Kıbrıs şimdi huzursuzluğun merkezi ve sürekli ambargo olayları vs var.Ecevit bu hale getirdi onu.Kıbrıs fatihi fln çok abartı şeyler.Gerçek bi siyasetçi bu hatayı yapmazdı

Ecevit,yaşlanmışdı evet...Belkide clinton yanında ondan öyle oturuyordu 216nın dediği gibi..Ben onu yaşlı haliyle,zor yürürkenki halini görünce televizyonda üzülüyordumda,onu çok seven ve onu sürekli öven adamlar onu o haliyle o koltukta oturtup o sorumluluk altına alıolardı ya.. şaşırmamak elde değil.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bide tayyibe amerikan uşağı , ecevite halk adamı derler.Hİç olmassa orada dimdik duran bi başbakanımız var.Boynunu eğmiyor.

Ecevit halk adamıydı,dürüsttü ama yanlış yaptı kabul edin artık bunu.
Yavuz Sultan Selimin babası Bayezıtta dürüst,ahlaklı ve dindar bi adamdı ama osmanlıya çok zarar verince oğlu tarafından tahttan indi.Siyaset, dürüstlük , ahlak işi değildir.Siyaset başlı başına bir ilimdir.Her doğru her yerde yapılmaz.Gövde gösterisi yapıcam diyede 5 yıllık bi refah için halkın geleceği tehlikeye atılmaz.Kıbrıs şimdi huzursuzluğun merkezi ve sürekli ambargo olayları vs var.Ecevit bu hale getirdi onu.Kıbrıs fatihi fln çok abartı şeyler.Gerçek bi siyasetçi bu hatayı yapmazdı

Ecevit,yaşlanmışdı evet...Belkide clinton yanında ondan öyle oturuyordu 216nın dediği gibi..Ben onu yaşlı haliyle,zor yürürkenki halini görünce televizyonda üzülüyordumda,onu çok seven ve onu sürekli öven adamlar onu o haliyle o koltukta oturtup o sorumluluk altına alıolardı ya.. şaşırmamak elde değil.

http://www.youtube.com/watch?v=zXtdaTq7S4A

Doğru söylüyorsun arkadaşım, bel kısmı dimdik.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yazismalarimiza biraz daha dikkat edelim, vefat haberi uzerine tartisilmamasi gereken bazi konulari tartismayalim. Giden gitti, gidenin yapmis oldugu kotu seyler oldugunu dusunuyorsaniz, bunar nasil duzeltilebilir, bunu dusunmek gerek.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ruen, kişisel tartışma yapmak için yazmıyorum, yanlış anlama.

Tabi ki her yaptığı doğruydu demiyorum ama senin %90 ülkeye zarar vermiştir, demene karşı çıkıyorum.

Ecevit'i yaptığı diğer şeyler ile halk gözünde sevilen biri.
Yani bu ülkeye bu kadar zarar veren bir başbakan, ölümünde yüzbinleri topluyorsa demek ki yaptığı güzel icraatlar da var.
Cumartesi tüm gün töreni izledim ve şaşırdım. Böyle bir kalabalık toplanmaz.
Propaganda yapıldı, deniliyor, bir ülkenin başbakanı’nın bu tip videoları olursa tabiki de yapılır.
http://www.youtube.com/watch?v=zXtdaTq7S4A
Doğru söylüyorsun arkadaşım, bel kısmı dimdik.

Kuzu kılıklı kurtlar.. Ne zamanki postunu cıkarırsa o zaman konuşacağım.
İyi günler,
Şöyle bir giriş yapalım; İstanbul gibi bir büyükşehir’in, hükümet partisinden, bir belediyesinin dağıttığı bir kitapçık şunları içeriyorsa, yapılmazsa ayıptır.

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=186302
Delilleriyle Aile İlmihali, Prof. Dr. Hamdi Döndüren
- Evleneceklerin tasarruf ehliyetine sahip olmaları gerekir. Bu da yedi yaşına ulaşıp iyiyle kötüyü ayırt etme gücünü elde etmekle gerçekleşir. Alt yaş sınırı kızlarda 9 erkeklerde 12'dir…
- Kadından ve gâvurdan şahit olmaz: Şahitlerin iki erkek veya bir erkek iki kadın olması gerekir. Şahitler Müslüman olmalıdır...
- Akraba evliliği caiz: Akraba evliliği öne sürüldüğü gibi önemli zararlar meydana getirecek nitelikte olsaydı bunu İslam yasaklardı...
- Doğum kontrolü yasak: Gaye neslin sürdürülmesi olduğuna göre evli çiftler gebeliği önleyen yöntemlere başvurmamalıdırlar...
- Kadını iz bırakmadan döv: Kadının yatakta yalnız bırakılması da bir yarar sağlamazsa o, bir çeşit disiplin ve eğitim amacıyla, bedeninde iz bırakmayacak şekilde dövülebilir...
- Değnek cezası ve kölelik: Bekârların zinasında yüz, kadına zina iftirası atana sevken, içki içene sevken değnek cezası örnektir. Suçu işleyen köleyse cezalar yarı yarıya iner...
…….
…..
Propaganda neredeymiş açıkcası ben göremedim sadece başbakan törene(arka kapıdan) gelirken yapıldı.
O propaganda yapıldı yazılan gazetelerin isimlerini söyler misiniz?
Yapılan tezerrühatlar;
- Türkiye lâiktir, lâik kalacak.
- Yuuuuuuuhhhh!

DSP nerede? Zamanında tek başına bir vatandaş da derdini anlatmaya çalışmıştı ve "SUS ULAN!", yanıtını aldı.

Ben 80 öncesini yaşamadım ama siyaseti, özellikle A.B.D.'nin dünya dengelerini nasıl iplediğini merak edip, araştıran biriyim.
Kodoman bir aileden gelmiyorum, ailem ve dolayısıyla çevrem de işçi ve ben kendimden büyük insanlarla siyaset ve yaşadığı dönemdeki olayları konuşmayı seven birisiyim.

Aslında benim yaşımdaki biri gördüğü kadarıyla Ecevit hakkında kötü düşünmesi gerek ama şöyle bir baktığın zaman, zamanında işçilere sendikal haklarını vermesi, grev kararını alabilmelerini sağlayan yasalar çıkarması, bana o dönemde çalışmış işçilerin ağzından anlatılanlar bunlar. Bu cinayet olayları çoğaldığı zaman genellikle "grev sözcüleri" vuruluyormuş.

Şu an da işçi grev yapacağını açıkladığı zaman; Patron, "yürü yavrum senin gibi çok var", diyor. O yüzden aylık 350 YTL'ye çalışan insanlarımız var.

Köykent projeleri ile her köyün eğitim ve refah düzeyinin artması. Devletin bunu tüm köylere uygulayacak ekonomisinin olmaması ve sonraki iktidarlar yüzünden gelişememiş. En çok tartışılan konular arasında Köy Enstitüleri’nin kapanması yatmaktadır. O dönemde yetişen insanlara bakınız.

Kıbrıs konusunda da dediğimi tekrarlıyorum, günde kaç Kıbrıs'lı öldürülüyormuş bir araştırın.
Ecevit ada'ya çıkartma yaptı diye G.K.R.C bugünkü haline geldi de bizim sözümüz geçmiyor, değil. Eğer yapılmasa idi, K.K.T.C. diye bir ülke olmayacak ve tanınma, koyulan amborgolar derdi de olmayacaktı dolayısıyla Türkler'de.
http://www.bilimarastirmavakfi.org/kibris/Kibris02.html

A.B.D.'nin S.S.C.B. ile yaptığı soğuk savaş ile dünya dengelerini oluşturma adına Yunanistan'ın NATO'da yer alması gerekiyor.

----------ALINTIDIR----------
70'lerin sonu Afganistan'da SSCB egemenliğinin, İran'da ise Humeyni rejiminin yerleştiği seneler, Lübnan ise büyük bir iç savaşın yani istikrarsızlığın içinde; Kıbrıs ise büyük bir bilinmezlik içinde ama Güney'de SSCB'ye yakın duran AKEL çok güçlü. Mısır'da Enver Sedat sonrası Müslüman Kardeşler hareketi güçleniyor, Suriye zaten Moskova ile çok iyi ilişkilerini sürdürüyor.
------------------------------

Böyle bir düzende A.B.D. için Yunanistan hayati değer taşıyor ve Yunanistan'ın NATO'nun askeri kanadına dönüşü tüm üyeler tarafından onaylanması gerekiyor. Ankara'dan bu izin çıkmıyor ve malum olaydan sonra Yunanistan NATO'ya dahil oluyor.
Bkz. Our Boys

Yani A.B.D. ile olan ilişkiler diyorsunuz, zamanında Kenan Evren'e Orgeneral Roger(Emekli oldu)'in verdiği asker sözü var sadece, Yunanistan'ın Türkiye'ye hiçbir alanda sorun çıkarmayacağına dair. Peki Yunansitan’a nasıl bir hak sağlanmıştır, istekleri ne olmuştur?
Bir yanda S.S.C.B. gücü var, o bırakılır mı?
Şimdi bUSH çıkıp da, Yunanistan ve Türkiye’yi Komünizm’den biz kurtardık, diyor.
Bu dünyada kim çıkarı olmadan iş yapar?

A.B.D. bize de kredi vermiş zamanında(ki sadece tarım sektöründe kullanılmak üzere, fabrika vb. yapılmayacak koşulu ile), kaç sene geçmiş bakın olay nerelere geliyor.
1. Körfez Savaşın’da ülkemize giren Çekiç Güç’ü hala çıkarmaya uğraşıyoruz. İncirlik havaüssü’ne izinsiz giremiyoruz, vs.

ruen' Alıntı:

Haklısın, bırakmalıydı, ben her yaptığı doğru demiyorum.
Zamanında bir uçakla gidip aPO’yu aldık ve DSP sonraki seçimlerde 1. parti oldu.

Bakın hiçbir dayanağım yok sadece şunu söyliyeceğim, kim kızarsa kızsın. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin başına geçenler Türkiye'deki seçimle o koltuğa oturmuyorlar, önceden karar veriliyor ve ortam ayarlanıyor. Bu tamamen benim(değil aslında biraz satır aralarını okursanız) düşüncem.

Daha başbakan olmamış(devleti temsil etmeyen bir sivil) birinin dünya liderlerini ziyareti, A.B.D.'ye gitmesi, başkanla konuşması ne kadar olağandır? Siirt seçimlerinin tekrarlanması. vb.

Tekrarlıyorum, Ecevit’in vasiyet niteliğindeki röportajı var, umarım biri çekmiştir de yayınlanır internette.

Halkın sadece ben oy kullandım, artık onlar iş yapsın gözüyle olaya bakmaması, demokratik haklarını kullanıp, örgütlenip, ülkeyi idare edenlerin yaptıklarını eleştirmesi gerekir, demokrasi budur, mesajını veriyor.

Umarım bu düzeye çıkmış bir toplum oluruz, televole yerine Avrupa’daki gibi akşam 8’de başlayan tartışma programları izleriz ve yöneticilerimizi ülke yararına kendimiz seçer ve yapılan icraatları iyi değerlendiririz.

Yanlış anlaşılmasın kimseye laf atmıyorum ama Türk halkının %80’i aptaldır demişti Aziz Nesin, gün geçtikçe doğru söylüyormuş diyorum.
Kamuoyundaki göz boyama(tüm partiler için), televole gençliği, avrupa özentisi, Türkçe’nin bozulması, hem Cumhuriyet hem Dini bayramların coşkulu geçmemesi, birşeyler oluyor bu ülkede, hala seyirciyiz olanlara.

Türk milletinin en büyük gücü ailedir, bu Babuna için A.B.D.’ye gönderilen kanlarla(o da ayrı bir mevzu) da açığa çıkmıştır. Biz birbirimizden ne kadar uzaklaşırsak daha fazla çöküşe geçeceğiz.

Ecevit’e tekrar Allah’tan rahmet, Türk Milletine başsağlığı diliyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Turk Telekom 2-3 senelik karina Lubnanlilar'a satilirken, ulkede Is Bankasi disinda yabanci sermayenin kontrolune girmemis banka kalmamisken, ciftciler yetistirdikleri urunu maliyet pahasina satip, devletin subvansiyonu ile zar zor ayakta kaliyorken, herkes herseyini bir an once yabanciya itelemeye kalkarken hic protesto olmuyor, bunlar bayram haberi yapiliyor. Bilgi toplumuna gectik, yabanci sermaye soyle geldi, aman ne iyi, hepimiz cumhuriyet cocuguyuz, ancak 29 ekimde sokaga dokulur bayrak acariz bir de milli maclarda. Ulkede millet azinliga dusmus, bunlar da problem yok. Tek korkumuz aman bir laiklik elden giderse.. Bakin vay o zaman halimize, tek problemimiz bu dunya guzeli memleketimizin. Bu ulke o kadar guzel, o kadar komik bir ulke ki, sayisi belli olmayan genc insanini terore vermis, sorumlusunu da bir adada tutuyor yillardir. Hala insanlar oluyor. Ekonomisi cokmus, muz cumhuriyeti olmus. Ama su an ordunun, milli guvenligin bir numarali tehlikesi irtica/kokten dincilik. Rezil bir komiklik bu.

Seneler boyu kotu yonetildik. Bugun de bunun bilincinde olmaliyiz. Bizi uzen temiz, durust ve gercekten ahlakli bir insanin bu dunyadan ayrilmasi. Benim uzuntum sadece bu yonde. Allah rahmet eylesin.

Yoksa bugun yonetildigimizden pek farkli yonetilmedik veya o yapildigi soylenen reformlar da hicbir ise yaramadi, bunu bugun de gorebiliyoruz.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
216, uzun yazını harfi harfine okudum.Seviyeli mesajından dolayı teşekkür ederim.Görüşlerimizde bişey değişmeyeceği ortada.
Peki sana bişey sormak istiyorum.Bir seçim yapılsa, AKP den başka alternatifin nedir?
Diğer tüm partiler AKP ne yaptıysa 10 da 1 ini bile yapamadı.Hepsi yağmaladı.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Angelo

Görüşlerinize harfiyen katılıyorum. Yapılmadı mı bu tür eylemler?
Çiftçi de mallarını yaktı bu ülkede, traktör kasaları da boşaldı. Ankara'ya da yürüdü çiftçi.
Ülke malları satılmasın kampanyaları, tarafsız(!) basında bu kadar yer aldı mı?
Şehit Aileleri her zaman eylem yapıyor, basında anca haber bulamadıkları zaman gösteriliyor veya bayram arifelerinde.

Ordu'nun bir numaralı tehdit olarak irticayı görmesi tartışılır ama basını da eleştirmek lazım, hep bu yöne dikkat çekiliyor.
Şu an 3. büyük kanalını alan Holding'in borçları ne zamana ertelendi, bakar mısınız? Bir diğer kanal Mason gruplarının, bir kaçı hükümet yanlısı yayın yapıyor. Başka bir kanal, dünyanın en büyük medya devine satılıyor.

Bu irtica kaygıları(alaycı bir tavırla) şişirildikçe, halk daha çok savunuyor o partiyi ve dediğiniz gibi diğer olaylarda, bayram haberleri yapılıyor.
Tabi buna zamanında Madımak Oteli yangını, Danıştay üyesinin vurulması, Cumhuriyet Gazetesi'ne atılan bombalar gibi olaylar eklenince, haklı bir tepki büyüyor.
M.G.K., bunları düşünmüyor mudur sizce?

@ruen

Kısmi olarak bahsedildiği gibi en çok bu hükümet zamanında devlet malları satıldı.
Diğer hükümetler bizim paramızı yedi, ihalelerden para yediler, devlet malları yapılamadı. Yani iki ucu b.klu değnek.

Zamanında her gün bir operasyon oluyordu, değişik isimler verilmeye başlanmıştı her bir operasyona.
Suçlular yakalanıyordu ama bu suç örgütlerinin devletin üst kademeleriyle bağlantılı oldukları anlaşıldığı zaman, o zamanki İçişleri Bakanı görevinden belli olmayan bir sebepten alnmıştı.
Önerilen Gümrüklerden Sorumlu Devlet Bakanlığı teklifini kabul etmedi, "Pasif bir görevi halkıma ihanet sayarım", dedi.

Siyaset yapılıyor deniyor, siz partinizi alelen söylediğiniz ve konu kilitlenmediği için yazıyorum. Yoksa propaganda yapacak değilim.
Şu an için düşüncem bu. http://www.yurtpartisi.org.tr/content/tuzuk.asp

Bir bütünlük gerekiyor ama zor gözüküyor tekrar başka bir partinin tek başına hükümet kurması.

Ben başka bir ileti göndermeyeceğim, umarım düşüncelerim doğru anlaşılmıştır. Sadece, siz ülkeyi batırmış, %90 ülkeye zarar vermiş dediğiniz için; Bir insanı tüm icraat ve/veya yapmak istedikleriyle eleştirmek gerekir, demek istemiştim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Valla demokrasi var. O partiler bu insanlarin oyuyla seciliyor, o kanallarin reytingini bu insanlar arttiriyor, o patronlarin cebini bu insanlar dolduruyor. Bu yuzden olan bitene saygi gostermek lazim. Eger bana soruyorsan zaten pek demokrasi yanlisi olmadigim icin, dogal olarak sistemle pek ilgilenmiyorum, bana komik gelen demokrasi ve cumhuriyet savunucularinin rekor oyla basa gelmis bir insani yuhalamalari, kendi izledikleri ve para icine bogduklari kanal sahiplerini elestirmeleri.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
En çok AKP zamanında yol katedildiği ve en az zarar gördüğümüz için savunuyorum ben zaten AKPyi.Kötüler içinde en iyisi.
En kral hükümet dahi gelse muhalifler mutlaka olacaktır.Her gelen hükümeti Atatürkle kıyaslarsak yandık.Ama bırakalımda en az zarar veren koltukta otursun

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ama bırakalımda en az zarar veren koltukta otursun

Neye göre en az zarar bugüne mi, yarına mı ?

------------------------
Bu konuların bu forumda dile gelmesi hatalı, hele de üyelerinin çoğu 14-20 yaş arasında olan bir forumda.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konu nedir pardon?
Mr Tayyip mi?

ona göre yazalım yani..çünkü okudklarım hayal gibi geldi de..

yanlış ülkedemi yaşıyorum acaba dedim..yoksa bu bahsi geçen Mr tayyip başka ülkenin başbakanımıdiye düşündüm..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu nedir pardon?
Mr Tayyip mi?

ona göre yazalım yani..çünkü okudklarım hayal gibi geldi de..

yanlış ülkedemi yaşıyorum acaba dedim..yoksa bu bahsi geçen Mr tayyip başka ülkenin başbakanımıdiye düşündüm..

Bugune kadar kimseye oy vermedim bundan sonrada oy vermeyi dusunmuyorum . isteyen beni istedigi gibi sorumsuz olarak gorsun . verdigim oyla birilerine zulm edilecekse yapilan zulumde zerre kadar katkimin olmasini istemem . fakat bugune kadar gordugum en iyi hukumet oldugunu dusunuyorum . Bu ulke yakin tarihinde her turlu hukumeti gordu . Su ana kadar bence en iyisi bu . Daha iyi bir alternatifi olan varsa buyursun .

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki winsock, o zaman bana bu hükümette gördüğün icraatların bir kaçını yazarmısın lütfen seni mutlu eden?
kaç yasındasın bilmiyorum ama öğrencimisin, iş sahibimisin, çalışan mı memur mu? bunuda belirterek yazarsan sevinirim

gerçekten öğrenmek isterim bu memnuniyeti..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaş 27 . iş sahibiyim . aynı zamanda okuyorum ( fizik bölümünde uzun yıllardır )
Memnuniyetlerim :
1 ) Yıllardır ekmegi ayni fiyata aliyorum .
2 ) ev ve iş yeri kiralarım cok uçuk sekilde artmiyor
3 ) Korku bilmeden dolar borclanabiliyorum
4 ) Insanlarimiz artik yastik altina para atmiyor ekonomimiz kimse begenmesede eskisi gibi degil . Insanlar korkmadan harcama yapabiliyor.
5 ) Dolarin bir anda 3 - 5 lira olmasi korkusu yasamiyorum
6 ) Allah korkusu olan insanlarin ülke için birseyler yapmaya calistigini görüyorum ( Allah korkusu olmayan kalbin sahibinden korkarim )
7 ) Ülkeyi yonetenlerin hala akli basinda genc ve dinamik insanlar oldugunu biliyorum
8 ) bir anda uçuk vergiler cikarip bizi calistigimiza calisacagimiza pisman etmeyeceklerini biliyorum

sen bunlarin aksine birsey goruyorsan birazda sen paylas bizimle

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki winsock teşekkürler

- Dünyanın en pahalı benzinini kullandığımızı biliyormusun?Avrupanın en düşük memur - öğretmen maaşı aldığımızı?En pahalı üniversite harçları verdiğimizi?En pahalı elektirği kullandığımızı?

sadece ekmek yiyelim diyorsan, ona da eyvallah...

- Korku bilmeden borçlanabiliyorsun dedin de..son 3 yıldır kredi kartı ile borçlanan binlerce kişinin hapse ve yüzlerce kişinin ölüme gittiğini biliyormusun?
ve insanlarımızın işsiz - aç olduğunu?
- Allah Korkusu nereden çıktı sevgili arkadaşım? Politika konuşuyoruz, hemen Allah'ı katıyorsun konuya. Yoksa bu da A-KA-PE den mi bulaştı sizlere? yapmayın lütfen..Günahtır, ayıptır..
zaten en iyi yaptıkları şey budur. " DİNİ VE İNSANLARI SÖMÜRMEK "..
Allah korkusu var diyemi yeşil sermayeyi güçlendirdiler..

Yimpaş - ALİ DİBO - Mr tayyipin 1 milyar dolarlık serveti. - Ülkerin yükselişi ve daha sayayım mı?

Bu mudur Allah Korkusu? Allah vursun Hırsızları ve yalancıları inşallah..

- Ülkeyi yönetinlerin aklı başında demişsin..

- Milyar Dolar servet yapsın, şekerleme ciklet sakız ülker derken, servetine servet katsın.
- Çiftçiye Köylüye halkın efendisine kabadayılık yapsın, anasına küfür etsin hakaret etsin
- memleketi satışa çıkarsın, Ülkeyi yabancılara pazarlasın, yandaşlarına peşkeş çeksin " Yeşil yeşil " ....
- Yurt dışı politikamızı yerlerde süründürsün, ne şeref ne namus bıraksın ülkede..
- Ulu Önder Atatürk'ün kurmuş olduğu CUMHURİYET'in, ilke ve inkılaplarının ve Türkiye Cumhuriyetinin yerine " İran Rejimi " getirmeyi hedeflesin..
- daha 3 sene önce üniversitelerde " Türban " kavgası sürerken her gün, Mr TayyiB iktidara gelince aniden kesildi ( düğmeye basıldı )
- Ülkenin en önemli stratejik noktalarını arap şeyhlerine pazarladı. Bunlarda kaç milyon dolar komisyon aldığı elbette açıklanacaktır ileriki tarihlerde yüce divanda..

--------------

daha sayacak çok şey var..öğrenmek istersen PM at konuşalım. Burası yeri değil..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o adamın provakator oldugunu herkes biliyorum cengizzz amca :) ayrica anami aglattin anami aglattin diye bagira bagira giderse alacagi tepki fazlada güzel olmaz zaten .

" Anneni alip burdan gidermisin lütfen " seklinde bir lafta oyle anam anam diye bagiran her firsatta birilerine saldiran birine soylense pek hos ve estetik olmazdi

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maliye bakanı tırlarla mısır akıttığı için adı mısırakıtana çıktı bi ara:D
Sonuç: Şuana kadar gelmiş gelecek hiçbir hükümet başaramamıştır.
Sebep: Hiçbirinde beyin yok. :)
http://www.youtube.com/watch?v=71o2ioo6j7o&mode=related&search=
Yani tekbir kişiye bağlı olarak hiçbir yere gidilmiyor. Meclise girenlerin hepsi Cin olmalı amca dayı olamamalı. BEnce bir iyi-net partisi kuralım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5