İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soyulduk

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar dün akşam saat 21:30 gibi eşim ve çocuğumla birlikte annemlerde olduğumuz saatte evimiz soyulmuş. Evin camındaki demirleri binanın dış duvarını balyozla kırarak sökmüşler ve pencereyide kırarak eve girmişler, alarm devreye girmiş 5 dakka içinde polis eve girmiş ama bu 5 dakika içinde 3 gün önce aldığım asus notebookla oldukça pahalı olan tag heuer kol saatimi alıp kaçmışlar, bizde 10 dakka içinde eve ulaştık ama iş işten geçmiş. Şimdi karakoldan geldim dün geceden beri uğraşıyorum bitkin durumdayım, işede gidemedim, şimdi sigorta firmasından expertiz bekliyorum, onu halledincede gidip demirci ve duvarcı ustası bulacam. Sabaha kadar açık pencerenin önündeki koltukta uyukladım..

Başımızın gözümüzün sadakası olsun, evimize girip bize bu kötülüğü yapanları da Allah'a havale ediyorum, kul hakkı nasılsa çıkar bir şekilde, bu dünyada olmazsa ahirette...

T

trgy

Misafir
Geçmiş olsun.

Geçen sene de bizim iş yerini soymuşlardı kamera kaybı herşey olmasına rağmen bulunamamıştı hırsızlar. Pek bir sonuç beklemeyin.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geşmiş olsun, yaz geldi artik bunların mevsimi açıldı. Şerefsizin çocukları günler önceden plan yapıp öyle giriş yapıyorlar.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Geçmiş olsun. Evde olsaydınız Allah korusun size de bir zarar verebilirdi.

X

Xman

Misafir
Bi sonuç beklemiyorum dediğin gibi, gidip karakolla falanda uğraşmazdımda sigortadan tazminat talep edebilmek için polis raporu şartmış.

Adamların gözü dönmüş balyozla duvar kırıp 5 dakkaya polisin geleceğini bile bile alarm olan eve giriyorlar.. Allah'tan alrm vardı da evde fazla kalıp ortalığı döküp seçmemiş..

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Geçmiş olsun. Hiç başıma gelmedi ama kesin kötü bi durumdur. İnşallah tekrarlanmaz.

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Geçmiş olsun dua edin siz varken eve girmemiş olayın psikolojik boyutu çok değişiyor o zaman..

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
çok geçmiş olsun,o çaldıklarını kullanmak nasip olmasın.Amin

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Büyük geçmiş olsun. Anlattıklarınıza bakılırsa siz bir süre takip edilmişsiniz ki hırsız yükte hafif pahada hafif şeyleri eliyle koymuş gibi bulmuş.

Dünyanın en aşağılık mesleğidir hırsızlık. Bir katil, bir hırsızın yanında çok daha masumdur benim gözümde.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Büyük geçmiş olsun. Anlattıklarınıza bakılırsa siz bir süre takip edilmişsiniz ki hırsız yükte hafif pahada hafif şeyleri eliyle koymuş gibi bulmuş.

Dünyanın en aşağılık mesleğidir hırsızlık. Bir katil, bir hırsızın yanında çok daha masumdur benim gözümde.
Allah katında adam öldürmek daha ağır bir günahtır.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
geçmiş olsun

hangi semtti sizinki

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
çankayanın arkasında şimdilerde çok hırsızlık oluyor oralarda diye tahmin etmiştim

tekrar geçmiş olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5