İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Steve Jobs Öldü

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Biraz önce Steve Jobs'un öldüğü duyuruldu.

Allah rahmet eylesin.

steve-jobs2.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
diyecek söz yok yakınlarına başsağlığı dilemekten başka

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Az önce öğrendim bende, bilişim dünyası bir yıldızını yitirdi..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Tek gerçek ölüm işte,bir gün hepimiz gideceğiz.

T

themaniac

Misafir
yarin oburgun bizde olucez. Belki yarin, belki yarindan da yakin. Topragi bol olsun

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Haberi duyunca gözlerim doldu, bilgisayarı bilgisayar yapan adamı yitirdik.. Gerçekten çok ama çok üzücü, hepimizin başı saolsun..

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
ARkadaşlar başınız sağolsun denilmez müslüman olmayanlara topragı bol olsun denilir.
keşke müslüman olarak ölseymiş. Toprağı bol olsun

E

Erturk

Misafir
Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz.

Enbiya , 35

iPhone 5 i göremedin gitti. Toprağı bol olsun.

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
"Herkesin dini inancı farklıdır ama Jobs'un cennetin kapısının önünde olduğunu söyleyebilirim. Hiç olmazsa herkesin onun ruhuna bir Fatiha okuması lazım" Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv

T

themaniac

Misafir
1. Musluman olmayanin ardindan Fatiha okunmaz. (ki manasina gore o kisi icin is isten zaten gecmistir)
2. Kimse kimse icin cennetin onunde diyemez ki Efendimiz sav cok yakin oldugu birisi oldugu vakit bir sahabe "Cennetin bir kusu oldu gitti" deyince kiziyor ve "Ben Peygamberim bilmiyorum, sen nerden biliyorsun" diyor. Yani umit eder dua ederiz ama soyledir diyemeyiz.
3. Dunya adina cok faydali bir insandi ama bu dunyanin birde ahireti var. Kendi ahireti adina yaptiklarinin faydasi olurmu bilemiyorum. Eger Tek Allah'a inanmissa faydasi olur

srgn03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada konuyu inanca getirmektense, vefatıyla veya yaptıklarıyla konuşmak daha doğru olur diye düşünüyorum.
Çok önemli bir insan. Hayatımızda kullandığım bir çok teknolojik ürün onun sayesinde var.

İnternette 2005 yılında Stanford Üniversitesinde yaptığı konuşmanın videosu mevcut. Mesaj sayımdan dolayı link veremiyorum, arayıp bulabilirsiniz. Bence izleyin.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
"Herkesin dini inancı farklıdır ama Jobs'un cennetin kapısının önünde olduğunu söyleyebilirim. Hiç olmazsa herkesin onun ruhuna bir Fatiha okuması lazım" Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv

Süreyya Ciliv, kimin cennette kimin cehennemde olduğunu bıraksın da Allah karar versin(ki ayetlere göre belli)...

H

halilarici

Misafir
Bir asker ölse umrunuzda değil.Elin Amerika'lısı öldü.Neyse tekrar Calvin tarafından küfür edilip ban yemek istemiyorum.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bir asker ölse umrunuzda değil.Elin Amerika'lısı öldü.Neyse tekrar Calvin tarafından küfür edilip ban yemek istemiyorum.

Nereden biliyosun asker öldüğünde umrumuzda olmadığını? Steve Jobs'ı kimse Amerikalı olduğu için sevmiyor, tüm dünyaya yaptığı hizmetlerden dolayı seviyor ve saygı duyuyor...Ayrıca asker ölmez ŞEHİT olur!!!

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97

Şöyle konulara çocuk çocuk mesajlar atmayın. İlla bi marjinallik yapıp tepki göstereceksiniz.
Yorumu yap geç, askere saygı duymazsak o konu başlığı altından bildirirsin.
O Amerikalı olmasa, senin bilgisayarın şu anda bu kadar gelişmiş olmayacaktı.
Punto seçeneğin olmayacaktı, font seçeneğin olmayacaktı.
Önce saygı duy. Küfür etmene gerek yok banlanman için, bu tutumunu devam ettirirsen de gerek kalmayacak emin ol.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
1. Musluman olmayanin ardindan Fatiha okunmaz. (ki manasina gore o kisi icin is isten zaten gecmistir)
2. Kimse kimse icin cennetin onunde diyemez ki Efendimiz sav cok yakin oldugu birisi oldugu vakit bir sahabe "Cennetin bir kusu oldu gitti" deyince kiziyor ve "Ben Peygamberim bilmiyorum, sen nerden biliyorsun" diyor. Yani umit eder dua ederiz ama soyledir diyemeyiz.
3. Dunya adina cok faydali bir insandi ama bu dunyanin birde ahireti var. Kendi ahireti adina yaptiklarinin faydasi olurmu bilemiyorum. Eger Tek Allah'a inanmissa faydasi olur

ya arkadaş teknoloji yıldızı ölüyor adamın taktığı şeylere bak ya.
söylediklerin ayrı bi saçma zaten. müslüman doğmadı diye suçlu oluyor adam :D komiksiniz siz ya
yahu kardeşim biraz kafayı çalıştırın allah rızası için ( pardon müslüman olmayan bir adamın konusunda allah rızası dedim) allah rahmet eylesin artık bir kalıp arkadaşım kalıp. bukadar abartmak, başkasının inancına saygısızlık, kendi inancını genelleyen zihniyet, nedir ya...

halilarici' Alıntı:

al birini vur ötekine.. bu yorumu facebookta yaz kesin 10 15 kişi beğenir. bizim milletimiz değil mi
dini,milliyetçiliği her halta abarta abarta karıştıran türk insanından bıktım artık yemin ederim

T

themaniac

Misafir
Eger yabanci biri bizim kalibimizi kullansa ve Allah rahmet eylesin dese anlarimda, biz muslumaniz musluman. dedigin laflarin ne manaya geldigini bileceksin eger musluman isen.

Ben yanlis kullanim ve bilgi eksikligini giderdim. O sacma dedigin seyler senin dinin. NEYE SACMA DEDIGINE DIKKAT ET!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5