İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sticks vefat etmiştir.

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süredir burada sızlere bırseyler kazandırmaya çalışan Sticks in vefat haberını aldım. 4 ay önce vefat etmiş. Arşivimi karıştırırken bir çalışmasındaki telefon numarasını aradıgımda şoka ugradım.
Ve bunları yazarkende hala hüngür hüngür ağlıyorum.
Babasıyla arasının iyi olmadıgını bılıyordum.
Daha 21 yaşında aramızdan gitti.
Allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum.
Hayatımızın değerini bilelim

profili : http://forum.iyinet.com/member.php?u=491
mesajları : http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=510482
açtığı konular : http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=510504

lütfen tanıdıkları, arkadaşları benımle ırtıbata geçsinler :
msn :[email protected]

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin basi sagolsun :(
bende kendisini uzun zamandir merak etmekteydim..
allah rahmet eylesin.
:(

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kimin ne zamn asıl hayatına başlayacağı belli olmuyor.. O sınav kağıdını erken vermiş, biz hala sorularla uğraşıyoruz..Umarım hepimiz geçeriz

Umarım, ikametgahı cennet olur

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Allah rahmet eylesin.
Vefat nedenini biliyormusunuz?

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef soramadım zaten o kişiye dialogumuzda 2 mızde kendımızı tutamadık aglamamak için , forumda daha önce bildirdiği üzere hastalık oldugunu bılıyorum. ve horlama sesi üzerine annesinin kalkıp odaya geldıgınde umutun can çekiştigini görmüş . ve kaybetmiş canını orada . bunu burada söylemem ne kadar doğru bilemiyorum ama suanda hala şoktayım

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah rahmet eylesin uzun zamandır görünmüyordu iyinette demek bu kötü durum başına geldi.. Çok üzücü, diyecek bişey bulamıyorum..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
404' Alıntı:
Malesef soramadım zaten o kişiye dialogumuzda 2 mızde kendımızı tutamadık aglamamak için , forumda daha önce bildirdiği üzere hastalık oldugunu bılıyorum. ve horlama sesi üzerine annesinin kalkıp odaya geldıgınde umutun can çekiştigini görmüş . ve kaybetmiş canını orada . bunu burada söylemem ne kadar doğru bilemiyorum ama suanda hala şoktayım

ya işte görüo musunuz gencecik çocuk daha.. hepimizin aslında bi ayağı her saniye çukurda.Hepimize örnek ibret bunlar ama hep dikkate almıyoruz.İnsanlarla iyi geçinip dürüst olmak,kalp kırmamak lazım.Bu kardeşimiz iyi insandır inşalalh ben tanımıyorum ama bu forumdan tanıyan çok demk.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Polemikten uzak, yaptiklari ile takdir kazanan biriydi. Bu yonu ile ornek olacagi asikardir. Allah rahmet eylesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5