İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu anda ne yapıyorsunuz ?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saat : 13:50 uykudan daha yeni kalktim..sabaha dogru 05.00'da uyursam böle olur..sagopa kajmer'den degisebilir her an adres adli sarkiyi dinliyorum..bir yandanda kahvalti yapiyorum eheh :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hocam ben bu website işlerine para var diye girmemiştim.sırf tasarımdan hoşlandığım için girdim öğrendim.şimdi bi site aaçcaksam illa güzel bi konu arıyorum.bakıyorum çok para kazanan sitelere çoğu çöp site yada absürt.absürt la zaten işim olmaz.çöp site açacaktım yapamadım canım sıkıldı.ulan bi tasarımı çöp site için heba edemem dedim vazgeçtim :) .şimdi site açacaksam hep bi proje arıyom millete yararı olsun diye açıyom siteyi.
Coldplay-The Scientist
PCnet piri reis forumlarında sitelere eleştiri yazıyorum.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kız arkadasımla msn de kavga ettik ayrıldım depresyondayım :( bekarlar sıkısın biraz aranıza yeni biri daha geliyor

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sürekli yeni proje düşünüyorum ama birde el atsam şu kodlara hava sıcak dışarıda çıtırlar bekliyor. tatil yerleri buraya gel diye bağırıyor. ama ben burada evde oturup kod yazacağım içim içime sığmıyor. bu yüzdende bir türlü projelerimi devereye sokamıyorum. ah şu yaz ayları yaktın beni.. :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal numarası nerededir onu arıyom hala bulamadım :)
şu hitim bi 1000 leri bulsada belki reklam alırım diye dua ediyom domain için para lazımda
The Rasmus - Time To Burn

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
isten geldim cok yorgunum. yorgunken baska birsey yapamadigimi icin sevdigim kadini dusunuyorum.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağlatacaksınız kardeşim beni bana sevgi falan demeyin aptallığım yüzünden konuşamad 2 aydırda göremiyorum kızı zaten.sırf ona çok benzediği için başka birine çıkma teklif ettim, kabul etti.merak ediyom acaba bunlar kardeşmi?
Avril Lavigne - My Happy Ending

B

baybars

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
ağlatacaksınız kardeşim beni bana sevgi falan demeyin

"Sevgi öyle bir şeydir ki, kırık bahçe kapısını görmezlikten gelip kapının ardındaki çiçeklere dikkat eder"

Eski kız arkadaşımdan duymuştum ama kim söylemiş bilmiyorum :p

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman
"aşk bir sudur iç iç kudur" :p
şimdi: webservis istatistiklerine bakıyorum.
Arkaplanda; 112 - Cupid

B

baybars

Misafir
Mesai bitiyor yorgun argın İstanbul'un ta öteki ucuna gitmeye hazırlanıyorum. Vay anam vay.

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eve geldim ve masturbasyon yapiyorum
sultana - kusu kalkmaz bide bunu dinliyorum hollandaya gidecem haftasonu ordada farkli seyler yapmicam

B

baybars

Misafir
relax' Alıntı:
eve geldim ve masturbasyon yapiyorum
sultana - kusu kalkmaz bide bunu dinliyorum hollandaya gidecem haftasonu ordada farkli seyler yapmicam

Yorum yok :mad:

Niye yok var! Dayanamadım yine! Konu başlığını görünce aklıma geldi. (Gamend senin suçun yok, iyi niyetinden eminim.) Ulan kesin biri çıkar bir densizlik yapar dedim bu başlığa... Al işte. Çık çıkabilirsen işin içinden şimdi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu anda ne yapıyorsunuz derken o kadar özele girin dememiştim !

şu anda ne yapıyorum: Kızılayda kızla buluştum az önce geldim PC'yi özledigimi farketmişim

A

altar

Misafir
Gamend' Alıntı:
Şu anda ne yapıyorsunuz derken o kadar özele girin dememiştim !

şu anda ne yapıyorum: Kızılayda kızla buluştum az önce geldim PC'yi özledigimi farketmişim

kizilay mi? iyk bu saatte korkunc olur orasi, insanlar yurumeyi bilmiyorlar :D ulan sagdan gidilir, soldan gelinir, ne zurna halk bu ya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5