İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Suanda en iyi Dedicated'i kim veriyor ¿

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar almancamiz su gibi değilki. ney nedir anlayamiyorsun bile. adam bi ayni makina özelliklerinin bi yerine 20 € yazmis altinda 80 € yaziyor 2 , 3 satir altinda yine 50 € bilmem ne yaziyor.

büyük ihtimalle teknoserver 'i denicem

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar almancamiz su gibi değilki. ney nedir anlayamiyorsun bile. adam bi ayni makina özelliklerinin bi yerine 20 € yazmis altinda 80 € yaziyor 2 , 3 satir altinda yine 50 € bilmem ne yaziyor.

büyük ihtimalle teknoserver 'i denicem

Pisman olmayacaksin emin ol..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.layeredtech.com dedicatedtürk ün secenekleride burada var. aynı zamanda layeredtech.com de reseller olabilme imkanınızda var inceleyebilirsiniz. son 1 senede büyük sıçrama yaptı layeredtech.com daha önceleri bende çalıştım begenmedigim yanları yüzünden hala korkarak yaklaşıyorum. Ancak dedigim gibi son zamanda aşiri sıcrama yaparak kendilerini geliştirmişler arkadaşlarımda gayet menmunlar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
strato.de 4 aydır 1 defa bile kapanmadı. Ama tek sorun sözleşmede ne yazarsa odur. Mesela C ve D eşit bölünmemiş. C yi kullanamıyoruz. Telefon edildiğinde Biz bişey yapamayız diyorlar. Bu şekilde sözleşme yaptınız.

Paneli mevcut istediğiniz zaman makineye format, restart atabilirsiniz. Almanyada tanıdıklarınız vasıtasıyla alınabilir. Fiyatı gayet ucuz.
Türkiye ye sunucu verip vermediğini bilmiyorum. Türkiye bayiliği varsa ve alınabiliyorsa kesinlikle tavsiye ederim.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada sihirlinet arkadaşın açıklamarına katılmıyorum. Biz görüştük bize aynı şartlarda TR de sunucu satma imkani verdiler.
daha dogrusu şöyle ifade edeyim yanilgi yaniltmak olmasin. www.starhosting.de ile netdirekt aynı yerde. sadece starhosting 1 IP veriyor zaten Ip in deger 1 euro civarinda ve Paypal ile ödemeyi kabul ediyorlar. zaten bu iki firmada ayni hizmeti veriyor yani netdirekt size diyebilir biz TR ye vermiyoruz. Ki biz böyle bişi denmedi. az araştirmalarimizi yapinca starhosting.de çıktı kökü.. Yani arkadaşlar bu işi yapmak istiyorsaniz yada sunucu edinmek istiyorsanız starhosting.de yi tercih ediniz derim.

Ben Şahsen Almanyayı sadece ve sadece file server olarak kullanmaktan yanayım.

Netdirekt size aynı şartlarda sunucu satma imkanı verdi. Ben açıkcası buna inanmıyorum gözümle görmedende inanmam. www.starhosting.de size management hizmeti vericekmi + ben orası netdirektin reselleri değil yada aynı dc de çalışmıyorlar gibi bişey söylemedim çünkü bilgim yok ben sadece teknoserver ile alakalı bilgi verdim. Tr ye vermiyoruz demiyorlar tr den alıcaksanız yaşar semih alev ile görüşün diyorlar arkadaş netdirekte cevap atsın ben türkiyedenim desin herhangi biri mail cevabını lütfen buraya kopyalasın. Araştırmalarınızın kökü starhosting çıkmış buda çok acayip çünkü netdirekt zaten kendi datacenterında ve kendi ip havuzlarını kullanmakta ip numaralarına whois çektiğinizde bunu görebilirsiniz. Teknoserver.net in stoklarında sunucu yoktu 16 17 ekim itibari ile stoklarda mevcut olucak. Sunucu almak isteyen arkadaşlar Semih beyle görüşebilirler. Teknik destek konusunda ise windows destekte 3 kişi linux destekte 3 kişi bulunmaktadır. Atılan ticketların cevaplarında bütün arkadaşlarında ben dahil ben linux destekteyim msn adresleri yazmaktadır ve direk msn den irtibata geçilebilmektedir. Bunuda başka sunan yer varmıdır bilmiyorum varsada şimdiden tebrik ederim bende zamanında böyle sunucu veren bir yer çok aradım bulamadım. Bunlara ev1 vs dahil... Burdan bizden sunucu alan bir çok arkadaş var bizzat bizden Semih bey harici destek alıyorlar 24 saat. Yani Teknoserver.net ile çalışan arkadaşların ben 100 de 99 memnun olduklarına inanıyorum. Umarımki bu topiği okuyup yorum yaparlar. Iyi çalışmalar.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Netdirekt size aynı şartlarda sunucu satma imkanı verdi. Ben açıkcası buna inanmıyorum gözümle görmedende inanmam. www.starhosting.de size management hizmeti vericekmi + ben orası netdirektin reselleri değil yada aynı dc de çalışmıyorlar gibi bişey söylemedim çünkü bilgim yok ben sadece teknoserver ile alakalı bilgi verdim. Tr ye vermiyoruz demiyorlar tr den alıcaksanız yaşar semih alev ile görüşün diyorlar arkadaş netdirekte cevap atsın ben türkiyedenim desin herhangi biri mail cevabını lütfen buraya kopyalasın. Araştırmalarınızın kökü starhosting çıkmış buda çok acayip çünkü netdirekt zaten kendi datacenterında ve kendi ip havuzlarını kullanmakta ip numaralarına whois çektiğinizde bunu görebilirsiniz. Teknoserver.net in stoklarında sunucu yoktu 16 17 ekim itibari ile stoklarda mevcut olucak. Sunucu almak isteyen arkadaşlar Semih beyle görüşebilirler. Teknik destek konusunda ise windows destekte 3 kişi linux destekte 3 kişi bulunmaktadır. Atılan ticketların cevaplarında bütün arkadaşlarında ben dahil ben linux destekteyim msn adresleri yazmaktadır ve direk msn den irtibata geçilebilmektedir. Bunuda başka sunan yer varmıdır bilmiyorum varsada şimdiden tebrik ederim bende zamanında böyle sunucu veren bir yer çok aradım bulamadım. Bunlara ev1 vs dahil... Burdan bizden sunucu alan bir çok arkadaş var bizzat bizden Semih bey harici destek alıyorlar 24 saat. Yani Teknoserver.net ile çalışan arkadaşların ben 100 de 99 memnun olduklarına inanıyorum. Umarımki bu topiği okuyup yorum yaparlar. Iyi çalışmalar.

Merhaba,
Starhosting ve Netdirek Aynı datacenterda ve özelikleri ile aynı firma diye biliyorum. isterseniz Telefon açıp konuşunuz inananıp inanmamanız sizin takdirinizde burada paylaşım yapıyorum bilgilerilerimi yaşadıklarımı anlatıyorum. bir firmanın cıkarları doğrultusunda yada birilerine para kazanma derdinde degilim!..

TR deki Arkadaşlar eminim bu işi iyi yapıyordur. ingilizcemiz almancamız yok diyorsanız ugraşamayız yabancı şirketler ile biz 3 kuruş fazla verip Türkiyeden arkadaşlar ile muhattap olmak istiyorum diyorsanız tabiki diyecegim hiç bir şey olamaz..

İsteyen istedigi yerden istediği ürünü satın alabilir. Amaç bilgi deneyim paylaşımı degilse Bu konu içerisinde bir daha yorum yapmayacagim.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Semih Alev sağlam birisidir, temiz, titiz çalışır. Kibar bir insandır, işine özen gösterir. Piyasaya ilk girdiği zamandan beri müşterisiyim.

Bildiğim kadarıyla en son Show Radyo ondaydı. 200-250 müşterisi var.

Almanya hatları bir dönem sıkıntılıydı. Bu tür problemler de bu aralar yaşanmıyor, tavsiye edilir.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Tavsiyem;
www.labina.net
1,5 senedir sorunsuz olarak çalışıyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim tek yer. işini dürüst ve sağlam yapan mail veya telefon yoluyla sürekli yardım alabileceğin tam aradığn özellikte bi yer. Tecrübeyle sabittir..

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam naaptın data centermı satın alıyoruz :)

hehe dedim ya premium bu
her keseye uymaz tabi ki
ama gerçekten A sınıf kalite
yurtdışında da çok yüksek ratingleri var
telefonda 45 dk rackspace le konuştuk, adam 20 dk sadece firewall hizmetlerini anlattı, extra full managed olayına değindi :)

Benim istediğim özellikte bişi başlangıç seviyesinde bi seçenekti, 680 $ aylık, 400$ kurulum gibi bi rakam çıkardılar

tam anlamıyla profesyoneller, yani kullanmadım tabi de şu ana kadar verdiği izlenim bu yönde...

webabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru Söze Ne Denir !!!!

Merhaba,
Aracı ile neden çalışıyorsunuz anlamadım ne gerek var direk girin netdirek den yada onların aynı bayisi olan starhosting.de den alınız.

Ancak illaki ben kaliteli hizmet istiyorum işte sorun yaşamayim ödedimi ödemedimi sıkıntısı cekmeyim diyorsanız kendi kartınızla girin paraya kıyın www.theplanet.com dan alın alet rahatınıza bakın. Almanya sunucuları ucuz ancak alman yasalarına göre herşey suc sunucunuzda bir takım siteleri host edemezsiniz.. eden vardir elbet ama şikayet de hemen kapanırlar ben size yinede bilgidigim en saglam datacenterlari yazayim.

www.theplanet.com -> xeon lardan birini alacaksınız keyfinize bakacaksınız
www.ev1.net -> cok paranız varsa.
www.nac.net -> En babası aslında bw 1000 i gecmiyor.
www.server4you.com - .de (almanya) olan degil de olanın makinaları eski tip sorun cok verir.
http://www.netdirekt.de -> iyidir

uzak durmanız gereken yegane yer FDC :)

+ 1

Tek geçin deriz.....
www.ev1.net -> cok paranız varsa, hek , marez, crack, mp3, lisansız forum, gibi siteler ile işiniz olmayacaksa EV1 size uygundur.... Aksi takdirde yanaşmayın, yani sadece ciddi hosting işi yapacağım diyorsanız, ev1 den şaşmayın deriz..

.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1 - 2 site host edicek ve ya 1 irc kurucaksanız server4you.net i tavsiye ederim uptime 400 gün oldu en son mail geldi arkadaşlara öyle restart çekti makineye. Gerçekten hatlrıda hizmetleride çok kaliteli.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoserver'a nasil ulasabilirim ? Dun e-mail gondermistim, henuz yanit alamadim da,,

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoserver'a nasil ulasabilirim ? Dun e-mail gondermistim, henuz yanit alamadim da,,

İlginç . Teknoserver adı iyi bir firma olarak yükselişte fakat ilgisizlik var sanırım . Şimdi sorunun olsa demekki cevap alamıyacaktın . Daha dikkat etmeliler bu gibi şeylerde . Bir tek kaliteli çalışmak yetmiyor insanların isteklerine hızlı cevap vermek bilgilendirmekte , kaliteli firma işidir . Bu yönde eksiklerini kapatmalılar . Çok duydum bu aralar cevap alınamadığını .

Ekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TeknoServer da bildigim kadari ile teknik destek sati$tan cok daha ote, Mevcut mu$terilerinde oncelikli olarak destek icin cali$iyorlar ve sati$i her zaman 2. planda tutuyorlar. Bildiginiz gibi teknik destek sati$tan cok daha onemli, yabanci $irketlerin cogundada 24/7 destek vardir ama sati$ departmani belli saatler ve belli gunler cali$ir.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1,5 senedir cesur.net ten aldığım bir serverim var şu ana kadar hiç problem çıkmadı ve mükemmel bi şekilde devam ediyor. ben bunu tavsiye edeceğim size.

+ olarak 2 aydır hostpaket.com ile çalışıyorum 2 serverimde ondada hiç problem çıkmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5