İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Suanda en iyi Dedicated'i kim veriyor ¿

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şahsen ben her 3,5 ayda bir dc değiştirmekten artık bıktım. birisi zorla vhm kurar, biri pleski güncellemez, biri hizmet vermez, biri online olmaz falan filan. artık sağlam bir yere oturup işime gücüme koşmayi düşünüyorum. calis didin prleri 4 lere 5 lere cikartiyorum iki gün sonra hooop 3 lere 2 lere iniyor.

bana babalar gibi makina verebilecek birisi varmi ¿

özellikler: Bw sorunum olmasin, makina kasilmasi olmasin, saldirilara karsi en az % 70 güvenli olsun, zırt pırt bakıma sokulmasın, dnssi ikide bir düşmesin, (çevresinde heker takimi elemanları olup sitelerimin yada makinamin sifresini dağıtmasın), yeteri kadar ip adresi olsun, ve en önemlisi: "Linux makinayi en azindan orta seker bilebilsin, gerektiğinde hizmeti verebilsin."

elbette bunlarin hepsini bir arada bulmak zor belkide imkansiz ama ağlamayana meme vermiyorlar. ben sıkıntılarımı dile getirmezsem, kimse beni anlayamaz.

Saygılarımla.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size siteden cektiğim mesajin karsiliği henüz gelmedi Semih bey

İzleme Numarası: 3ZQP4DTNY
Mesajın Durumu: AÇIK [Kapat]
Kategori: Satış
Cevaplar: 0
Önceliği: Yüksek
Yazıcı Dostu

Tarih: 2006-10-11 01:07:11
İsim: Müşteri, *****
E-posta: **@****.**

Sunucu Bilgisi: ,

merhabalar benim acil dedicated'e ihtiyacım var lütfen iletisime gecin. zaten daha önce ibrahim ile görüşmüştük Sohbet.Net in sahibi hüseyin sayesinde.

**@***.***

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya referans :S

peki referans verebileceklermi ®¿®

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sunucu olan baya bir insan var benim tanıdığım geldiklerin açıklarlar mail atsın arkadaş 2 yere de sitelerinden.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aracı ile neden çalışıyorsunuz anlamadım ne gerek var direk girin netdirek den yada onların aynı bayisi olan starhosting.de den alınız.

Ancak illaki ben kaliteli hizmet istiyorum işte sorun yaşamayim ödedimi ödemedimi sıkıntısı cekmeyim diyorsanız kendi kartınızla girin paraya kıyın www.theplanet.com dan alın alet rahatınıza bakın. Almanya sunucuları ucuz ancak alman yasalarına göre herşey suc sunucunuzda bir takım siteleri host edemezsiniz.. eden vardir elbet ama şikayet de hemen kapanırlar ben size yinede bilgidigim en saglam datacenterlari yazayim.

www.theplanet.com -> xeon lardan birini alacaksınız keyfinize bakacaksınız
www.ev1.net -> cok paranız varsa.
www.nac.net -> En babası aslında bw 1000 i gecmiyor.
www.server4you.com - .de (almanya) olan degil de olanın makinaları eski tip sorun cok verir.
http://www.netdirekt.de -> iyidir

uzak durmanız gereken yegane yer FDC :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba,
Aracı ile neden çalışıyorsunuz anlamadım ne gerek var direk girin netdirek den yada onların aynı bayisi olan starhosting.de den alınız.

Ancak illaki ben kaliteli hizmet istiyorum işte sorun yaşamayim ödedimi ödemedimi sıkıntısı cekmeyim diyorsanız kendi kartınızla girin paraya kıyın www.theplanet.com dan alın alet rahatınıza bakın. Almanya sunucuları ucuz ancak alman yasalarına göre herşey suc sunucunuzda bir takım siteleri host edemezsiniz.. eden vardir elbet ama şikayet de hemen kapanırlar ben size yinede bilgidigim en saglam datacenterlari yazayim.

www.theplanet.com -> xeon lardan birini alacaksınız keyfinize bakacaksınız
www.ev1.net -> cok paranız varsa.
www.nac.net -> En babası aslında bw 1000 i gecmiyor.
www.server4you.com - .de (almanya) olan degil de olanın makinaları eski tip sorun cok verir.
http://www.netdirekt.de -> iyidir

uzak durmanız gereken yegane yer FDC :)
Arkadaşın saydığı yerler dünyada en iyi hizmeti veren yerler arasında gerçekten iyiler.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netdirekt tr ye vermior sanırım. ödemede falan sorun ya$anabilir.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir konuya açıklık getirmem gerekiyor sanırım. Teknoserver.net netdirekt in aracı kuruluşu değil turkiyedeki yetkili satıcısıdır. ( bknz www.netdirekt.com.tr ) Gördüğünüz gibi isim hakkına kadar bütün hakları teknoas.com.tr ye aittir. Arkadaşların dediği üzere netdirekt.de ile görüşmeye çalıştığınız zaman size ülkeniz sorulduğunda türkiye dediğinizde www.teknoserver.net e yönlendirileceğinizi belirtmek isterim. Sunucu siparişi vermek ve alım satımlarla alakalı problemler için [email protected] msn yada [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Emin olunki en geç 24 saat içerisinde yanıtlanıcaktır.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoserver'da 12 aylik sozlesme yapiliyor sanirim,, Bu konuda bilgisi olan var mi ?

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoserver'da 12 aylik sozlesme yapiliyor sanirim,, Bu konuda bilgisi olan var mi ?

Yok hayır ister aylık ister 12 aylık sözleşme yapıyorsunuz tabi senelik anlaşma yaptığınızda ödeyeceğiniz aylık meblağ daha düşük oluyor. en azından ben böle biliyorum.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
henüz birisine ulasamadim :) sanirim hafta sonu tatili var :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada sihirlinet arkadaşın açıklamarına katılmıyorum. Biz görüştük bize aynı şartlarda TR de sunucu satma imkani verdiler.
daha dogrusu şöyle ifade edeyim yanilgi yaniltmak olmasin. www.starhosting.de ile netdirekt aynı yerde. sadece starhosting 1 IP veriyor zaten Ip in deger 1 euro civarinda ve Paypal ile ödemeyi kabul ediyorlar. zaten bu iki firmada ayni hizmeti veriyor yani netdirekt size diyebilir biz TR ye vermiyoruz. Ki biz böyle bişi denmedi. az araştirmalarimizi yapinca starhosting.de çıktı kökü.. Yani arkadaşlar bu işi yapmak istiyorsaniz yada sunucu edinmek istiyorsanız starhosting.de yi tercih ediniz derim.

Ben Şahsen Almanyayı sadece ve sadece file server olarak kullanmaktan yanayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5