İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Suanda en iyi Dedicated'i kim veriyor ¿

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç . Teknoserver adı iyi bir firma olarak yükselişte fakat ilgisizlik var sanırım . Şimdi sorunun olsa demekki cevap alamıyacaktın . Daha dikkat etmeliler bu gibi şeylerde . Bir tek kaliteli çalışmak yetmiyor insanların isteklerine hızlı cevap vermek bilgilendirmekte , kaliteli firma işidir . Bu yönde eksiklerini kapatmalılar . Çok duydum bu aralar cevap alınamadığını .

Arkadasında belirttiği gibi öncelik her zaman destekteki biz teknoserver olarak stok yok diye birçok kere belirttik. Ondan satışla alakalı mailler daha sonradan cevaplanıyor. Önce destek. Destek konusunda problemi olan olamaz zaten. Yeni stoklar gelicek arkadaşlar ve ben burda bizzat ilgilenip satışlarını yapıcam problemleri olanların problemlerini halledicem. [email protected] mail adresimden bana direkt olarak ulaşabilirsiniz yada burdan pm atabilirsiniz kesinlikle kontrol ediyorum. İyi çalışmalar arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5