İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şubat 2005 Ay Sonu Sedo :)

E

erotikbul

Misafir
Evet arkadaşlar,

Yine bir sedo ay sonuna yaklaşmış bulunuyoruz. Şubat ayı kısa olduğu için, 28 Şubat yani yarın Sedo Domain Parking bu ayki ödemelerimiz için mailler alacağız.

Ben bu ay, Sedo'da PR 5 bir domain sattım (310€'ya) ve de, DOmain Parking kısmında iyi bir kazancım var. Güzel güzel, link veriyorum sitelerden, hiç bir illegal hareket yapmadan Domain Parking'den kazanıyorum yani. Parking de bulunan domainlerimden % 70'i PR 4+ domainler ve ara ara çeşitli teklifler de gelmekte. Hatta Sedo yetkilileri ile her hafta,mailleşetek havadan sudan sohbet bile ediyoruz havadan sudan :)

Neyse, sizlerde durum nasıl ?

G

guajira

Misafir
şimdilik 10.01 euro :) bu ay sanırım yaş olacak. bi sorum var bu arada sedo paypala ödemeyi ayın kaçı gibi yapıyor?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 haneli rakamı ucundan kaçıracağım gibi :( zaten daha önceki ayın ödemesi de gelmedi yani 6 hane olsa ne yazar :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmem garanti bankası biraz yavaş sanırım.. bazıları aldı ama bazı garanti bankalılar ben de dahil olmak üzere parasını alamadı henüz.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede şu an itibariyle 437€ var geçen aykinide aldım işte 249€ paypala komisyon verdik geçen ay bu ay bankaya istiyoruz 8 günde geliyormuş nasıl olsa :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti bankası ise 8 günde alamazsın.. bazı kişiler almış ama çoğunluk alamadı henüz.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya beyler biri yardım etsin yapı krediden alan var mı swift code ne 072 ile biten mi yoksa bitmeyecek mi iki ayrı swift code var forumda lütfen yardım

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wire için kesinlikle işbankası öneriyorum. 0 kesinti, 7günde geliyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
geçen ay 10€ kesinti ile 6günde para hesabıma yatmıştı (akbank)
bakalım bu ay sorun olmaz umarım.. 220€ civarı bi para gelecek bakalım..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ala ala diger bankalarda kesilme ne kadar herkes kesintilierini yazabilirse süper olur arkadaşlar

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yapı kredi den alan biri swift kodunun sonunda 072 olup olmayacağını söyleyebilir mi önemli lütfen ..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya baktım evet ama başka bi konudada 72 olmayan yazıyor 72 yazıp da alan arkadaş var mı ?

E

erotikbul

Misafir
neyse, emin olun sedo gibi yerler hile yapmadıkça size sorun çıkarmaz. Bu arada sedo da hile yapmayı bilen bazı akıllıların banka olaylarından haberi yok ?

(Arkadas, alınma sana demiyorum, aman ha :) )

P

Parae

Misafir
banka olayı ne ??? hile yapanlara yasal işlem falan mı yapıyorlar ?

parayı gerimi alıyorlar ?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o parayı yollanırsa sedo da kazanmıştır reklamlardan ki ondan yollamıştır yollanan para geri istenirse sedonun açgözlülüğü olur diye düşünüyorum neyse arkadaşlar şu 72 olayını biri açıklayabilir mi bana

S

soundmaster

Misafir
Türkiye İş Bankası için "bank name" ne yazıoruz bilen var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5