İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sunucu.org ile çalışan varmı ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun server'ı ( counter strike ) ve birkaç sitemin barınması için sunucu almayı düşünüyorum en cazip fiyat ve özellik burda gibi http://www.sunucu.org/satinal.php?paket=d2

Ama aklıam takılan bir soru var sunucu.org ile çalışan varmı kesilme, problem v.s oluyormu hiç oyun server'ı kurcağım için kesinti v.s olmaması gerekiyor

Ve server kurulumundan pek anlamıyorum sunucular managed değilmi ? , sınırsız destek veriyorlar ?

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemnette daha önce oyun sunucusu barındırdım fakat hatta bi dalgalanma var ve çözemediler 10dakikada bir 20 ye fırlıyordu loss :) çözemediler aylarca ve ayrıldık. her ne kadar public de pek sorun çıkmasada 1-2 piskopat kafayı takıp bu serverlar kötü diyebiliyor ondan risk olur açınızdan.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemnette daha önce oyun sunucusu barındırdım fakat hatta bi dalgalanma var ve çözemediler 10dakikada bir 20 ye fırlıyordu loss :) çözemediler aylarca ve ayrıldık. her ne kadar public de pek sorun çıkmasada 1-2 piskopat kafayı takıp bu serverlar kötü diyebiliyor ondan risk olur açınızdan.

teşekkürler yorum için, iyi oldu o zaman bende http://www.aysima.com.tr çalışmaya karar verdim oranında fiyatları uygun dc hostcini ...

Hadi hayırlısı bakalım umarım sorun olmaz..

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucu.org sistem netin markası olarak biliyorum.Sistemnet hakkında anektot saldırı yerseniz etherneti çekiyorlar sabaha kadarda takmıyolar güvenlik sistemleri bu

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucu.org suanda iyi tavsiye ederim illede tr diyorsan

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun server'ı ( counter strike ) ve birkaç sitemin barınması için sunucu almayı düşünüyorum en cazip fiyat ve özellik burda gibi http://www.sunucu.org/satinal.php?paket=d2

Ama aklıam takılan bir soru var sunucu.org ile çalışan varmı kesilme, problem v.s oluyormu hiç oyun server'ı kurcağım için kesinti v.s olmaması gerekiyor

Ve server kurulumundan pek anlamıyorum sunucular managed değilmi ? , sınırsız destek veriyorlar ?

rahat olun arkadaşlar bu adamlar pazarda domates satmıyor. evet belki kalite bir teklan bir borusan değil ama dandik de değil. sistemnette 2. senemiz

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde sistemnet kullanıyoruz.Gerek teknik destek, gerek performans çok iyi.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemnet (sunucu.org)'u kesinlikle tavsiye ederim. Türkiye'nin gelişmekte olan büyük datacenterlarından biri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5