İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Super Oto Galeri Scripti

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script Genel ozellikleri.
1-)Kullanıcı Kaydı Ve ucretli ilan Ekleme
2-)Yeni Uye Kaydına Default ilan Sayısı Belirleme
3-)Reklam Yonetimi
4-)Kullanıcı ilan ekleme / silme / duzeltme
5-)Galerici Listesi
6-)Marka / Model Listesi
7-)Duyuru Yonetimi
:cool:Renk Ekleme / Silme / Duzeltme
9-)Marka Model Ekleme / Silme / Duzeltme
10-)iletisim Mesajlarını Panelden Okuma
11-)HataBildirimi Panelden Okuma
12-)Yonetici Ekleme Silme Duzenleme
13-)Uye Duzenleme / Silme
14-)Panelden ilan Ekleme Duzenleme Silme

Demo : http://www.arabam16.com/
Fiyat : 250 Ytl
iletisim : [email protected]
Not : Fiyat Konusunda Sıkıntı Cekmenize Gerek Yoktur.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sonsuzhost, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

diyor link bendemi bi hata var ?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AlwaysFC hangi şekilde dolandırıldığını açıklarmısın, kişiyi yakından tanıyorum ve gerektiğinde bulabilecek kadar da yakınım. Sorununu tam olarak anlatırsan yardımcı olmaya çalışayım.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ferdinin bir yanlış yapacağına inanmak bile istemiyorum

inşaAllah bir yanlış anlaşılma vardır, çünkü ferdi paraya tamah edecek biri değildir. Eğer aksi bir durum varsa çok şaşırırım ferdiye

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://forum.iyinet.com/script-satis...cak-php-2.html

konudakı teklıfını kabul ederık işe basladık
1 gun sonra scrıptın bıttıgını ve tasarımı vermemı soyledı bende 3-4 gun ıcınde tasarımı ayarlayıp verdım.
en son 16-17 nısanda konustuk sonrasında telefonlarıma , maıllerıme , msn konusmalarına cvp vermedı

-telefonu açık , çalıyor ama açan yok
-msn sureklı olarak online oluyor ama cvp yazmıyor cogu zaman yazan da baskası oluıyor
-maılllerıme cvp alamadım

msndekı gorustugum kısı kardesı oldugunu soyledı ve ben ona soylerım dedı.her nedense bır sekılde msnden ulasmadım msnını hep baskası kullanıyor 8-10 kere yazdım kendısıne ulasmadım

scrıpt ıcın 100ytl kapora almmıstı onunla bırlıkte kayboldu
çalısmak ısteyenlerın dıkkat etmesını onerırım
100 YTL ıcın insannın adını kirletmesi acınacak bir durum
hem 1,5 aydır benı oyaladın hemde 100YTL cebe ındırdın

sitesi:
www.programlamadili.net

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazacaklar için şimdiden devaplayım

-10 larca kez telefon ettim , hepsinde telefon çalıyor ama açan yok

-defalarca mail attım bir tane cevap gelmedi

-msn gün içinde defalarca online oluyor bende her defasında yazdım ama cevap gelmedı
cevap geldıgındede kardesı mı akrabası mı nedır Ferdi nın olmadıgını bırzdan gelecegını soyledı.
Bana ulasmasını soyledım SONUC = 0

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AlwaysFC, FERDIKUCUK benim davetiyemle üye olmuş birisi olduğu için sana bu konuda yardımcı olmaya çalışacam.

http://www.r10.net/r10-subeleri-etk...ep-subesi-hele-gelin-yorum-2.html#post1761303

ayıp ya genckolik beni arıyor nerdesiniz ben ferdiyi alıp geliyorum diyorum telefon geliyor abi haftaya ertelemişler...

Bahsi geçen ferdi FERDIKUCUK, yüzyüze birçok kez görüştük ve geçenlerde yaptığı birkaç tripten dolayı iletişimi kopardım ama ben davetiye gönderdimse, yaptıgı terbiyesizliği telafi etmek bir nevi de olsa bana düşer.

telefonları kapalı, antepte ofis tarzı biryer açmışlardı, yerini tam olarak bilmiyorum ama eski çalıştıgı firma ile kurumumuz çalışıyor, ev adresini ve gerekli bilgilerini ordan isteyecem Alwaysfc. Biliyorum 100 ytlnin peşinde değilsin ama benim de güvendiğim bir insandı, yalan oldu artık.
Amaç başkalarını mağdur etmesin.

Gazikentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ferdi cocukluk arkadasım evleri bize yakın ama uzun zamandir bende görmüyorum bu konuyu dansıcam ona

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/script-satis...cak-php-2.html

konudakı teklıfını kabul ederık işe basladık
1 gun sonra scrıptın bıttıgını ve tasarımı vermemı soyledı bende 3-4 gun ıcınde tasarımı ayarlayıp verdım.
en son 16-17 nısanda konustuk sonrasında telefonlarıma , maıllerıme , msn konusmalarına cvp vermedı

-telefonu açık , çalıyor ama açan yok
-msn sureklı olarak online oluyor ama cvp yazmıyor cogu zaman yazan da baskası oluıyor
-maılllerıme cvp alamadım

msndekı gorustugum kısı kardesı oldugunu soyledı ve ben ona soylerım dedı.her nedense bır sekılde msnden ulasmadım msnını hep baskası kullanıyor 8-10 kere yazdım kendısıne ulasmadım

scrıpt ıcın 100ytl kapora almmıstı onunla bırlıkte kayboldu
çalısmak ısteyenlerın dıkkat etmesını onerırım
100 YTL ıcın insannın adını kirletmesi acınacak bir durum
hem 1,5 aydır benı oyaladın hemde 100YTL cebe ındırdın

sitesi:
www.programlamadili.net

1-) 1 gun sonra scrıptın bıttıgını ve tasarımı vermemı soyledı bende 3-4 gun ıcınde tasarımı ayarlayıp verdım.

Scriptin Kodlamasının 1 Gun sonra bittigini Söylemedim.C.tesi Sanırım anlaşma yapmıştık.Çarşamba Bittiğini Söyledim Ve siz tamam kursa Gidiyorum falan görüşürüz Dediniz tamam dedim.Sonra hdd arızalandığını söylediniz.sanırım 3-4 gün oradan kaybımız oldu.Yani Ben Kodlama bitti Dedikten 1 hafta sonra falan tasarımı verdiniz.

2-) İstanbula Gideceğimi Söylemiştim.
3-) Sizinle En Son Görüştüğümde Cenazemiz olduğunu Söyledim ve Dedeminde Sıksık Rahatsızlandığını Söylemiştim.
4-) Cenazeler Ve Sebebler Dolayısıyla işini Teslim Edemedim.
5-) Teslim Etmeyede Niyetim Yok Bundan Sonra
6-) Değil 100 Ytl Binlerce Ytl On Odeme Yapmis Olsan Bile Tenezzul Etmem Aklimdan Bile Gecirmem.Devamlı İyinet Veya R10 Forumlarından İs Aldigimiz icin Boyle Bir Sacmalik Yapmam.Sonra Kimsenin Hakki Kimsede Kalmaz.
7-) Yapmis Oldugunuz On Odeme En Yakın Zamanda Geri Odeme Yapilacaktir.
:cool: Benim Msn Yi Kardeşim Değilde Arkadaşlar Açmış Olabilir.
9-) Boyle Bir imalamanin dogrulanması icinde yaptiginiz tasarimi Dagitsam acaba bu niyete ulasirmiyim.
10-) Kimse Ekmek Yedigi Kapinin Kepenkini Kapatmak istemez.
11-) Cagatay En Cok Sana Alindim Bu Konuda.Kimse Bilmiyor Ama Seninle Tuz Ekmek Oldugumuz Bir Durumda Seninde Boyle Dusunmen Acikcasi Cok Kirdi.
12-) http://www.r10.net/r10-subeleri-etk...ep-subesi-hele-gelin-yorum-2.html#post1761303
Buradaki Yorumun Ya benle Alakası Yok Yada Söyleyen Kişi Cengiz Muhtemelen Yalan Söylemiştir.Cengizle En Son C.tesi Gunu Gorusmustuk Oda Sabah Saatleriydi Yemek Yedik Sonra ben Ayrıldım.
13-) Cagatay : geçenlerde yaptığı birkaç tripten dolayı iletişimi kopardım.
Hatirlarsan Cagatay o Gun Sana Sadece 5 Dk Bos Vaktim Var hemen Cikacam demistim.
14-) Bu forumda Bir Cok arkadasdan is yaptik Beraber Calismalar yaptik kimisi odemeyi is bittikten Sonra kimisi ise butcesi olmadigi icin normal fiyatin Cok altinda calistik Ama hic birisine odeme konusunda sikinti Cekmesini Soylemedim.
15-) AlwaysFc Her Konuda Hakli.
16-) Buda R10 daki Giris Bilgileri Muhtemelen iyinete Son giris Tarihimde Aynıdır : Son Aktivitesi: 16-04-2008 05:34 PM
17-) Size On Odemeyi Geri İade Yaptiktan Sonra da Scripti Oldugu Gibimi Dagitsam Acaba ?Hem Sizin Dusunceniz Dogrulanmis Olur Hemde Hakkiniz Kalmamis Olur.
1:cool: Bugune Kadar Sen Haric Bdaha ir Kisinin isini Teslim Edememistim.Onada Tam emin degilim Teslim Ettim mi Edemedim mi.O Zamanlar Hdd Yanmisti.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1-) Bana Cenazem var demedın (başın saolsun)
2-) Benim ne kadar anlayıslı oldugumu benle calısan herkes bılır
3-) Msn arkadasların acıyor madem neden Ferdi 10dk kadar gelecek dıyor ve nasıl sana aıt bır msn 11 gun boyunce onlıne oluyor
4-) Telefonlarını arıyorum , telefonun çalıyor ama açan yok ,
5-) Mesaj cekıyorum ama mesaja cevap verılmıyor
6-) Maıl atıyorum ama maıle cevap verılmıyor
7-) Dolandırıcı olacagını düşünmedıgım ıcın zaten İTRADER 'e işi teslim etmedı diye yazdım.Diğer turlu daha agır bırsey yazardım
:cool: Yaptığın, iş ahlakı acısından dogru bır davranıs degıldır.
9-) Ben senı zaten kac gundur beklıyordum , durumdan haberdar etsen , en azından bır cevap versen telefonumu açsan durum bu sekle gelmezdı.
10-) İtraderi senın msn hesabınla bırıyle konustuktan sonra sinirle doldurdum.

SONUC = Bu konuda Haksız olan bır durumum oldugunu dusunmuyorum
Olay FerdiKucuk ' un açıklamalarından sonra kendı hataları yuzunden buraya geldıgı gorunmektedır.

Ne olursa olsun ;
Msn calısıyorsa , Telefon çalısıyorsa , mailler geliyorsa , msn arkadasın bakıyorsa ve benım dedıklerımı sana ıletılıyorsa senın bana bılgılendırme yapman gerekırdı.

Yok scripti dağıtacam , tasarımını dağıtacam gıbı konuşmalarıda ahlak dışı buldugum için cevap vermeyeceğim.Baştan aşağıya okudugunda kımın haklı oldugunu göreceksın.

Suan gelmıssın zaten hala msn'desın hiç konusaayımda bazıseyler için dururmumu ızah edeyım dıye dusunmuyor musun

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Scripti falan tasarimi dagitmicam hocam.o Bir anlikti.En yakin zamanda on odeme Yapilcak.
mailleri okudugumda sana ait bir maili gordum ve cevap yazmistim.bir gun sonra baktim konu almis basini gidiyordu.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@Ferdikucuk bana ulaşabilecek durumdasın artık burdan yazıp konuyu uzatmayalım.
Benim haksız oldugumu düşünüyorsan sonuna kadar yazabilir ve hatalarımı sunabilirsin.Yoksa uzatmaya gerek duymuyorum ben.

Senınle Son Görüşme Tarihi: 17.04.2008 15:38:10
Bu Konuya Yazma Tarihim : 28.04.2008 13:17 :00

MSN den ALINTI
25.04.2008 12:51:25 xxxxx : Ferdi
25.04.2008 12:51:43 xxxxx : cvp verecek mısın
25.04.2008 12:52:02 xxxxx : Peki foruma acıyorum konunu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5