İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SupRAdyN'a yanlış yapıldı !!!

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla olayı çok bilmiyorum ama kötü niyeti olan kimse ortadan kaybolurdu. Ama o mesaj atıldığı ilk gün geldi diye biliyorum :) Ama polemiğe girmem..

C

Cengizhan

Misafir
siz forumda önce adaplı konuşmasını öğrenin.....tukursen yagmur yagıyor dersin...

Ya sen ne terbiyesiz birşeysin? Sana insanlara hakaret etme hakkını kim veriyor? Nerede bu forumun adminleri operatörleri moderatörleri? Arkadas birilerine hakaret ediyor ne bir uyarı alıyor nede bir uzaklaştırma alıyor?
Bu kızın şikayetçi olduğu herkesi hacadınız sevgili yöneticilerimiz! Adalet istiyorum!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ya sen ne terbiyesiz birşeysin? Sana insanlara hakaret etme hakkını kim veriyor? Nerede bu forumun adminleri operatörleri moderatörleri? Arkadas birilerine hakaret ediyor ne bir uyarı alıyor nede bir uzaklaştırma alıyor?
Bu kızın şikayetçi olduğu herkesi hacadınız sevgili yöneticilerimiz! Adalet istiyorum!

bu ne saçma bir mesaj böyle

C

Cengizhan

Misafir
Caesar, hocam saçma fln değil ya. Gönül isterdi ki yüz yüze konusabilme fırsatımız olsa ama gerçekten bu arkadaşın yan baktığı herkes atılıyor. Buyrun beni de atın ama çözüm bu değil. Şahsen banada yapılmış şeyler var. Istersen özel mesaj olarak anlatabilirim?

M

MerKuR

Misafir
bu ne saçma bir mesaj böyle
Gercekleri Sölüyo Cengizhan buraya bayan nikiyle uye olmak var istediginin ipini cekmek ve istedigin kitleyi toplamak icin. Nerde bu Forum yöneticileri. onun yazdıgını bir baskası yazmıs olsaydı es gecerlermiydi acaba.?

M

MerKuR

Misafir
Caesar, hocam saçma fln değil ya. Gönül isterdi ki yüz yüze konusabilme fırsatımız olsa ama gerçekten bu arkadaşın yan baktığı herkes atılıyor. Buyrun beni de atın ama çözüm bu değil. Şahsen banada yapılmış şeyler var. Istersen özel mesaj olarak anlatabilirim?
Bence yanlış kişiyle paylasıyon ceasarda onun yandası.

C

Cengizhan

Misafir
Ben hiç zannetmiyorum kardeş ben bunu dile getirdim. Dediğim gibi biraz daha adalet.

M

MerKuR

Misafir
Ben hiç zannetmiyorum kardeş ben bunu dile getirdim. Dediğim gibi biraz daha adalet.
Adaletmi Dedin...?
Dogruları söleme 9 koyden kovulursun..
Ama ben gercekleri Herzaman sölerim ucunda ölüm olsada huyum kurusun işde.
Ceasar o dedigin kzın yandaşı. kellemi ortaya koyarım hemen savundugundanbelli saten.

M

Mete

Misafir
Eskiden burası daha seviyeli biyerdi ne oldugunu bilmiyorum ama kisilerin birbirine saygısı yokki sonucta ortada! kimse dusundugunu ortaya koyamıyor koyanada ters cevaplar veriliyor sonucta herkezin bi gururu var bi sınır noktası var sadece birazdaha hosgorulu olmak lazım diyorum karar sizlerin ama bundan zararlı cıkan iyinet oluyor bizlere bole güzel bi ortamı saglayan iyinet'e saygı duyalım baride kisilerle konusurken daha saygılı olalım.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bir arkadaş ne güzel demiş, 3. kişi olarak yorum yapmak çok yanlış olur. bu yüzden, konu ile alakalı yorum yapmayacağım fakat, "bayan olduğu için es geçiliyor" gibi bir söylemde bulunulmuş. buradaki yöneticiler ne yaptığını gayet iyi biliyor ve gayette adaletli bir şekilde yönetiyorlar. ("siz yenisiniz galba?") gereksiz polemik yaratarak forumun huzurunu bozmayın lütfen.

biryerdeyim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3.şahıs olarak yorum yapmayacaksak bırakalım gidelim forumu bu arkadaşlara, rahat rahat tartışsınlar :)

Ben konuyla pek ilgilenmiyorum ama dikkat ettim herkes çatacak bir yer arıyor. en yumuşak mesaj atanlara bile direk çatanlar olmuş. herkes bir şeylere sinirleniyor sonuçta ama kimsenin sinirini başkasından çıkarma hakkı yok. deneyen olursa da yöneticilerin buna bir yerde müdahil olmaları gerekir. otoritenin olmadığı yerde kaos olur.

tartışma üslubundan rahatsız oldum eleştirmek istedim. umarım kimse üzerine alınmaz.

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mywedding Adlı Üye ( Hakkında Olumsuz Yorum Yapılan ) Hakkında Bir Sorum Olacak .. Bu Üye Acaba Üye Değilde Admin Veya Moderatör Mü ?

Forumdaki Tartışmaların Hemen Hepsinde O Üyenin Yorumu Var .. Bence Yanlış Yapıyor .. Bu Tartışma Sanırım Onuda İlgilendiriyor Ama Kendisini Hiç İlgilendirmeyen Konulardada Kendisini Admin Sanıyormuşçasına Yazmış Olduğu Mesajları Gördüm !

Bu Arkadaşların mywedding Hakkında "Olumsuz Yorum Yapmalarına" "Saçma" Yorum Yapan Değerli (!) Arkadaşım .. ( O Kendisini Biliyor :) )

Siz Nasıl Bu Konuda Bu Kadar Emin Cevaplar Yazıyorsunuz ? Onun Tartışmalara Girip Tartışmayı Yatıştırmak Yerine, İnsanları Kızıştırmasını Ne Denli Doğru Buluyorsunuz ?

Kısa Bir Süredir Forumdayım Artık Kimin Ne Olduğunu Anladım Arkadaşlar ..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Adaletmi Dedin...?
Dogruları söleme 9 koyden kovulursun..
Ama ben gercekleri Herzaman sölerim ucunda ölüm olsada huyum kurusun işde.
Ceasar o dedigin kzın yandaşı. kellemi ortaya koyarım hemen savundugundanbelli saten.
:)cehalet çok kötü birşey.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mywedding Adlı Üye ( Hakkında Olumsuz Yorum Yapılan ) Hakkında Bir Sorum Olacak .. Bu Üye Acaba Üye Değilde Admin Veya Moderatör Mü ?

Forumdaki Tartışmaların Hemen Hepsinde O Üyenin Yorumu Var .. Bence Yanlış Yapıyor .. Bu Tartışma Sanırım Onuda İlgilendiriyor Ama Kendisini Hiç İlgilendirmeyen Konulardada Kendisini Admin Sanıyormuşçasına Yazmış Olduğu Mesajları Gördüm !

Bu Arkadaşların mywedding Hakkında "Olumsuz Yorum Yapmalarına" "Saçma" Yorum Yapan Değerli (!) Arkadaşım .. ( O Kendisini Biliyor :) )

Siz Nasıl Bu Konuda Bu Kadar Emin Cevaplar Yazıyorsunuz ? Onun Tartışmalara Girip Tartışmayı Yatıştırmak Yerine, İnsanları Kızıştırmasını Ne Denli Doğru Buluyorsunuz ?

Kısa Bir Süredir Forumdayım Artık Kimin Ne Olduğunu Anladım Arkadaşlar ..

+ 1000
Yorumumun Mywedding le alakası yoktur.Forumun yapay sağduyusu olmaya çalışanları bende sevmiyorum.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacım Kötülemek değil aslında. Ama ben dahil Bir çok arkadaşım bu konudan şikayetçi ve sinirlerinin bozulduğunu söylüyorlar msn'de. Mywedding Rumuzlu Arkadaş Kendisiyle hiçbir alakası olmadığı konulara dahi karışıp Sert Çıkarak, Ortamın gerilmesine yardımcı oluyor sağolsun.. Biraz daha sakin bir tavırla yaklaşılırsa konulara tartışma çıkmayacağına eminim..

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacım Kötülemek değil aslında. Ama ben dahil Bir çok arkadaşım bu konudan şikayetçi ve sinirlerinin bozulduğunu söylüyorlar msn'de. Mywedding Rumuzlu Arkadaş Kendisiyle hiçbir alakası olmadığı konulara dahi karışıp Sert Çıkarak, Ortamın gerilmesine yardımcı oluyor sağolsun.. Biraz daha sakin bir tavırla yaklaşılırsa konulara tartışma çıkmayacağına eminim..

+1,718,1785 kez katılıyorum :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ne çekemiyor muşsunuz şu kızı ya. Erkekliğinizden utanın, nasıl şikayet ediyorlar. gerçi ben kendisine söylemiştim, yazma her konuya demiştim, sivrilme demiştim, türk insanı bunlar çekemez demiştim.

ama dinletememişim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Konuya müdahil olmayayım dedim ancak ne fayda.. arkadaşlar birbirimize karşı daha hoş görülü olsak nasıl olur. birde türk insanıyız ya çekememezlik varmış. lütfen çekelim bir birimizi saygı ve sevgi hoşgörü herşeyi çözecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5