İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SupRAdyN'a yanlış yapıldı !!!

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne çekemiyor muşsunuz şu kızı ya. Erkekliğinizden utanın, nasıl şikayet ediyorlar. gerçi ben kendisine söylemiştim, yazma her konuya demiştim, sivrilme demiştim, türk insanı bunlar çekemez demiştim.

ama dinletememişim.

Erkeklikle ne alakası var onu anlamadım.Bayan veya erkek ne farkeder.Sivrilmeden sivrilmeye fark var ;)
Ajdar'da sivri Bülent Ersoy'da

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ne biliyim yahu ilginç geldi oturmuş tüm erkekler bir kıza çemkiriyor şikayet ediyor onun için öyle dedim. ayşe saçımı çekti der gibi

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyi çekemeyiz efendim? Mesleğini diyorsanız Benim 6 Senedir Birlikte Olduğum Kız Arkadaşım Webmaster, Davranış Ve kişilik Diyorsanız, Daha Hoşgörülü olup daha kibar olmak varken böyle bir kişilik ve tavrı ben desteklemem.. insanları kırmak hiç hoşuma giden birşey değil. Tamam konulara karışmasın demedimki, Sadece bu kadar sert çıkmadanda söyleyebileceğini söyleyebilir değilmi..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
nasıl söylediği kimseyi ilgilendirmez, insan ları insan yapan budur olgulara farklı tepki vermesi. eğer farklı görüşleri ve farklı yapıya sahip insanlarla karşılaşmak istemiyorsanız bu forum size göre değil.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size sert bir şekilde çıkışsam sinirlenir ve tartışmaya başlarsınız değilmi? :) neyse..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun Uzamaması İçin Moderatör Arkadaşlardan Konunun Kilitlenmesini Talep Ediyorum..

Hepimiz İçin En İyisi Bu Olacak..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bari tartışma oldu :) sonunda bir işe yarasın. 2 tarafın(ki taraf olması kötü) karşılıklı istenenleri yapması en verimli sonuç olur.

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne çekemiyor muşsunuz şu kızı ya. Erkekliğinizden utanın, nasıl şikayet ediyorlar. gerçi ben kendisine söylemiştim, yazma her konuya demiştim, sivrilme demiştim, türk insanı bunlar çekemez demiştim.

ama dinletememişim.

Sende mywedding leşiyorsun :)

Konunun Çekip Çekememekle Alakası Yok .. Tanımam Etmem .. Forumada 2, 3 Haftatır Üyeyim .. Onu Çekememem İçin Bir Sebepte Yok .. Ayrıca Bilmeden Fazla Konuşmamanı Tavsiye Ederim Bu Konularda .. Yanlış Bilgiler Vermen Çıkamayacağın Bir Çukura İtebilir Seni .. :) (Not : İnceden Bir Tehdit Havası Var Bu Mesajda Ama Öyle Bir Düşüncem Yoktu Ki Çevremde Yok)

Unutmadan, Kimi Savunduğun Bizleri Alakadar Etmez .. Ne Savunduğun Önemli Bizler İçin .. Şuanda Çok Yanlış Kişiyi Yanlış Konuda Savunuyorsun .. mywedding in Hatalı Olduğunu Sende Biliyorsun ..

Saygılar ..

Y

Yamaha

Misafir
gene olaya arka pencereden bakan bir ton mesaj

(müşterilerine "size göstereceğim, ağzınıza tıkıyacağım " gibi sözlerle , saçmaladığı için banlandı..)
daha neyi ıspatlamaya calisiyorsunuzki görüntü ortada

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceki Sayfaları Okuduysanız Bizim SupRAdyN Konusunu Konuşmadığımızı Farkederdiniz ..

Burda Tartıştığımız Konu Başkadır ... mywedding adlı Üyedir .. Ayrıca İspatlamaya Çalıştığımız Hiç Bir Konu Yok ..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ya daha neyi tartışıyorsunuz anlamadım... Bir kullanıcıya yapılandan dolayı sitemini dile getirmiş, getirmesinmi? Elbette getirsin bu onun hakkı kimse buna sen neden şikayet ettin deme hakkı yok kızmış erkekmiş bunlarda saçma davranışlar hem kız olduğunu dahi bilmiyorsunuz ben şahsen inanmıyorum myweddingin kız olduğuna çok sert doğrusu :p sonuç olarak haklı vatandaş şikayetini dile getirip insanları uyarmış.
Birisi banlanmış forumdan bunun yetkili mercisi biz değiliz, yaptığı bir hata yanlış davranışları varki demekki banlanmış şimdi ben yada bir başkası banlansa tüh tühmü diyeceğiz belki adam benim kaşımı gözümü sevmiyor diye banladı olamazmıki? Olur valla bal gibi... Kaldıki burada söz konusu olan davranışlar ve sarfedilen sözler...
Uzatmamak lazım diye düşünüyorum...
Ayrıca hep söylüyorum ama yine söyliyeyim adwords konusunda hizmet bekleyen arkadaşlar parasını veripte hizmet alamıyorsa kendilerini http://adwords.google.com adresine davet ediyorum parayı verince hizmet ediyorlar :)
Sonuç olarak kişisel bir kargaşa çıkarmamak gerek burada...

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle bu başlıgı açan arkadaş SupRAdyN'ın akrabasımı yoksa avukatımı? Banlanmasının nedeni hesaplarının çalışmaması degil, forum içerisinde söyledigi,yazdıgı sözlerdir. Bence gelipde burda SupRAdyN'a Yanlış yapıldı!! başlıklı bir konu açmak tamamen saçmalıktır.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
gokseltoprak, bu forumda ilk defa bi kullanıcının özellikle kendisine bir eleştiride bulunacağım.

siz 2007'de olmuşsunuz. henüz bu yeni seneye gireli 8 gün oldu. siz 8 günde nasılda hemen herkesi tanıyıp, yargılar konuma geçtiniz bu denli kesin şekilde konuşuyorsunuz?

ne bu kavga isteği, tartışma isteği anlayamadım.

banlanan üye ile ilgili kimsenin şahsi bir sorunu yok diye biliyorum. insanlar kupon almış, 8 gün çalışmamış, durumu bildirmişler, üyede yanlış hitaplarda bulunduğu için atılmış.

burada bizler bir ticaret yapıyoruz. büyük çoğunlumuz internetten hayatını sürdürüyor. 8 gün demek 1 ayın 3 de 1 i demek. bu hiç az bir zaman değil. çocuk oyuncağıda değil.

herkes kendi işine baksın, kimse olayı duygusallığa dökmesin. hepimiz için en iyisi bu olur.

ve biraz daha relax :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanlış yere açılmış, gereksizce açılmış ve çok gereksiz yere uzamış bir konu. protesto bölümüne bari taşısaydınız.

D

Dot Net

Misafir
mesajım hiç kimseye cevap değildir. mywedding yanlış yapmıs yada yapmamış da demeyeceğim.
diyeceğim şey : kendısıyle 2 defa alışveriş yaptım. o münasebetle konustuk cok saygılı ve düzeyli biri olarak gördüm onu. eğer yanlış yaptıysa , herkes yanlış yapar çok büyütmemek lazım bence.
tartışma amacıyla söylemedım sadece myweddıng ile ilgili fikrimi söyledim.

S

SupRAdyN

Misafir
görüyorumki son 15 gunun en cok izlenen ve yorum yazılan konusu benim konularım sanırım birileri lekelemek ne kadar basitya. camır at izi kalsın misali yaklaşım gösteren arkadaslar var. Bir seyin gercek yuzunu görmeden olaya mudail olmadan yakıştırmalar yapan arkadaslar var sizden ricam biraz yapıcı olalım.
mywedding uzerinede cok gidildigini düşünüyorum. Bence bazı kişiler yanlış yoldalar neyi paylaşamıyosunuzki. konulara yorum yapmadan 2 kez düşünüp yapın derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5