İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SupRAdyN'a yanlış yapıldı !!!

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar;

Geçenlerde bir tartışma olmuştu. ve sonucunda Banlanmıştı.

Yalnız SupRAdyN'dan aldığım hesap yılbaşı itibari ile aktif oldu.

SupRAdyN'a yazık oldu adamı yerden yere vurdunuz.

Biraz sabretmesini bilmeliyiz aslında.

Bu arada ben SupRAdyN falan değilim :D

Sadece söylemek istedim.

Kolay gele....

M

MerKuR

Misafir
Turk milleti olarak sabretmesini bilmiyoz malesef. hemen peşin hukum.
önyargı sorgusuz infaz yapıyoz. hayırlı olsun hesabın bu arada.

H

hengame

Misafir
SupRAdyN iyidir yaw bana yardımcı oldu birkaç konuda saolsun

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banı birkaç gün önce açıldı sanıyorum. ayrıca oradaki konu hesapların çalışmıyor olması değil müşterilerine karşı tutumuydu...

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banı birkaç gün önce açıldı sanıyorum. ayrıca oradaki konu hesapların çalışmıyor olması değil müşterilerine karşı tutumuydu...

Valla adamın üstüne çok gelmişler :D

Neyse sadece bilgilendirmek için açtım konuyu. İlgilere duyrulur..

H

hengame

Misafir
kör degiliz 2 konudada yazdıklarını gördük
belli ediyo

bu böle kavga devam edecek mod arkadaslardan konuyu kapatmasını rica ediyorum

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kör degiliz 2 konudada yazdıklarını gördük
belli ediyo

bu böle kavga devam edecek mod arkadaslardan konuyu kapatmasını rica ediyorum

yorumun için teşekkür ederim kişisel düşüncen dışarıdan yorum yapan birisi için gayet normal tavrın sadece bir ricam olucak her hangi bir konuda mağdur olduğunda haksızlığa uğradığında sinirlenirsen neler hissetmiş olucağımı tekrar düşün

konunun kapanması faydalı olur zira burası adwords bölümü

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Arkadaşlar;

Geçenlerde bir tartışma olmuştu. ve sonucunda Banlanmıştı.

Yalnız SupRAdyN'dan aldığım hesap yılbaşı itibari ile aktif oldu.

SupRAdyN'a yazık oldu adamı yerden yere vurdunuz.

Biraz sabretmesini bilmeliyiz aslında.

Bu arada ben SupRAdyN falan değilim :D

Sadece söylemek istedim.

Kolay gele....

bir kere kişi kendisini zorla banlatmıştır.....çıkıpta , dediğiniz gibi tatlı dille bir şey söyleseydi banlanmazdı....banlanmasının sebebi , müşterilerine "size göstereceğim, ağzınıza tıkıyacağım " gibi sözlerle , saçmaladığı için banlandı..

ayrıca hesapların çalışmasını beklemediğimiz kim söyledi....nereden biliyorsunuz da uyduruyorsunuz...

ayturk , merkur siz bu konu hakkında ne biliyorsunuzda , ........... çıkar gibi konuşuyorsunuz.....

şahsen ben 8gün bekledim.....

parasını ödediğim bir şeyi neden bekleyecekmişim...

ben alışveriş yaptığımda peşin ödüyorum...karşılığındada boş laf değil , hizmet beklerim doğal olarak....

ayrıca supradyn nin banlanmasına üzülmüş bu konuyu onunla sakinleştikten sonra konuşmuş bir kişiyim.....

bilmeden önyargı ile yaklaştığınızdan , merkur ve ayturk e -rep veriyorum arkadaşlar , kusura bakmayın...

not:bilmemek ayıp değil, öğrenmeden biliyormuş gibi konuşmak ayıptır..

herkese iyi günler dilerim....

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Forumda Ekmek Yiyip İhanet Edenler, Bir Gün Ekmeğini Yediği Yerden Kurşunu(ban) Yer!

M

MerKuR

Misafir
Mywedding genel anlamda konustuk senin actıgın konularda ne kadar yapıcı oldugun belli saten.
- rep vermen ne kazandıraksa sana verde gönlun rahat etsin hadi.

M

MerKuR

Misafir
siz forumda önce adaplı konuşmasını öğrenin.....tukursen yagmur yagıyor dersin...
ya senin adabın burdan belli işde.....................................................................................................................
boslukları sen doldur . Anladın Sen:)

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar nedne şunu anlamıyorsunuz. ? İnsanlar kolay para kazanmıyor ve kolayda harcamak ıstemıyor. Hepımız iş yapıyoruz insanlar neden beklemek zorunda anlamadım. O arkadaşı tanımamda kötülemekte istemem ama dışarıdan bakınca bence mantıklı olan müşteri. İnsanlar hemen ve derhal hizmet ister. Parasını ödediyse bu onun hakkıdır.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gereksiz*
3. kişilerin olaya tam olarak hakim olmadan yorum yapmaları yanlış olur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kavga edene, tartışma çıkarana, birbirini kırana, kötü söz söyleyene sıfır tolerans gösterilmesi normaldir. Siz de buna uyarsanız bence iyi olur arkadaşlar. Alış/satışlarda biz mahkeme değiliz, bizim kararımız sadece bu forumdaki konuşma dilinize göre muhakeme etmek olabilir.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Supradyn bu foruma ayak basması yanlış birşeydi zaten. banlanması iyi oldu. ilk geldiği zamanda ben tartışmıştım onunla.
Bu konudada kupon yılbaşı açılmış olabilir, önemli olan sözdür. size kupon satarken yılbaşında mı açılacak dedi sanki....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5