İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

survey scout/ anketle para kazanma

G

guajira

Misafir
slm millet.
survey scout denilen olayla ilgili bilgisi olan varmı diye soracaktım. 35 dolar verip üye oluyosun daha sonra anket doldurup 5-75 dolar arası para kazanıyosun.diyolar. aslı astarı varmıdır? başvuralım mı?
[email protected]
cvplarınızı bekliyorum.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu tür siteler ödemeyi paypal ile yapıyo ve genellikle hedef kitleleri USA ve CA . anketlerde genellikle yabancı ürünler ve TV programları hakkında . yani işini görmez...

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surveylerin hemen hmen hepsi USA ve CA ya yönelik.TR de işe yaramaz.

mhmerdem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitenin ödeme yapıp yapmadığını bilen varmı

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2004 yılından beri mevzusu geçmediğine göre? sen 2004 yılından beri cevap yazılmamış bir konuyu hortlattıgına göre? var sen düşün gerisini..

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet USA ve Canada istiyor..
Üye olmuştum buna değil ama bu tarz bir siteye..
Daha anket gelmedi elime.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anket ol kazan sitelerinden sadece para vermeden üye olacaklarınızı değerlendirin... acop bu konuda iyi ama anketten kazan işini webmaster arkadaşlara öneririm daha ziyade çünkü anketler genelde yabancılar için ama birçoğu üyeliğe de extra ödeme yapıyor... benim çalıştığım 3 anket sitesi var ama anketlerine katıldığım için değil alt üyelerimden kazandığım komisyonlar nedeni ile cazipler açıkcası...

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim kadarı ile surveyscout' a ücretsizde üye olunabiliyor. bir siteye yolluyor oardan herhangi bir alışveriş yapıyorsun. karşılığında ücretsiz üyelik veriyor. 5 dolarlık bişi alırsın. Tam hatırlamıyorum ama detaylı bilgiyi anket doldur para kazan sitesinden bakabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam sitede bide ücretsiz üye olunabilecek anket sitelerinin listesi veriliyordu.

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık uluslararası çalışıyormuş. işi büyütmüş yani. Aksi olsa bile sorun olmaz. Üyelik bölümünde united states seçin sonra zip code bölümüne newyork zip code 100001 yazın bukadar kolay. Zaten cümleler kısa. İnglizce oması pek sorun teşkil etmez. Google çeviri bile yeter.

Edit: Paypal hesabınızıda united states yapın.

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kıydım paraya biraz önce üye oldum. Anketler her ülkenin dilinde gönderiliyor. Control paneli inglizce ama ankete başlarken ülkeni soruyor türrkiye yi seçince anket türkçe geliyor. sadece türkiye değil ortadoğu ülkeleri bile var.

Bide anketler profiline göre geliyormuş. bana finansal bir anket geldi. bankaların yeniliklerini falan soruyor. 40 dk 8 dolar.

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam adres nedir. Ödemeyi ne aralıklarla yapıyorlar yada belli bir alt limit varmı. Ya da anket başı mı?

ıgnacy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aristocrat bana yardımcı olabılırmısın bende uye oldum ama anket gelmedi henüz.

asgard17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en az 75 dolar cekebiliyorsun bildigim
ben 80 biriktirdim 2 ay oldu hala ödeme alamadım
ama sen biriktirirm yollarlar diyorisen bisey diyemem
kendin tecrübe et derim

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site scam boşuna uğraşmayın bide hortlatıp durmayın şu konuyu

sevim85

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çözemedim

selam. ben surveyscouta üye oldum. bazı sorularım var. mesela survey scout research adresi var. sürekli olarak orayımı kullanıcam. veritabanındaki tüm şirketlere kayıt olmam gerekiyomu. veritabanındaki şirketlere kayıt olacaksam ordan gelen anketler otomatik olarak surveyscoutresearch adresinemi düşüyo. bana zaman ayırdığın için teşekkürler. bu işi adam akıllı öğrenmeliyim

sevim85

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
binlerce insan sitenin scam olmadığını biliyo kazanıyo görüyo. ander sen neye dayanarak scam diyosun anlatırmısın

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
2004'ten beri millet anket peşinden koşuyomuş demek..
Anket vb. saçmalıklarla uğraşmayın, kaybedersiniz. Zamanınızı, paranızı, umudunuzu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5