İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

suursuz.com Yayınladığı +18 Banner [Protesto Ediyorum!]

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alaka şimdi? :)

ben görmediğimi söyledim, sen yaş sınırından bahsediyorsun

5 yaşında internette sörf yapan bir çocuk gören varsa allah rızası için şuraya yazabilirmi? merak ediyorum şahsen.

var :)

hatta benim küçük yeğen 10 yaşındayken ultima oynuyordu.. öyle böyle değil baya baya büyücü char ile oynuyordu hemde :)

yeni nesil garip azizim :p

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
:)

ya üç beş yaş olayı değil de gerçekten oyun sitesine (site, absürt oyunlar üzerine olsa hadi neyse) absürt reklam hoş olmamış.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet olmamış. yahu bana zırt pırt mail geliyor bütün hafif çıplaklık içeren oyunları kaldırdım. şimdi de kanlı oyunları kaldırın diye baskı yapıyor veliler :D en belalı oyuncular da beni bulmuş :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
vay be konu nerelere gelmiş :)

5-10 yaşlarındaki çocuklar napıyor
valla helal olsun :D

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<konu dışı >

5-10 yaşında internete giren var mı?ben hiç görmedim de

</konu dışı>

Şimdiki çocuklar böyle degil :D bizim zamanımızda Bırak interneti Atari bile zor bulurduk gameboy falan var

ama şimdi devir degişti benim kuzenlerim hep bu tür oyun sitelerine giriyor 6-7 yaşlarında

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir destekte benden 5 yaş olsada olmasada oyun sitesinin genel ziyaretçisi çocuklardır.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
protestoya destek veriyom bende..çocukların girdiği sitelerde boyle reklamlar yapılmaz..

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alaka şimdi? :)

ben görmediğimi söyledim, sen yaş sınırından bahsediyorsun

5 yaşında internette sörf yapan bir çocuk gören varsa allah rızası için şuraya yazabilirmi? merak ediyorum şahsen.
<konu dışı >

5-10 yaşında internete giren var mı?ben hiç görmedim de

</konu dışı>
kardeşim var google.com a barbie oyunu bedava oyunlar yazıp duruyor bu şuursuz da üst sıralarda çıkıyor :mad:

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende katılıyorum kesinlikle..
benim kardeşim şimdi 2. sınıfta ama okula gitmeden yani 6 yaşında falan açar bilgisayarı google a oyunlar yazar çıkan sitelere girer oyun oynardı,ayrıca fifa 2005,2006,Word Cup da da uzmanlıkları var :D
Ama problem şudur ki bir çok girdiği oyun sitesinde bu tür(+13,16,18) içerik var :mad:

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabi ki çocukluk yaşı +18 kadardır bildiğiniz gibi ama biz bunu +13 düşünürsek baya bir internet ve oyun sitelerini kullanan gençlerimiz var.Daha uygun reklamlar konulmalı...

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünya globalleşirken sizler geri gidiyorsunuz sanirim.. bugun hemen hemen her sitede olan shop reklamlarini sadece benim siteme mal etmeniz çok yanliş bir davraniş.. reklama zorunlu tiklama vb. sekilde hiçbir uygulama yok. herkez kendi özgür iradesi ile tiklarsa tiklar...

Bu konun daha uzamasini istemiyorum.. yetkili arkadaştan ricam konuyu kapatmasidir.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünya globalleşirken sizler geri gidiyorsunuz sanirim.. bugun hemen hemen her sitede olan shop reklamlarini sadece benim siteme mal etmeniz çok yanliş bir davraniş.. reklama zorunlu tiklama vb. sekilde hiçbir uygulama yok. herkez kendi özgür iradesi ile tiklarsa tiklar...

Bu konun daha uzamasini istemiyorum.. yetkili arkadaştan ricam konuyu kapatmasidir.

dostum sen yanlış anlıyorsun kimsenin eg-zotik reklamlara bişey dediği yok sadece sitenin içeriği açısından yaşı küçük henüz bunların ne olduğunu anlayamayacak yaşta insanlar giriyor eleştiri o açıdan bunun globalleşmeyle ne alakası var anlayamadım hem sana göre ileri gitmek çıplaklık ise niye hayvanlar bizden geri ben onuda anlayamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi