İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Taksimde taciz rezaleti

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Böyle suç işleyenlere ben en iyi cezayı biliyorum ;)
Kenya dan birini getiriceksin aynını oda ona yapacak, bak bi daha yapıyomu

Kenyali 2 arkadasim var, 2 side Turkiye'de okumus ve Amerikaya yerlesmis kisiler.
Cok saygili ve terbiyeli kisiler, kimsenin karisina kizina yan gozle bakmayi akillarindan bile gecirmezler.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Kenyali 2 arkadasim var, 2 side Turkiye'de okumus ve Amerikaya yerlesmis kisiler.
Cok saygili ve terbiyeli kisiler, kimsenin karisina kizina yan gozle bakmayi akillarindan bile gecirmezler.

Haydaaaa :D
ben Kenya lılar taciz ediyor demiyorum yaw anlamadın demek istediğimi :)
Şöyle düzeltiyim...O tacizcilere bi tane zenci getiricen, aynını o yapacak onlara...
Banlamıycaksan resim koyuyim daha iyi anlaşılır demek istediğim :p

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.jpg

Yılbaşı gecesi Taksim Meydanı'nda utanç verici olay. Yanlarında erkek arkadaşları olan turist kızları taciz eden 50 kişilik grup objektiflere böyle yakalandı.

http://galeri.internethaber.com/gallery.php?id=169

Her 1 Ocak'ta bu haberi görmekten fenalık geldi artık. Gidip turistleri bulup özür dileyesim geliyor vallahi ben utanıyorum oturduğum yerde. Yasaklasınlar Taksim'de eğlenceyi meğlenceyi bu ne ya her sene her sene?! Hayvan oğlu hayvanlar

Bu yaratiklar her sene ayni seyi yapip bizi dunyaya rezil ediyorlar, medeniyetten nasibini almamis, insanliklarini unutmus, bir avuc ne oldugu belirsizler, 57 ytl'ye serbest kaldilar, boyle adeletin ...

L

Leonidas

Misafir
Yaptıkları ayıp bişeyde ama kafaları güzeldir belki. Ayık kafayla yaptıkları ne malum :D Hem Türk değilmi kız gördümmü dayanamaz.

Resimdeki kızın bağırışı ve arkadaki adamın surat ifadesi uyumlu olmuş :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yaptıkları ayıp bişeyde ama kafaları güzeldir belki. Ayık kafayla yaptıkları ne malum :D Hem Türk değilmi kız gördümmü dayanamaz.

Resimdeki kızın bağırışı ve arkadaki adamın surat ifadesi uyumlu olmuş :D

evet kafa güzelken adam vurmakta serbest olmalı dimi...
ne demek bu yaw kafaları güzeldir belki, güzel ya da normal ne farkederki ?

L

Leonidas

Misafir
evet kafa güzelken adam vurmakta serbest olmalı dimi...
ne demek bu yaw kafaları güzeldir belki, güzel ya da normal ne farkederki ?

ee alkol bu bardakta durduğu gibi durmuyo :D. Hem ben serbest olsun dememedimki müebbet alsınlar banane, ama isteyerek yapmamışlardır belki diye. Çünkü benim kafam güzelken travestilerle dans ettiğim olmuş bir kere ama normalde yanlarından bile geçmem :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5