İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tam bir Saçmalık! Blogger Banlandı!

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
magdurun talebi bloggerdan yanaymış hocam blogspotun sucu ne ???
yayını yapan blogspotmu ??? bana bunun cevabını versene ??? blogspotun tamamen kapatılması yanlıştır...
asıl sen anlamıyorsun yok yok sana cevap yazmıcam çünkü farklı dilleri konuşuyoruz.

Blogspot = Blogger
Allah'ım ya birde bu kadar tartışmanın içinde sana genel kültür mü öğreticez?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Blogspot = Blogger
Allah'ım ya birde bu kadar tartışmanın içinde sana genel kültür mü öğreticez?

hahaha gülüyorum sadece
cevap veremiycek adamların lafları blogspot derken bloggerı kastediyom anlıyana...
mantıkla çelişmelere selam çıkarım için yanlışı savunmaya devam........

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hahaha gülüyorum sadece
cevap veremiycek adamların lafları
mantıkla çelişmelere selam çıkarım için yanlışı savunmaya devam........

Adam tam şekerli çıktı ya! :D
Yahu kardeşim, blogspot ve blogger ikiside aynı site zaten.
Sen gelmişsin bloggera dava isteminde bulunmuş, blogspotun suçu ne diyorsun?
Hadi diyorsun bari mantıktan bahsetme.
Milletten MSN'de kontör dileneceğine aç 2 satır bişiler oku.

X

Xman

Misafir
İşin özeti şuki interneti doğru düzgün kullanmayı bilmiyoruz ve 2 tane kendini bilmezin yüzünden kurunun yanında yaşda yanıyor, geçen sene wordpress.com bu sene youtube ve blogger, böyle devam ederse daha çok paylaşım sitesi kapanır, devlet ne yapsın ipin ucunu bırakırsa internet terörü çıkar çok yakında.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Adam tam şekerli çıktı ya! :D
Yahu kardeşim, blogspot ve blogger ikiside aynı site zaten.
Sen gelmişsin bloggera dava isteminde bulunmuş, blogspotun suçu ne diyorsun?
Hadi diyorsun bari mantıktan bahsetme.
Milletten MSN'de kontör dileneceğine aç 2 satır bişiler oku.

emin ol benim blogspot derken bloggerı kassettigimi anlıyan anlıyordur senden başka tabi...

eğitim cehaleti alır !!! gerisini biliyorsun ...(insanlık baki kalır.)

kontor dilenmekmiş borç kontor derler ona onuda ADAM GİBİ ADAMLARDAN ! isterim oda 1 kere oldu kız arkadaşımla küstügüm için ha 2-3 kişiden istedim senden istedimmi hatırlamıyorum ama bunu buraya yazcak kadarmışsın...

(alemturk atmıştı o gün 10 kontor 1 kere bilede lafını etmedi atmak istiyincede kabul etmedi adamlık farklı birşey dostlukta öyle...)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bence bu konuda daha fazla tartışmaya gerek yok. Youtube kapanma aşamasında da aynı şeyleri tartıştık. Toplanalım tepkimizi dile getirelim. Bir gün bizim sitemizi de sorgusuz sualsiz kapatırlar dedik. Noldu? Youtube kapatıldı ve o kadar tartışmayla kaldık. Şimdi değişen ne? Yasalar aynı olduğu sürece değişen bir şey olmayacak. İstediğiniz kadar tartışın. Her zaman kendi sitelerinizi kendinizin host etmesi avantajdır. Çünkü yetki sizin elinizdedir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
emin ol benim blogspot derken bloggerı kassettigimi anlıyan anlıyordur senden başka tabi...

eğitim cehaleti alır !!! gerisini biliyorsun ...(insanlık baki kalır.)

kontor dilenmekmiş borç kontor derler ona onuda ADAM GİBİ ADAMLARDAN ! isterim oda 1 kere oldu kız arkadaşımla küstügüm için ha 2-3 kişiden istedim senden istedimmi hatırlamıyorum ama bunu buraya yazcak kadarmışsın...
(alemturk atmıştı o gün 10 kontor 1 kere bilede lafını etmedi atmak istiyincede kabul etmedi adamlık farklı birşey dostlukta öyle...)

"magdurun talebi bloggerdan yanaymış hocam blogspotun sucu ne ???"

Bunu sen yazmadın mı?
Ne yazdığını bilmiyorsun.
18 yaşına gelmişsin okuman yazman oturmamış yerine daha.
Neyse seninle birebir muhabbete girmekle zaman kaybedemem, aynı tavırı sergilersen sevinirim.
Peep'e lâf anlatıcam diye çıban çıkarıcam burada.
İyinet'i dava edicem sansürlensin :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
"magdurun talebi bloggerdan yanaymış hocam blogspotun sucu ne ???"

Bunu sen yazmadın mı?
Ne yazdığını bilmiyorsun.
18 yaşına gelmişsin okuman yazman oturmamış yerine daha.
Neyse seninle birebir muhabbete girmekle zaman kaybedemem, aynı tavırı sergilersen sevinirim.
Peep'e lâf anlatıcam diye çıban çıkarıcam burada.
İyinet'i dava edicem sansürlensin :p

ya biliyorsun ya anlamıyorsun ve anlamıcaksın

ahmet e dava açmışlar ? ahmetin sucu neyki hocam
ama ya belli ettin kendini ego seviyen hep ortadaydı kendini gösterdiğin için ayrıca teşekkürde ederim...
ben çıkarcı olamıyorum napalım sana bol hitler yazmamaya çalışcam ben...

kontor olayını buraya yazcak kadar düşürdün ya kendini helal olsun diyorum sadece gecenin 12 sinde kontor istemek tek caremdi onuda dilenmek yaptın ya işte bu kadarmışsın sadece çok teşekkür ederim bana büyük iylik yaptın sağol.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin özeti şuki interneti doğru düzgün kullanmayı bilmiyoruz ve 2 tane kendini bilmezin yüzünden kurunun yanında yaşda yanıyor, geçen sene wordpress.com bu sene youtube ve blogger, böyle devam ederse daha çok paylaşım sitesi kapanır, devlet ne yapsın ipin ucunu bırakırsa internet terörü çıkar çok yakında.

İşte budur. Alın, çevirin çevirin okuyun.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peep ve nefusa karşılıklı tartışacaksanız pm özelliğini kullanınız,karşılıklı gereksiz tartışmaların konunun özüyle alakası yoktur.

video.google.com da girelemiyor,blogspot'un kapanmasına sevinenlere not;Sıra sizede gelicek...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
peep ve nefusa karşılıklı tartışacaksanız pm özelliğini kullanınız,karşılıklı gereksiz tartışmaların konunun özüyle alakası yoktur.

video.google.com da girelemiyor,blogspot'un kapanmasına sevinenlere not;Sıra sizede gelicek...

konuyu kaydırdığım için özür dilerim herkesten ama;
Ben yanlışa çıkarım için iyi olmuş haklı kapatılmış diyemem

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu adam "blogger iyi ki kapandı" diye konuşmak zorunda değil ki :) Niye bu kadar büyüttünüz olayı anlamış değilim. Herkes, insanları aldatmadığı ya da diğerine hakaret etmediği sürece yazsın düşüncelerini.

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heyttt be kim tutar bizi... kapatalım... herşeyi kapatalım... Hatta kendimizi de evlere kapatalım... Tüm dünyayla ilişkimizi keselim. Keselim ki en erken şekilde cahilleşelim. Yürü beeee... yürü.... kim tutar biziiii.....

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada bir sey daha eklemek istiyorum. Gelen bazı bilgilere göre Türkiye google servislerini kapatmaya devam ederse, google Türk internet kullanıcısını direkt olarak tüm servislerinden ve adsense'ten de engelleyecekmiş.

Umarım söylentidir. Bu iş gerçekleşirse o zaman hangi mahkemeye başvursakta bir şey olmaz. Şimdi bu saçma kapatmaların önüne geçmek elimizde. Ama Allah muhafaza, google Türkiye'yi tüm servislerinden engellerse alın işte size tam bir bela. Ondan sonra çıkın işin içinden çıkabiliyorsanız.

Dediğim gibi, umarım söylentidir...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yahu adam "blogger iyi ki kapandı" diye konuşmak zorunda değil ki :) Niye bu kadar büyüttünüz olayı anlamış değilim. Herkes, insanları aldatmadığı ya da diğerine hakaret etmediği sürece yazsın düşüncelerini.

"tüh blogger da kapandı" diyede konuşmak zorunda değil o zaman :)
bu olayın derin felfesi yok. Birine göre haklılar, diğerine göre haksızlar. Konu aslında çok basit. Olay blogger kapansın kapanmasın değil.

Aslında isterimki adsense de kapansın. Bunu gayet ciddi istiyorum. Bakın o zaman ne kadar temiz içerik olacak. Hatta "şunu yapın adsense tr yayınını durdurur" deseler ilk yapacaklardan biriyimdir.

Emekmiş, paylaşımmış, bilgi paylaşımıymış bunların hepsi hikaye, kimse kandırmasın kendini. 3 ay reklam olmasın sitelerde görücem ben o paylaşımcı genç akıncıları :D...Bakın sapır sapır nasıl dökülüyorlar. Google arama sonuçlarında not found yazısı yığını olmassa hiç bişi bilmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5