İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tam bir Saçmalık! Blogger Banlandı!

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence artık bu aşk buraya kadar arkdaşlar. 2 yıllık emeğim gitti ama kapandığına üzülsem de Vallaha da Billaha da içten içe seviniyorum... Neden mi?

Ülkemizde blogger.com neden kullanılır:
* Link değişimi için.
* Seo yarışmaları için.
* W-arez yayın yapmak için.
* Kopyala yapıştır sistemiyle hit çekmek için. (Oysaki hit falan hikaye, geriye kalan sadece internet çöplüğü.)
* Yığınla abuk-subuk, bilgisi olmadan, ne yazdığını bilmeden gelişigüzel bir şeyler yazarak hit sağlayıp insanlar üzerinden para kazanmak için. (Örneğin ben, ne anlarım virüs programlarından, kanserden. Ama okuyup, özümseyip yazıyorum işte) -yazıyoruz-

Yahu internette ne arasam karşıma blogger çıkıyordu ve %95.3 'ü yalan yanlış bişiler yazıyor. Vallahi midem bulandı yahu. İyi ki kapatıllar yaav :) Bizim musluğun suyu kesildi ama olsun bakalım :(

Domaincilerin gözü aydın ;)

Dipnot: Şimdi gelip hakkıyla yapanlar vardı falan filan demeyin, söylesin o kişiler para toplayalım bi domain ve bi host alalım ;)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) olabilir diyorum sonuçta imkanı var bunun diyorum ya en iyisi webmaster forumlarındaki arkadaşları toplayıp gidelim Adalet bakanlığının önüne eger bir iki sitesi daha banlanırsa googleninin adsense serviside duracak bu gidişle..
hocam bi gün bakcan adsense reklamları çıkmıyor sitede sebep :D iki içerikli reklam koyarlar iki de bölücülük ve laiklik karşıtı reklam tamam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bence artık bu aşk buraya kadar arkdaşlar. 2 yıllık emeğim gitti ama kapandığına üzülsem de Vallaha da Billaha da içten içe seviniyorum... Neden mi?

Ülkemizde blogger.com neden kullanılır:
* Link değişimi için.
* Seo yarışmaları için.
* W-arez yayın yapmak için.
* Kopyala yapıştır sistemiyle hit çekmek için. (Oysaki hit falan hikaye, geriye kalan sadece internet çöplüğü.)
* Yığınla abuk-subuk, bilgisi olmadan, ne yazdığını bilmeden gelişigüzel bir şeyler yazarak hit sağlayıp insanlar üzerinden para kazanmak için. (Örneğin ben, ne anlarım virüs programlarından, kanserden. Ama okuyup, özümseyip yazıyorum işte) -yazıyoruz-

Yahu internette ne arasam karşıma blogger çıkıyordu ve %95.3 'ü yalan yanlış bişiler yazıyor. Vallahi midem bulandı yahu. İyi ki kapatıllar yaav :) Bizim musluğun suyu kesildi ama olsun bakalım :(

Domaincilerin gözü aydın ;)

Dipnot: Şimdi gelip hakkıyla yapanlar vardı falan filan demeyin, söylesin o kişiler para toplayalım bi domain ve bi host alalım ;)

valla bi dr yazınca bile en az 15-20 tane doktor çıkıyor her sektörden 20 kişi olduğunu düşünürsen bi 15-20 bin domain alman lazım
sanırım sen yalnış şeyleri aradığın için sürekli bloglarla uğraşıyorsun ben günde 100 arama yapıyorsam ilk sayfada en fazla 30-40 tane blogger çıkıyodur yani %3 blog çıkma ihtimali oluyor :D sende %95 .

http://www.google.com.tr/search?hl=...dr.+site:blogger.com&btnG=Ara&meta=lr=lang_tr

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Malesef BLOG sitelerinde denetim mekanizması zayıf - BLOGGER dahil çoğu subdomain hizmeti veren sitelerde absürt - MP3 - marez - YASADIŞI içerik SPAM aktiviteleri kol geziyor. Denetimsizlik bu kişileri yasadışı blog açma Kolayca Bol hit çekme konusunda heveslendiriyor - Kontor melodi partner siteleri bile blog sitelerini yönlendirme (adwords e farklı adres girişi ile filtreden sıyrılmak) gibi amaçlarla kullanır oldular - İşaretleyip bildirilen siteler bile dikkate alınmıyor pek...

Beklenen bi durumdu ve oldu gayet normal.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bi dr yazınca bile en az 15-20 tane doktor çıkıyor her sektörden 20 kişi olduğunu düşünürsen bi 15-20 bin domain alman lazım
sanırım sen yalnış şeyleri aradığın için sürekli bloglarla uğraşıyorsun ben günde 100 arama yapıyorsam ilk sayfada en fazla 30-40 tane blogger çıkıyodur yani %3 blog çıkma ihtimali oluyor :D sende %95 .

http://www.google.com.tr/search?hl=...dr.+site:blogger.com&btnG=Ara&meta=lr=lang_tr

%3 mü :) İyi hespla derim verdiğin rakamları yüzdelik dilime vurursan %30 yapar. %60 için mi kırıyon beni ÖZCAN 'ım....

Bi günlük için o oran bile çooooookkk fazla değil mi dostlar?

Sil baştan, temele inelim, bunların tek sorumlusu o gözümüzde büyyüttüğümüz google zırvası. Niye şunlara torpil geçiyor bilmiyorum ki. Neyse azizim bu konunun sonu gelmez. Ben az bi blogcuya gidip blog açacam ;)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
%3 mü :) İyi hespla derim verdiğin rakamları yüzdelik dilime vurursan %30 yapar. %60 için mi kırıyon beni ÖZCAN 'ım....

Bi günlük için o oran bile çooooookkk fazla değil mi dostlar?

Sil baştan, temele inelim, bunların tek sorumlusu o gözümüzde büyyüttüğümüz google zırvası. Niye şunlara torpil geçiyor bilmiyorum ki. Neyse azizim bu konunun sonu gelmez. Ben az bi blogcuya gidip blog açacam ;)

:D sen yanlış hesaplıyon Tırtıl'ım 100 arama 1000 sonuç demek.

neyse her şeyde bir hayır vardır sitelerimizin hitleri artar belki bloguyla kimse uğraşamayacakya.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yargı nekadar hızlı işliyor ülkemizde :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Antiyasal iş yapmadığımız sürece,
Devletin birliğini ve bütünlüğünü bozacak bir iş yapmadığımız sürece,
insanların duygu ve düşüncelerini bozacak şeyler yazmadığımız sürece ( din,dil,ırk)
ve en önemlisi
Çalmadığımız sürece...
Kapanmaz merak buyurmayınız.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Antiyasal iş yapmadığımız sürece,
Devletin birliğini ve bütünlüğünü bozacak bir iş yapmadığımız sürece,
insanların duygu ve düşüncelerini bozacak şeyler yazmadığımız sürece ( din,dil,ırk)
ve en önemlisi
Çalmadığımız sürece...
Kapanmaz merak buyurmayınız.
blogger bunları mı yapıyordu?
bir e-tüccar olarak yasakçılık-özgürlük kavramlarına böyle mi bakıyorsun?

Legalalan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger sitem yabancı hitli fakat konu falan açamıyorum internetteki proxy siteleri olmadan nasıl girebilirim

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamda dün niyetlendim bir blog açayım da bende makale yazayım gireyim diye son anda emekleri kurtardık.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar kapanması iyi oldu.
Artık yerli yatırımlara yönelmek en iyisi.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger bunları mı yapıyordu?
bir e-tüccar olarak yasakçılık-özgürlük kavramlarına böyle mi bakıyorsun?

öncelikle ben bir E-tüccar degilim.
ikinci olarak özgürlük ; digerinin özgürlük sınırında biter.
Blogger kapansın demedim ama kapanmasına üzüldüm de diyemem.
Doktorların eczanelerin avukatların dünyanın hiç bi yerinde reklam yapması yasaktır.
ama bloglar buna imkan tanıyor
peki bu konudaki yorumlarınız nelerdir ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi