İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tamamen özgün makale yazılır.

U.Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kadınlar,erkekler,hayata dair,sağlık,siyaset,aşk,cinsellik,teknoloji,edebiyat,tarih,ekonomi,bilgisayar, teknoloji,gündem(örneğin günün flaşh haberi için özel bir makale),sinema,tiyatro,dizi,futbol ve daha bir çok konu hakkında özgün yorumlar ,kaliteli makaleler kısacası sitelerinize yazarlık yapılır.3 web sitesinden fazla kalıcı iş almayı düşünmüyorum.Okurlarınızı yazılarımla sitenize bağlayabilirim diyebilecek kadar özgüven sahibi birisiyim.Bugünlerde görüyorum ki artık face'deki hayran veya çeşitli sayfalardan yürüyor,takip ediliyor bu işler.O tip face sayfalarınada yazılar yazabileceğimi belirtmek isterim.Ciddi teklifler bekliyorum.P.M ile web sitenizi , istediğiniz makale içeriğini,makale sayısını ve düşündüğünüz ücreti yollayınız.

Not: Yukarıda bahsettiğim kalıcı işten kastım ; devamlı yazarlık .Devamlı yazı isteyen arkadaşlarında ona göre ( günlük,haftalı,aylık ) düşündüğü ücreti yazmasını rica ederim.

Saygılarımla.

byazk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de kendime ait bir blog için yazılar yazıyorum. Blog yazarlarında farklı bir bakış açısı oluyor, konunuzu okuduğum da sizin de o denli yazılar yazacağınızdan eminim. Umarım kendinize ait bir site açar ve yazılarınızı yazarsınız. Keyifle okuruz, iyi çalışmalar.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu kadar çok konuda özgün yazılar yazacak kadar bilgili biri olmanız hayret verici.

Bir teklifim yok, sadece bunu demek istedim. Kolay gelsin.

servis34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 değişik link içeren en az 10 ayrı ayrı blog ve foruma makale için fiyat alacağım

nozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba sürekli makale ihtiyacımız var iletişim verebilirmisiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5