İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TDCanadaTrust banka para akarımı için aracı arıyorum

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TD Canada Trust bankasına 220 usd para aktarmam gerekli. paypal yada garanti bankası ile aracı olan arkadaşa istediği komisyon ile birlikte parayı vereceğim.

ilgilenen varsa lütfen özel mesaj atsın.

teşekkürler

epaprat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Statesten wire transfer istiyorsun sanirim.. Komisyona gerek yok bir tek banka $30 kesiyor outgoing international wires icin... Kime ne icin gidecek belirtirsen yardimci olabilirim.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amerikada hesabı olan birini arıyorum dostum olayın international olmaması için (süre uzayacak çünkü). yine de teşekkürler.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Forumda amerikadanal diye bir arkadaşvardı onunla irtibat kurmanı tavsiye ederim amerikada yaşıyordu hesabı vardır kesin satış vs. yapıyordu.

epaprat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanirim yanlis anlasildim. Benim hesabim zaten US'te ama senin transfer edecegin banka canada bankasi oldugu icin outgoing wire transfers $30 dolar aliyor demek istedim. Ama bu bahsettigin banka US te ise o zaman 18.75 aliyor..

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakma yanlış anlamışım. pazartesi işlemi yapsak kaç günde karşı tarafta olur tahmini bilgin varmı ?

epaprat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani US'ten TR'deki hesabima hemen geciyor. Ama gonderilen hesap bana ait olmadigi icin karsidaki bankaya bagli olarak ertesi gunde olabilir 4-5 gunde surebilir..Ama 4-5 gun maksimum olur..

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok teşekkür ettim. sahuru yaptım ve yatıyorum yarın konu ile alakalı seni rahatsız edicem, sağolasın kolay gele.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5