İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tehditlerden dolayi satiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bildiginiz uzre gecen baslikta acmistim Massoud Barzani'nin sitesini satiyorum diye bildirmistim ancak sonra vazgecip kendim ugrasip site yapmistim.

Gecen hafta site Turkiye'nin en buyuk gazetelerinden Sabah Zaman gazetelerinde ve onlarca internet haber sitelerinde ana sayfadan haber olarak yayinlandiktan sonra bana bir cok destek mesaji ile tehdit mesajlari da geldi. Ailemin baskisi uzerine yeniden satmaya karar verdim domaini ( massoudbarzani.com )

Su anda gecici olarak park a cektim.

Gazetelerde ciktigi ilk 3 gun 5.000 den fazla tekil hit aldi, su anda ortalam gunde 250 300 arasinda ziyaretci geliyor ve google arama motorundan gelen iyi bir hit var.

Tehditleri kale almayacak olanlar ilgilensin lutfen, satildiktan sonra bana tekrar problem olarak donmesin. Benim Ailemin baskisi olmasa tehditleri dinlemezdim ancak kavga asamasina kadar geldik.

www.massoudbarzani.com dedigim gibi su anda park edildi. GUnde ortalama 2 dolar yapiyor 60 civarinde click oluyor GoDaddy de.

Tekliflerinizi yazarsaniz sevinirim, guvenlik acisindan kimligini belli etmeyerek almak isteyenler PM ile tekliflerini yollayabilirler.

Tesekkur Ederim,

Acilis fiyati 250 USD

Odemeyi sadece PAYPAL yolu ile kabul ediyorum.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eğer bu siteyle ilgili bir haber ajansına demeç vermişsen arkasında durman gerekirdi, diye düşünüyorum.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seni nasil tehdit ettiklerini burda kanitlayabilirmisin merak ettim.

o ismi register etmek cok guzel dusunce...

tehdit derken oyle telefon vs degil, mail gonderiyorlardi. Aslinda bisey yapacaklarindan degil laf olsun diye hepsi, yoksa bir gidim korkmuyorum, korkacak olsam yapmazdim zaten. Ancak gel de aileme anlat, gurbette okudugum icin daha da korkuyorlar.. bende boyle dusundum...

vicerhans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tehdit derken oyle telefon vs degil, mail gonderiyorlardi. Aslinda bisey yapacaklarindan degil laf olsun diye hepsi, yoksa bir gidim korkmuyorum, korkacak olsam yapmazdim zaten. Ancak gel de aileme anlat, gurbette okudugum icin daha da korkuyorlar.. bende boyle dusundum...

abi bence dunya pazarinda satmayi dene daha cok kazanirsin. Satarken 1 devamli kullandigin emaili kullanma farkli email le yap ayrica paypal gibi seyleri kullan, adresin kesinlikle yalnis olsun :) Yakalarlar felan sonra seni de kaybetmeyelim :)

bu isi yapan firmalar var googledan aratabilirsin.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
digitalpoint te konusu geçmişti sanırım. orda satmayı deneyebilirsin...

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen katılıyorum.

Onemli olan onu o sekle sokmakti. Binlerce insan gordu Turk bayraklarini orda, simdi Turk bayraklarini orada tutacak baskasini ariyorum.

PKK Sitelerinden dahi insanlar girdi, amacim zaten onlara gostermekti, artik icim rahat.

Yorumlariniz icin ayrica tesekkur ederim, ancak konuyu satisin disina tasirmasak cok daha memnun oluruz. :)

Saygilar

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam şimdi bu domain aratıldığında bu sayfa indexli çıkacak 2 tehdit ettik korktu parayla sattı diye konuşmayacaklar mı orada burada.. Hadi elden çıkarmak istiyorsun arada para da kazanıyim diye düşünülür mü, bu tip şeyler parayla ölçülür mü..

Birşey anlamadım ben bu işten..

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam şimdi bu domain aratıldığında bu sayfa indexli çıkacak 2 tehdit ettik korktu parayla sattı diye konuşmayacaklar mı orada burada.. Hadi elden çıkarmak istiyorsun arada para da kazanıyim diye düşünülür mü, bu tip şeyler parayla ölçülür mü..

Yorumlariniz icin ayrica tesekkur ederim, ancak konuyu satisin disina tasirmasak cok daha memnun oluruz. :)

anlayisiniz icin tesekkur ederim.

Ayrica, Mehmet kardesim,

Desinler, diyecekler, derseler dedikce hayat sana zindan olur ;)

Biz orada Turk bayragimizi dalgalandirdik mi ? Istiklal marsimizi okuttuk mu ?

Daum'un bir sozu vardi, '' Kopekler istedi diye atlar olmez''

vicerhans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlayisiniz icin tesekkur ederim.

Ayrica, Mehmet kardesim,

Desinler, diyecekler, derseler dedikce hayat sana zindan olur ;)

Biz orada Turk bayragimizi dalgalandirdik mi ? Istiklal marsimizi okuttuk mu ?

Daum'un bir sozu vardi, '' Kopekler istedi diye atlar olmez''

Daum degildi o Mircea Lucescu
turkiyenin en iyi teknik direktoruydu :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

ne güzel dedin :) ağzına sağlık

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda yaptigimiz bir cok yanlis yada dogru seyler var ancak bu topic altinda bunu paylasmiyoruz.

Lutfen konuyu parcalamayalim, teklifi olan ?

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hm

Ben alıcıyım sitene ama okadar para veremem.Madem orda bayrağımız dalgalansın istiyorsun bana devret domaini bu işi ben devam ettiriyim.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Devrederken bir miktar ucret talep ediyorum ki ettigim ucret domainin degerinin cok altinda. ucret almadan devretsem devredek cok insan var zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi