İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek gelir kaynağı adsense olan var mı?

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
burada insanlara komik gelen ama çok ciddi rakamlar kazananlar var elbette sadece geçimini adsenseden sağlayanlarda var emin olun ama sadece adsenseye bel bağlamak nekadar doğru olur tartışılır

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
hitman58 konuşmalarına dikkat et dostum. ''bunlar uydurma'' diyerek beni yalancımı çıkartmaya çalışıyorsun ? ben sana bu kadar parayı adsensemi kazandırıyor dedim ? arkadaşımla birlikte kurduğumuz site ilk 1 aydan sonra günde 300 dolar kazandırmaya başladı ve gün geçtikce kazanç artıyor. bizim sistem ile günde 10.000 doları bulan hatta 1 senede rahat 1 trilyon kazanan insanlar var. sen bu işleri çocuk oyuncağımı sandın Google'da tam tamına günde 200.000.000 defa arama yapılıyor. bu mükemmel bir nimet aklını kullanan her türlü kazanabilir burada soruşturmadan önce araştırmanızı tavsiye ederim.

Herkes böyle düşünebilse kazanacak ama maalesef kalıplaşmış yöntemleri kullanıyolar, tabi bu da onlara ziyan olarak dönüyor..

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hitman58 konuşmalarına dikkat et dostum. ''bunlar uydurma'' diyerek beni yalancımı çıkartmaya çalışıyorsun ? ben sana bu kadar parayı adsensemi kazandırıyor dedim ? arkadaşımla birlikte kurduğumuz site ilk 1 aydan sonra günde 300 dolar kazandırmaya başladı ve gün geçtikce kazanç artıyor. bizim sistem ile günde 10.000 doları bulan hatta 1 senede rahat 1 trilyon kazanan insanlar var. sen bu işleri çocuk oyuncağımı sandın Google'da tam tamına günde 200.000.000 defa arama yapılıyor. bu mükemmel bir nimet aklını kullanan her türlü kazanabilir burada soruşturmadan önce araştırmanızı tavsiye ederim.

Banka dekontu olur, paypal ekran görüntüsü olur vs. günde 300$ kazandığını ispat etmessen adam değilsin. Eğer ispat edemezsen daha da bu foruma mesaj yazmazsın. 2 yılda kazanılmış 300$ fln değil ama her gün 300$ kazandığını o sistemle ispat edeceksin.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Banka dekontu olur, paypal ekran görüntüsü olur vs. günde 300$ kazandığını ispat etmessen adam değilsin. Eğer ispat edemezsen daha da bu foruma mesaj yazmazsın. 2 yılda kazanılmış 300$ fln değil ama her gün 300$ kazandığını o sistemle ispat edeceksin.

Yahu sen neden herkese bu tür yorumlar yapıyosun?

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Vardır fakat sizin bildiğiniz gibi değil.
icon10.gif
Özel sponsorlar veya Google ortakları olabilir.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yahu sen neden herkese bu tür yorumlar yapıyosun?

Burası dingonun ahırı değil hocam. Gelip de ben 300$ kazanıyorum ben günde 500$ kazanıyorum demekle olmuyor, böyle bir şey iddia ediyorsan kanıtlayacaksın. Özellikle başkasının sözlerini çürütmek adına bunları söylüyorsan illaki kanıtlamak zorundasın.
Senin de dorumdaki yazılarını takip ediyorum, herkesin her söylediğine inanıp toy toy mesajlar atıyorsun maalesef.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bak bnm akşam akşam kafamı bozma her konuda karşıma çıkıp durma yeter. senin internetle ilgili zerre kadar bilgin yoksa ben napayim. ister inan ister inanma sana kanıtlamak zorundamıyım ben keyfime bakarım forum iyi net sayesinde SEO tekniklerini öğrendim ve kendi fikirlerime uyguladım artık kazanıyorum ALLAH'a şükürler olsun ve bu kazanç git gide artıyor. bu kadar . dahada cevap yazmazsan sevinirim.

@akahaita: Şimdi anlamışsındır umarım neden böyle yorumlar yaptığımı.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Burası dingonun ahırı değil hocam. Gelip de ben 300$ kazanıyorum ben günde 500$ kazanıyorum demekle olmuyor, böyle bir şey iddia ediyorsan kanıtlayacaksın. Özellikle başkasının sözlerini çürütmek adına bunları söylüyorsan illaki kanıtlamak zorundasın.
Senin de dorumdaki yazılarını takip ediyorum, herkesin her söylediğine inanıp toy toy mesajlar atıyorsun maalesef.

Her söylenene inanmak değil ki bu, hemfikir olduğumu belirtiyorum.
Benim veya herhangi birinin hakkında böyle yorumlar yapmayın lütfen.
Beni ne kadar tanıyosun, kimim ben? Bunun cevabını verebiliyor musun?

Neyse, kimse inanmak zorunda değil. Sizler bi şeyin hayalini kurarken başkaları o şeyin gerçeğini yaşıyolar, bunu farketmeniz lazım artık..

Crossfire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuşma lan 2pac ergen liseli muhabbetlerin sıktı artık.

Kapat bilgisayarı biraz ergen.

E

Erturk

Misafir
Arkadaşlar;

Lütfen konu ne ise onu tartışınız ve kişisel atışmalara çevirmeyiniz. Kimse kimseye inanmak yada inandırmak zorunda değil. Karşısındakini susturmak isteyen varsa legalpara ettiği konudaki kanıtlarını ortaya koyarak bunu yapabilir.

Hakaret ve rencide edici üsluplarda bulunulmaya devam edilirse ne yazıkki konuyu kapatmak zorunda kalacağım.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ben günde 300 dolar kazanmak hayaliyle yatmaya gidiyorum :D herkese iyi geceler

Crossfire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Ekran görüntüsü çekin bakalım bizde. adsence'den çekin resmi kesin koyun foruma.
Okadar kazanıyorsunuzya Ekran görüntüsünü çekin bakalım.
Yoksa gerçektenmi yoksa sallıyormu tartışması sürüp gider. :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar, burası forum, bilgi paylaşım alanı.

Hiçbir katkı sağlamadan, sadece ben şu kadar kazanıyorum, siz bilmiyorsunuz, size söylemem, siz kazanamazsını vs.vs.. şeyler yazcaksanız hiç yazmayın artık daha iyi...

Yalan veya değil beni ilgilendirmez, ama hoş değil. Madem söylemiceksiniz paranın nerden geldiğini, o zaman bari buraya gelipte ben şu kadar kazanıyorum diye laflar söyleyip durmayın.

Alternatif söyleyemiceksenizde adsenseyi kötülemeyin artık, kazanamıyorsanız google dan oda sizin başarısızlığınız. Forumdaki bilgili arkadaşlar belli, onların konularını inceleyin, gelirde gelecektir.

Akhaita üstadım söylemiş "Affiliate | English" diye, ona inanırım gerçekten çok büyük gelir potansiyeli var, ticaret nasıl olsa.

2pac, gerçekten çok itici oluyorsun bu davranışlarınla. Ben kazanıyorum ama size söylemem diyeceksen bari hiç konuşmada forumun huzurunu kaçırma...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5