İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek gelir kaynağı adsense olan var mı?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Alternatif sponsorların olması her zaman iyidir arkadaşlar.

Bazı siteler adsenseden para kazanmaz, ama bir affiliate link koyarsınız kullanıcı hedefe yönelik geldiği için tıklar gidip ürünü satın alır. Bazı sitelerde affiliate kullanmak iyidir ve mantıklıdır.

Maalesef yerel şirketler bu konuda pek para kazandırmıyorlar. İngilizcesi iyi olan micro niche siteler yapıp bu konuda denemeler yaparsa daha başarılı olur.

Sevgili Elif bu cevap bu arkadas icin uygun olmamis yanlis anlamayin arkadas diyorki evimin riskini colugumun cocugumun parasini sadece adsense reklamlarindan saglayabilirmiyim diyor yani bir idol ariyor kendine:eek:ha:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
mathi bu site uploadda hiç affetmiyor. resmin %50 si bile aynı olsa hemen buluyor. geçen gün çok denedik :)

http://www.tineye.com/search/58e0a0626bd0886403c25c8e86ba749a02f37a5c/

Sevgili Elif bu cevap bu arkadas icin uygun olmamis yanlis anlamayin arkadas diyorki evimin riskini colugumun cocugumun parasini sadece adsense reklamlarindan saglayabilirmiyim diyor yani bir idol ariyor kendine:eek:ha:

Onu yapmasın tabii. crazii_78 çoluk çocuğun parası konusunda sadece adsenseye güvenme.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
aldığım ödemeleri çeklerimin resmini çekip kanıtlamak isterdim ama gelen 2 çeki bankaya bozdurduktan sonra üçüncü ve daha sonraki ödemelerimi eft ile almaya başladım. o yüzden şmdi Nisan 2011 ayındaki satış grafiğimin resmini yüklüyorum. buyrun :) grafik çok dengesiz ama profesyonelleştikce hep yükseklerde kalacak inş :)

Yazımın anlatmak istediği bu olmasada hala inanmamaktayım.Üsteki resmin tarihini açıp koyabilirmisin ? Burada ben sadece grafik görüyorum.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Onu yapmasın tabii. crazii_78 çoluk çocuğun parası konusunda sadece adsenseye güvenme.[/QUOTE]

ah biraz kazanabilsem oda yeterde neyse.Ben pek fazla alternatif bilmediğim için öğle adsense yazıverdım asıl sorum evimde :kahve: içerken internettende hayatını kazanan varmı olmalıydı . :D:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu tarz konuların altında ben yaptım oldu şeklinde yorum yazanların ınandırıcılığı her zaman sorgulanır. Screenshot atmak veya bu çerçevede tartışmak yerine, nasıl yapılıyor/nedir, ne gibi yollar izlenmeli gibi şeyleri tartışsanız daha yararlı. Yoksa tek gelir kaynağı adsense olan da var, manavlık olan da.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu tarz konuların altında ben yaptım oldu şeklinde yorum yazanların ınandırıcılığı her zaman sorgulanır. Screenshot atmak veya bu çerçevede tartışmak yerine, nasıl yapılıyor/nedir, ne gibi yollar izlenmeli gibi şeyleri tartışsanız daha yararlı. Yoksa tek gelir kaynağı adsense olan da var, manavlık olan da.

varsa bende örnek alırım diye sordum bende

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
varsa bende örnek alırım diye sordum bende

İnternet aracılığı ile para kazanan çok kişi var. Ama öyle ama böyle. Adsense ile, affiliate ile, ürün satarak, web tasarımı yaparak v.b.

Bana sorarsan kalabalıkları takip etmek doğru değildir. Başkalarına kulak ver ama kendi yolunu çiz. Belki sen buradakilerin hepsinden bile fazla para kazanırsın. Sadece adsenseye güvenme.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Zaten trafik için major iki yol var, SEO veya SEM. Reklam satın almayı dışarıda bırakırsak. Bu sırra vakıf olmak için senin gösterdiğin screenshotlara ulaşmak gerekmiyor. Zaten bilinen birşey. SEM nasıl yapılır, bugün bir site açıp google'da kuponlu veya kuponsuz reklam vermeye çalıştığınızda karşınıza gazilyon tane problem çıkar. SEO'dan daha bile zordur diyebiliriz. Bunları tartışmak daha yararlı olabilir dedim. Tabi ki kimse birşey yazmak/anlatmak zorunda değil, benim kişisel görüşüm bu.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Onu yapmasın tabii. crazii_78 çoluk çocuğun parası konusunda sadece adsenseye güvenme.

ah biraz kazanabilsem oda yeterde neyse.Ben pek fazla alternatif bilmediğim için öğle adsense yazıverdım asıl sorum evimde :kahve: içerken internettende hayatını kazanan varmı olmalıydı . :D:

Konu basligi öyle olabilirdi ona sözüm yok yanlis baslik yazmissiniz.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
çünkü satış konusunda hindistan en yeteneklilerden alış konusundada rusya en yeteneklilerden :D tıklama konusundada en yetenekli türkiye :D bizimkiler hep meraktan tıklar ama 2000 tıklamada olsa bir satış olmaz :D

Ciddi misin. Rusça sitesi olan birisi olarak bunu daha önce hiç farketmedim. Tıklamaya katılıyorum ama :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Türkçeden bir az daha iyi :)

edit: pardon crazii_78 konu bir az kaynadı.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
ingilizceyi ana dilim gibi öğrenmek istiyorum ama nerden başlamam gerek eğitim setimi alsam bilmiyorm :ıslık:

sana affiliate eğitim seti satalım. sonra da ingilizceogrenmekistiyorum.info yu verelim hediyesi olarak, parasını çıkarırsın :D

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

önemli değil okumak çok hosuma gidiyor
bende kaynatayım biraz konuyu bütün antalyalılar bilirmi rusca :D

Ekleme:

önemli değil okumak çok hosuma gidiyor
bende kaynatayım biraz konuyu bütün antalyalılar senin kadar rusca bilirmi :D

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk değil ama yabancılardan 5 günde 400,000 dolar kazananları gördüm hemde banka hesap hareketlerini yalan dolan değil ...

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hıııııı hııııı tamam iyi geceler sanada...

slm nasılsın
inanmadığın o tablolar çok basit kazanç ekranları aslında SEO bilgin ne durumda ? eminim iyidir öyleyse sende yapabilirsin şu an attğm screen shotlar sana 1-2 ay sonra komik bile gelmeye başlar ciddiyim. eğer bu işleri öğrenmek istiyorum dersen yardım edebilirim takıldığım bir forum var orda bu tür konuları tartışıyoruz.

Arkadaşın attığı mesajda böyle :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5