İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek kelime ve aramada ilk sıra

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mevcut olan sitemin tek bir kelimede özellikle ilk sırada çıkmasını istiyorum ve bu kelime google'da yaklaşık 11.100 sonuç veriyor.. Bunu domain.com/sayfa.asp şeklinde o kelime adında bir sayfa oluşturarak yapabilirmiyim?? yada ne tür bir yöntem kullanmam gerekli ki bu kelimede ilk sırada çıkabileyim..?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum valla işin zor :D Kelimeyi bilmiyorum fakat herkesin kullandığı birşeyse iş zor.Fakat şöyle yaparsan üst sıralara çıkarsın link alırken o kelimeyle sitene link al.Yüksek pr sitelerden link al seninde pr yükselince sana yararı olur.Fakat o kadar sonuçtan 1.sıra çok zor :S

Şuan 1.sırada çıkan siteyi incele onunla ilgili mi yoksa spam sayfamı.Senin yazıların daha özgünse şansın artar.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Title, keyword ve sayfa isimlerine önem verdim..
Şuan gugıl amcadaki birçok aramada diğer sitelerden üstte çıkıyorum, çoğunda ön sayfalardayım..(PR değerim 0, site 35 günlük) Sanırım bu şekilde devam edersem ilk sıralarda çıkacağım..

Kısaca böyle işte :)

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Title, keyword ve sayfa isimlerine önem verdim..
Şuan gugıl amcadaki birçok aramada diğer sitelerden üstte çıkıyorum, çoğunda ön sayfalardayım..(PR değerim 0, site 35 günlük) Sanırım bu şekilde devam edersem ilk sıralarda çıkacağım..

Kısaca böyle işte :)

Güzel bir sonuç yakalamışsın.. Senin uyguladığın yöntemi bende uyguluyacağım zaten ve spam yapmayı düşünmüyorum.. Farklı yöntemler bilen arkadaşlar varmı acaba onu merak ediyorum..?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Title, h1, h2, h3 ve body html taglarında bu kelimeyi kullan, bu kelime ile diğer aynı konulu sitelerden link al vb.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Carpediem' Alıntı:
Mevcut olan sitemin tek bir kelimede özellikle ilk sırada çıkmasını istiyorum ve bu kelime google'da yaklaşık 11.100 sonuç veriyor.. Bunu domain.com/sayfa.asp şeklinde o kelime adında bir sayfa oluşturarak yapabilirmiyim?? yada ne tür bir yöntem kullanmam gerekli ki bu kelimede ilk sırada çıkabileyim..?

domain.com/sayfa.asp ve dedikleri gibi title keyword description tutarsa cikarsiniz.

11 100 sonuc cok degil

C

chish

Misafir
diğer sitelerden verilen linkler bence çok önemli geçenlerde googleda bi arama yaptırdım aradığım kelimeyi hatırlamıyorum ama ilk sırada çıkan sayfası önbellekte açtım ve google bana şu uyarıyı verdi
aradığınız kelime bu sayfada yok bağlantılarda var şeklinde ama siteyi inceleme fırsatım olmadı ek olarak şunu söliyebilirim kendi sayfanızdan link verirken resimler diye değilde xxx resimleri şeklinde link verirseniz bununda avantajı olucaktır son olarak meta tag lara google bakmıyoor deniyor ama kesinlikle yanlış meta taglarınızı sayfa açıklamasını anahtar kelimeleri başlığı vs doğru kullandığınız taktirde bu şekildede google dan hit gelicektir

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alakası yok pr ile aldığı link sayisi önemli o kelime ile.
Benimde buna benzer bir hedefim vardi 3 aylık bir sürede o kelimede 2nci siraya çıkmayı başardim link satın alarak..

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mmmm' Alıntı:
Sitenin pr değeri düşükse ne yaparsan yap bu iş imkansızdır..
zamanında pr m 0 iken en baştaydım ben :) ve pr artırmak için çok guzel hile yontemleri var.prden bi druum çıkmaz bilgin olsun söylüyim.

C

chish

Misafir
kelimenin hangi kelime olduğunu bilmiyorum ama o kelimeyi domain olarak veye o kelimenin geçtiği bir domain alırsan bu iş biraz daha kolay olucaktır toplistlere ve link sitelerine eklersen siteni bu kelime için link satın almanada gerek kalmas diye düşünüyorum

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben biraz üşengecim link satın almak daha kolayıma gidiyor :p
Birde toplist ve link sitelerinden aldığımız linklerin pek faydalı olacağını düşünmüyorum..
Ayrıca Domain ismi de önemli ..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
cengizzz' Alıntı:
zamanında pr m 0 iken en baştaydım ben :) ve pr artırmak için çok guzel hile yontemleri var.prden bi druum çıkmaz bilgin olsun söylüyim.

Ben yine de bu konuda ısararlıyım prsi 0 olan bir sitedinin sağlam bir kelimede ilk sırada olduğunu hiç görmedim.

C

chish

Misafir
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=bz.tc&meta=
bz.tc adresinin Alexa Rank 14,431 Pagerank 5
bu adresten aldığımız sub domainlerde googleda aynı şekilde pr 5 ve alexa rank 14,431 olarak işlem görüyorlar ve domain isimlerini googleda aratırsanız ücretli domainlerden üstte çıktığını görebilirsiniz
örnek:http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=tuğba+özay&btnG=Ara&meta=
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=gazeteler&meta=
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=Avril+Lavigne&meta=
istisnalar var tabi
demek istediğim pagerank yerine göre çok önemli

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
http://www.oyunlar.bz.tc/

bu neden pr 5 değil ? Nerde gözükmüş ana domainle, sub domainin aynı pryi aldığı.Gösterdiğin örnekler, anchor text sayesinde o sıradalar.Pr sıralama mantığıdır.İki eşit siteyi sıralarken kullanır sadece.Üstün olan site 1 günlük siteyse, prsi 0 ise farketmez.

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten bildiğim kadarıyla pagerank sürekli güncellenen değişen bi değer, aramalardaki sıralama gibi. Ama 3 ayda bi görünen değeri güncelleniyor. Belkide yanlış biliyorumdur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5