İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telekom internette indirime gidiyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türk Telekom, hızlı internette %18’e varan yeni indirimi açıklayacak !

Türk Telekom A.Ş'de bir süredir devam eden yeniden yapılanma çalışmaları sonuçlandırıldı. Türk Telekom yönetimi yeni organizasyon yapısını bir basın toplantısıyla kamuoyu ile paylaşacak. Türk Telekom Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Paul Doany ve İcra Kurulu Üyeleri'nin katılımıyla gerçekleştirilecek basın toplantısında, internet kullanıcıları için sürpriz bir indirim açıklanacak. Yeni yönetim yapısını anlatmak için basının karşısına geçecek olan Doany, hızlı internetteki indirim kampanyasını duyuracak.

Edinilen bilgiye göre Telekominikasyon Kurumu, Türk Telekom'un indirimli yeni tarifelerini onayladı. Telekominikasyon Kurumu'nun onayından geçen yeni tarifelerde yüzde 10'dan yüzde 18'e varan indirimiler uygulanacak.

ADSL bağlantısı için 59 YTL olan kurulum ücreti sabit kalacak. Kullanıma bağlı olan limitli internette de indirim uygulanmayacak. Ancak sınırlı internet kullanıcılarının da hızı artırılacak ve 512 Kbps'den 2 katına çıkarılarak 1024 Kbps'ye yükseltilecek. Sınırsız internet tarifeleri arasında ise 256 Kbps'lik olan yürürlükten kaldırılacak.

kaynak: www.haber3.com

umarım dogrudur süper olucak sınırlı paketler 1024 olursa fiyatta aynı olursa bay baya iyi olur..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Sınırsız internet tarifeleri arasında ise 256 Kbps'lik olan yürürlükten kaldırılacak."

512 olcak de mi :) İnşallah..

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw hız arttıkça sitem yawaşlamaya başlıo :D 1024 olursa şikayetler artacak. ama olsun inş artar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
512 olması bile inanılmaz geliyor.
512 ve sınırsız internet. Bekleyin film dünyası geri geliyorum :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kullanıma bağlı olan limitli internette de indirim uygulanmayacak. Ancak sınırlı internet kullanıcılarının da hızı artırılacak

ya fiyatta düşmücekmiş sadece hızı yükselecek bence buda yeter 29 ytl(min.) 1024 kullanmak bile cok iyi

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
TT u kotulesek de bakin adamlar bir kac sene icinde telefondan kurtarip 100 kat hizli servise yaklastilar. 10K ile baglanilan o gunleri cabuk unuttuk.
Ama TT un hedefi 1M degil 6M olmali, bu kadar zor mu bant genisligi saglamak.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyinet' Alıntı:
TT u kotulesek de bakin adamlar bir kac sene icinde telefondan kurtarip 100 kat hizli servise yaklastilar. 10K ile baglanilan o gunleri cabuk unuttuk.
Ama TT un hedefi 1M degil 6M olmali, bu kadar zor mu bant genisligi saglamak.

zaanında alt yapı yapılmadıgı için şimdiki fiyatlarda alt yapı yapmak cok pahalıyapatlıcagı için bir anda yükseltmek cok zor türkiye acısından

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erişim hızlarının her seferinde yükselmesi sonucu Türkiye genelinde internet erişimlerinden gözle görülür bir yavaşlama olacaktır.

Neden olduğunu merak ediyorsunuz tabii;
Erişim hızı düşük olan abone hızı iki katına çıktığında ne bulursa indirmeye kalacaktır. Yurtdışı çıkışlarında da erişim yükseltilmediği ve zaten düşük olduğu için internette yavaşlama olması mümkündür.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
System32' Alıntı:
aynen..... :) Ama kotalar aynı kalmasın lütfen.

biz hızlı internet beklerken siz halen yavaş olsun sınırsız olsun diyorsunuz eskiden sınırlımı vardı sınırsızdı ve yavaştı o zamanda ya hızlansın diye yakınıyordunuz sizi anlamak zor.

bence sınırlı sınırsız sistem kalsın ama hızları yükselsin.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
biz hızlı internet beklerken siz halen yavaş olsun sınırsız olsun diyorsunuz eskiden sınırlımı vardı sınırsızdı ve yavaştı o zamanda ya hızlansın diye yakınıyordunuz sizi anlamak zor.

bence sınırlı sınırsız sistem kalsın ama hızları yükselsin.
Abicim bana 1024kb'lık hız verip 5gb kota verirse ben ne yapıyım.Bana 512kb'lık sınırsız versin daha iyi.Sınırsız olsun kotasız olsun ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Pcqopat.Com' Alıntı:
Abicim bana 1024kb'lık hız verip 5gb kota verirse ben ne yapıyım.Bana 512kb'lık sınırsız versin daha iyi.Sınırsız olsun kotasız olsun ;)

dostum baglantını kullandıgın amaça baglı yanai sen sürekli download yapıyorsun diyorsan onu bilemem ama normal bir kullanıcıya 3-5 kod cok cok normal bitiremez bile bu şekild eolup hızlı oldugunu düşünürsen işleirni daha hızlı yapmasına yardımcı olucak.

bence hızlı olmalı

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Permission" evet haklısın ama türk telekom bunu düşüncek mi acaba.
Çünkü ben download yapıyorum sürekli ve kota dolunca duruyorum ama bana 256kb'lık verip sınırsız versin işime gelir.Fakat sadece msn ve ufak tefek işlere int. kullanana da hızlı bağlantı daha iyi olur.
Aslında telekom hızlı bağlantı yapacak böyle kota felanalda uğraşmyacak tabi fiyatıda yüksek tutmayacak :D 2048'le download yapabilecekmiyim acaba :(

D

Dot Net

Misafir
sadece in
yanı sadece ındırdıgın verı mıktarı 3gb nın altında olacak. gönderilen veri önemli değil

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Türk telekoma karşı güvenim neredeyse sıfır hız 2 katına çıkar 15 gün kullanamayız biz bu interneti ayda...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu haberi sanki ikinci kez duyar gibiyim. Birkaç ay önce de böyle birşey olmuştu. Sonrasında çok tepki almış ve eski sisteme dönmüştü. Şimdi ise herşey onların lehine işliyor yine.

Yani tek konu aylık 50 ytl ye 512 sınırsız verecekse lafım yok.
Ama limitliyi 1024 yapması kesinlikle kendi lehlerine. Çünkü kotayı geçen kişilerden çok daha fazla para alıyor. Kotayı geçmek 1024 de çok daha kolay.

Ayrıca telekom satılmadan önce ADSL gelmiş ve tüm ülkeye yayılmıştı. Tüm alt yapı kurulduktan sonra telekom satıldı. Yani yabancıların yaptığı birşey yok. Adamlar sadece define buldular o kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5