İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telekomda müjde asıl simdi geldi bakmadan gecmeyin

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Süper ya ama halen yetersiz sanki ne biliyim :)

Kısa süre önce yurtdışındaydım T1 falan uçuyor .... İnşallah bizede.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aradakı fıyat farkı 20 ytl yı odeyerek onlardasınırsıza gecebılıyorlarmıs telefonda ogrenıldı

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
türk telekomu aradım yaz kampanyasında olanlar yarı ücret veriyordu bu kampanyadaki tarifeler içinde geçerli olup olmadığını sordum. Bu kampanyalar içinde geçerli dedi. Pazartesi gidip tt'dan öğrenicem. eğer doğruysa 4 Mbps 44 ytl vericez :D

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm

Üstteki adresi incelerseniz, 1024 Limitsiz bağlantılar otomatik olarak 4096 bağlantıya yükseleceği belirtilmiş ve yeni ücret 49 YTL.

Peki yeni 4096 limitsiz hat ise 89 YTL, ee aynı hıza ve hizmete niye iki farklı fiyat peki?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitli kullanıcıların yüzünü güldürecek bir gelişme yok ortada, limitsize geçmeyi avantajlı hale getirmişler. 4 gb limitli içinde biraz indirim olsa iyi olurdu.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm

Üstteki adresi incelerseniz, 1024 Limitsiz bağlantılar otomatik olarak 4096 bağlantıya yükseleceği belirtilmiş ve yeni ücret 49 YTL.

Peki yeni 4096 limitsiz hat ise 89 YTL, ee aynı hıza ve hizmete niye iki farklı fiyat peki?

evet orda bi hata yapmadılarsa haksız fiyatlandırma gibi bişeyolmuş.Yeni abone olucaklar 89 ytl ödicekler.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bişey sorucam simdi ADSL Kullanıyorum ve Tel Hattımda var ve her ay standart 7 ve uzeri bi para oduyorum tel hattına ama kullanmıyorum .
Sorum şu sadece ADSL Kullanıpta Hat Kullanmasak Olurmu ? herhalde telekomun alt yapısı vardır :s

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bişey sorucam simdi ADSL Kullanıyorum ve Tel Hattımda var ve her ay standart 7 ve uzeri bi para oduyorum tel hattına ama kullanmıyorum .
Sorum şu sadece ADSL Kullanıpta Hat Kullanmasak Olurmu ? herhalde telekomun alt yapısı vardır :s

bildiğim kadarıyla telefon hattı olmadan adsl kullanabiliyorsun.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tuhaf gerçektende, düşünsenize..
- Ahmet, oğlum bende 4096 K bağlantı var, 49 YTL ödüyorum.
- Abi bende de 4096 var 89 ödüyorum :p

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hızlarımız aynı ama ödediğimiz miktarlar farklı olacak demek ki, burası Türkiye normaldir :D

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telekomun artık alıştığımız hesapsız uygulamalarından biri,Bu tarifelerde yine mahkemelik olacaktır.Aynı hizmet,aynı hız ama birbirinin iki katı fiat.Üstelik te limitli kullanıcılar için bir seçenekte sunulmamış.

W

wapekiz.com

Misafir
1024 aylık 9gb sınırlı kullanıyordum,şimdi aynı fiyata sınırısız oldu bunada şükür.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
geçen ay 1mb sınırsıza gemiştim. şimdi bana 49 liraya 4096 Limitsiz veriyorlarsa ne güzel :)
ama ücret farklılığı hukuken doğru gözükmüyor. bir süre sonra mahkemelerle vs. değişecektir sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi