İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Themaniac Neden Banlandi? Sevenleri ve Sevmeyenleri Kimler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Uzatmaya gerek yok (kimse size gerçek kişi değilsiniz demedi Themaniac i unutup kendinizi savunmaya geçtiğinizden farkettinizmi bilmiyorumda) birden fazla üyelik geçmişte sahte itraderlar ve şimdide şüpeli itraderlar.Banlanıp tekrar üyelik açma , konu açıp itraderım 10 bana güvenin demeler vb vb .Banlanması normal.Kim banladıysa eline sağlık iyi yapmış.

X

Xman

Misafir
Emin ol ki çok sorumsuzlar.. :) (Tabi hepsi değil)
Ve kafasına göre olmasa bile, işine gelmezse bir şeyi bahane edip banlar, aynen adsense gibi..

Hocam foruma üye olmuşsun daha 15 gün olmamış, yöneticiler hakında ahkam kesiyorsun. Bu durumda iki sonuç geliyor aklıma ya işkembeden sallıyorsun yada banlanan eski bir üyeliğin var ve onun acısıyla gelip burada yeni bir üyelikle yönetime giydirmeye çalışıyorsun.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hocam foruma üye olmuşsun daha 15 gün olmamış, yöneticiler hakında ahkam kesiyorsun. Bu durumda iki sonuç geliyor aklıma ya işkembeden sallıyorsun yada banlanan eski bir üyeliğin var ve onun acısıyla gelip burada yeni bir üyelikle yönetime giydirmeye çalışıyorsun.

Ne sallıyorum ne de giydiriyorum..

Cixert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Benim gördüğüm en dürüst adamlardan birisidir. Abim gibidir severim. Saçma sapan işlerle uğraşmayın.
1gunluk themaniac'a sure verilsin ve itraderlerinin sahte olmadigini kanitlasin yoksa banlansin

soneday

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tanıdığım en iyi webmaster , cixerte katılıyorum, adama 1 günlük süre verilsin bası ispatları yapınca ozaman görülsün hesabı

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Bu Forumda ki en dürüst adamlardan birisidir, yönetimden bir acıklama bekliyoruz + themaniac'a 1gunluk sure verilmesini, itraderlerinin sahte olmadigini kanitlamasını talep ediyorum, kanıtlayamazsa banlansın

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Themaniac birden fazla kullanıcı açarak sahte itrader kullandığı için "defalarca" banlanmıştır. Her seferinde yeni kullanıcı açıp tekrar gelmiş, herhangi bir açıklamada bulunmamıştır. Ayyuka çıktıktan sonra bana özel mesajla ulaşıp iyi ki yaptım suratıma vuruyorsun deyip yaptığını itiraf ettikten sonra forum üzerinde huzursuzluk çıkartmaya devam etmiştir. Sürekli nisan/mayıs girişli forumda geçmişi olmayan insanların kendisini koruması, itrader ve re vermesi de zaten belirgin bir göstergedir. İşin komik yanı kendisi bu tarz kandırmaya yönelik davranışlarını itiraf etmesine rağmen, forumda allah, din, hak, hukuk üzerine sürekli mangalda kül bırakmayan insanların, dürüsttür, şöyledir böyledir diye gelip burada ahkam kesmesidir. Lafın kısası, şansını iyi kullanamamış süresiz olarak uzaklaştırılmıştır. Yeni açtığı hesaplar da süresiz olarak banlanacaktır.

Bu açıklamayı bir kereye mahsus yapıyorum. Herkes kendi işine baksın. Burası çocuk bahçesi değil. Sürekli olarak forumda geçmişi olmayan insanların "tanırım iyi çocuktur" mesajlarıyla uğraşacak enerjimiz yok.

Bu konuyu kapattıktan sonra tekrarında benzer konu açanları da forumdan uzaklaştıracağımı bildirmek isterim. Yönetim kararlarına yapılacak şikayetler ile ilgili yapmanız gerekenler bellidir. Post şikayet ve administratorlar'a PM atabilirsiniz.

Konuyu açan isabkk kullanıcı adı da aynı IP'den bağlandığı için kendisi de uzaklaştırılmıştır.

aynı IP range'inden kayıtlı kullanıcılar;

AlexaRankIndir Şubat 10
enisaksu Ocak 15
incredible Mart 6
photoshop Mart 20
themaniac Nisan 2

Bu kadar dürüstlük timsali arkadaş haftaya bir yedek hesap açmış.

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence banın kaaldırılması gerekıyor themanıac arkadasın burada okadar tıcaretı war benlede 1kackez ticareti olmustur.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben çok tanımasamda sitesinden para kazandırıyordu hit sayesinde bende hitleri kazandıktan sonra sorunsuz bir şekilde ödeme aldım ondan dolayı da olumlu ticaret puanı vermiştim.. Açıkçası üzüldüm ama diğer sorunlar hakkında bir bilgim olmadığı için birşey diyemeyeceğim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5