İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

themp3king.com satılık 10.000€

E

erotikbul

Misafir
Neyse hayırlı satışlar. (Önermem ama.. ) Gene de hayırlı satışlar.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Zeynel, sitenin sedoda satmak istiyorsan, siteyi kapatmak zorunda değilsin. Web sitesi olarak ekle siteni sedoya. Sana bir sayaç kodu vereceklerdir. Bu sayaç kodunu sitenin bir yerine eklersin. Böylece hem siten çalışır, hem de satmaya uğraşırsın sedo üzerinden.
bunu nasıl yapıyoruz ya ?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Panele giriş yaptıktan sonra, "Add a Website" linkine tıklıyorsunuz. Daha sonra oradaki bilgileri doldurarak "Insert Domain" butonuna basıyorsunuz. Size bir kod veriyor, bu kodu sayfanıza yerleştirip gelen hitlerin sayılmasını sağlayabilirsiniz.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS,

sen nesinki ? cismin nedir, tecrüben nedir, bilgin nedir, sahip olduğun nedir, eğitim durumun nedir, IQn kaçtır da benim kapasitemin yetmeyeceği şeye senin kapasiten yetecek.

10.000 euro ya o siteyi senin gibi fazla kapasite sahipleri alır. 2 ay sonra da elinizde patlar. Sen gelirken ben dönüyordum.

Türkiye de yok böyle birşey. Kimse 10.000 euro ya mp3 sitesi almaz.

W

W3BMASTER

Misafir
yaw zeynelkoc ben sana ne diyim yaw sen o siteyi 5000dolara sat... helal olsun sana.Alan kişiyede geçmiş olsun

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
uslanmaz' Alıntı:
ARKaDaS,

sen nesinki ? cismin nedir, tecrüben nedir, bilgin nedir, sahip olduğun nedir, eğitim durumun nedir, IQn kaçtır da benim kapasitemin yetmeyeceği şeye senin kapasiten yetecek.

10.000 euro ya o siteyi senin gibi fazla kapasite sahipleri alır. 2 ay sonra da elinizde patlar. Sen gelirken ben dönüyordum.

Türkiye de yok böyle birşey. Kimse 10.000 euro ya mp3 sitesi almaz.
Sana Tek Bir Cümle :
ARKaDaS Senin güttügün koyun kadar, çoban dürtmüş birisidir.

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Laf olsun torba dolsun.
adım duyulsun reklam olsun, maksat spor olsun.
diye acılmıs bir konuya cevab verilerek gidiliyor.
baskada bişey degil...
kim bulmuski 10,000 $ sana versin.
Biraz ukalaca oluyor farkındayım , fakat cocukca
yazılan , acılan bir konu bu baskada bişey degil..
Zamanla tecrube sahibi olunur sanırım konu aca aca..

H

hitmp3tr_com

Misafir
ya burda saçma bi tartışmanın içine girdiniz.

site 10 bin euro eder bence ama veren olmaz. bu kadar basit.

verenleri bulmakta zeynelin işi bırakalım adam bu boş mesajları okuyarak zaman kaybedeceğine gelecek müşterilerle ilgilensin.

belki o zaman herkesin cevabını bir kerede verir.

Z

zeynelkoc

Misafir
hitmp3tr iyi mesaj atmışsın teşekkürler
buradaki mesajları okuyup gülüyorum

benim gözümde sitenin fiyatı budur parası olan ve almak isteyen alır.. diğerleri ise buraya yazar : )
istediğimin altında olduğu için hala pazarlıklar devam ediyor ama emin olun eninde sonunda satacam bu siteyi tahmin ettiğinizden çok yükseğe ; )

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
Sana Tek Bir Cümle :
ARKaDaS Senin güttügün koyun kadar, çoban dürtmüş birisidir.

ucuz, çocukça laflar... adını sanını duymadığım, uyduruk siteleri olan, bir baltaya sap olamayacak birisin.

zeynelkoc, umarım iyi bir fiyata satarsın fakat Türkçe amatör bir siteyi ( hem de mp3 sitesi ) 10.000 euro yani 14.000 dolar gibi bir paraya satman imkansız. Başından beri bunu belirtiyorum fakat bazı çok zeki, ÇÖMEZ arkadaşlar tecrübesizliğinin ve işleri iyi bilmemenin kendinde yarattığı dezavantajların farkında olamıyor işte...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
uslanmaz' Alıntı:
ucuz, çocukça laflar... adını sanını duymadığım, uyduruk siteleri olan, bir baltaya sap olamayacak birisin.
Hey Sen Ufaklık ; adını, sanını bilmene gerek yok zaten. Balta Sapı'nın tekisin. Fazlasını beklemiyorum zaten..

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Uslanmaz, ortamı germesen olmaz mı ?

Bizim amatör olduğumuzu nerden çıkarın......

E

erotikbul

Misafir
Hepimizin sitesi amatör siteler. Ticari site, Amatör site bu anlamda..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismini sayamayacağım kadar çok kişi Zeynel'in amacı kendisini ilgilendirdiği mesajına ilgisiz çok fazla mesaj atmış.
Tek tek konuyu okumak durumunda kaldım. Bunu bir çok arkadaş yapıyor. İnsanların mesaj atmalarını yasaklayamayız. Konu ile ilgisi hiç olmasa mesajı silebiliriz belki ama tamamen ilgisiz de olmadığı için mesajlar duruyor. Ama bir de Zeynel'in ve MP3 sitesi almayı isteyebilecek kişilerin yerine koyun kendinizi.
Zeynel Siteyi 10.000 eoroya satmak istiyorum demiş ve msn den gelen kişilerle pazarlık ediyormuş. Ben almak istemiyorum ve bana da mp3 sitesi yapmak mantıklı geldi ama niye adamın attığı mesajının altına gidip son derece saygısız mesajlaşmalarla diğer üyelerle kavga edeyim. Mesaj atmam. Ya da Zeynel soruyorsa benim sitem kaç para eder diye girer saygılı bir şekilde bence "2000-3000 eoro eder" der ve çıkarım. Ama herkes Zeynel sitesinin kaç lira edeceğini sormuş gibi üstelik dalga geçer bir tavırla "mp3 sitesi yapmak kolay çok ucuza yapılır" gibi cevaplar vermiş.
Çok yadırgıyorum bu tür mesajları. Sizce buradaki insanlar sizin aydınlatmanıza bu kadar muhtaç bu kadar cahil kişiler midir. Kendinizi çok mu akıllı sanıyorsunuz?
Emin olun burada "El Elden üstündür" dedirtecek bir çok arkadaş çıkar karşınıza. Bence yıkmayın yapın. Eğer iyiniyetli olduğunuz iddiasındaysanız gidip Zeynel'e şu şu nedenle indirim yap gibisinden bir mesaj atın. Ya da elinizde mesela sitenin aldığı hitin hileli olduğunu gösteren bir bilgi var ise ve diğer kişiler bu bilgiye sahip olmaz diye düşünüyorsanız bunu bu mesaj altından belirterek diğer üyeleri uyarın. Ama mesaj olsun diye her mesajın altına bir şey yazmak zorunda değilsiniz. Nasıl olsa çok kolay değil mi 1 satır mesaj: Hoop "bence 200 euro bile etmez" Bu lafı edince akıllı mı olmuş oluyor insanlar. . .

Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi