İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

themp3king.com satılık 10.000€

Z

zeynelkoc

Misafir
Derslerimin pek iyi olmamasından ve haymac ın askerliğe gideceğinden dolayı themp3king.com u satmaya karar verdik.

sitenin tekil hiti iyinet e göre 7000 webservise göre 10.000 extreme e göre 23.000 dir

ciddi olarak almayı düşünenleri msnime bekliyorum..

site aylık sedodan 200€ updateddan 200$ adbritedan 250-300$ reklamlardan 350ytl para çıkartmaktadir..

Sitenin aylık server kirası 250$dır başka bir harcaması yoktur

ayrıca domainn 6-7 ayı daha var dediğim gibi ciddi olarak almayı düşünenler benimle irtibata geçsin.. fiyatta pazarlık yapabiliriz..

W

W3BMASTER

Misafir
aylık harcaması 250dolar olan bir siteyi almak insana bir kar sağlamaz kar sağlamadığı gibi zararada yol açar.Bu site için en fazla sana 1000dolar veren cıkar belkide o bile cıkmaz

H

hostcu

Misafir
o kadar buyuk bi paraya trnin en kral mp3 scriptini yazdırırısın+ en kral sitelerde aylarca reklam verirsin+en kral serverı alırsın binlerce mp3 yuklersin

bence çok para istiyosun hoca para kazandırdıgı dogrudur ama fiyat çok uçuk

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1000 dolari askin aylik geliri var sitenin fiyat ultra ucuk degil.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Aslında bu is hep boyle..
Madalyonun ilk yüzü ;
Zeynel'in sitesi ayda ortalama 500 € kazandırsa-ki şahsen bende olsa o site 1 ayda rahat 1000 € kazanırım. Bunun 200 € 'su host'a gitse Bana kalır 800 €.
13 ayda 10.000 €'yu fazlasıyla cıkartmıs olurum. 1 Yıl sonra kendime calısmaya baslarım. Ve sedo varoldugu sürece ayda en az 1000 € para kazanırım.
Şimdi madalyonun diğer yüzü ; 10.000 € param olsa ;
200 $'a gerekirse açık arttırma usülünden bir domain alsam.500 $ verip bir script yazdırsam. Birde ilk ay host parası ödesem : Maximum 1000 $ yapar. Bana kalır 12.500 $ felan.
1 Yıllık sunucu parasını peşin ödesem : 2500 $ tutsa..
Bana kalır 10.000 $. Bu paranın 2.000 $ ı ile reklam versem. Kaldı 8.000 $. 1 Ay'da emek versem hadi bilemedin 2 ay olsun. (Çalısıyor olsam 2 aylıgım 1000 $ ) Kaldı 7000 $. 2000 $'ıda şöyle böyle gitse temiz 5.000 $ param kalır.
Ama dediğim gibi bu iş kısır döngü. Site para etmesine eder ama parası olan için eder. Uzun vadede daha'da fazlası kazanılır.

Hesaplar kafadan yapılmıstır. Baslat / Çalıstır / "calc" yapmadım. :) Ufak tefek oynamalar olabilir..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitenin belirtilen reklamkaznacları sabit bir gelir degil upluad + sedo atıldıgını düşünün ??? veya diger yeralrden .. aylık 350 heray sabit kaznacı olmayacagına göre 10.000 $ bence ucuk bir fiyat türkiyede böyel bir siteyi bu paraya alacak zor cıkar gibi ve o kadar parası aoaln bence sıfırdan başka bir sistem yadırabilri diyorum. bence hosting kapattırın.. derim domain satın derim.. sadece domain satılıkga cıkaryın derim..

Z

zeynelkoc

Misafir
ben zor olacağını sanmıyorum gerçi burası türkiye

yazdıklarınızda da haklısınız ama benim yaptığım emek bu bence 10.000€ verdiğim emeğe göre çok iyi ayrıca bu işleri yapmak kolaysa yapın görelim.. sözüm şu biz kimseyi ne kandırıyıoruz ne dolandırıyoruz herşey ortada almak istiyen alır diğerlerine sözüm yok... yeni teklifleri bekliyorum birkaç teklif var şimdiden umarım okullar açılmadan istediğim rakam verilirde bende rahat rahat derslerime çalışırım.. saygılar

W

W3BMASTER

Misafir
kardesim sitenin 1000dolar kazancı yok onlar sadece secenek ayda en fazla 300dolar kazanırsın diyor... Sedo kullanırsan uptade ve adbritedan kullanamaz ve siteye reklam alamazsın.Yani 10.000euroya siteyi aldınız diyelim... yıllık 1500euro masrafı cıktı diyelim host filan... size maliyeti etti 11.500euro 4yılda anca bu parayı kazanırsınız tabi buda bir risk 4yılda sitenizin basına neler gelir bilemem...Ama 10.000eeurom olsa suanda koaka.com gibi site acar 15-20 tane oyun yazdırır ayriyetten pr6 olan 5siteye 3ay boyunca text reklam veririm

Z

zeynelkoc

Misafir
para kazanmıyor diyen arkadaşıma sözüm ben burada hayali hesaplamalara girmedim buradaki kazançların hepsi gerçek
belli kaporayı yatıracak CİDDİ olarak almayı düşünen kişileri şifreleri verip hesaplara bakmasını sağlıyacam o zaman sizde inanırsınız herhalde gerçek olduğuna..
ayrıca ben buraya fiyat yazdım ciddi olarak almayı düşünüyorsan ve paran varsa alırsın yoksa yok ben o paraya koakayı filan alırdın demenin bi anlamı yok sende aklını çalıştır o parayı kazan sende yap oyle bi site senin tutan yok.. saygılar

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye de 10.000€ ya amatör site satılmaz. heleki mp3 sitesi hiç satılmaz.

arkadaşlar lütfen bu site fiyatlarında uçmayın havadan havadan.

W

W3BMASTER

Misafir
yaw aslında beyler zeynelkoc'un filan bence satmaya niyeti yok bu yuzden boyle rakamlar vermis.Güya ilgi cekip hit kazanacak aklı sıra.

Z

zeynelkoc

Misafir
hayda konuyu illa başka yerlere çekeceksiniz

arkadaşım alım gücünüz yok diye kimse almaz diye fikir belirtiyorsunuz.. şu anda görüştüğüm 3 kişi var ve istediğim fiyatın altında veriyorlar ve fiyatta anlaşmaya çalışıyoruz ! ayrıca ben burada derslerim yüzünden ilgilenemiyecem diyorum adam hala hit için diyor.. neyse size saygılar..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alan adını onaylat sedodan, Appraisal yaptır istersen ne ediyormuş fiyatı görmüş olursun.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
W3BMASTER' Alıntı:
yaw aslında beyler zeynelkoc'un filan bence satmaya niyeti yok bu yuzden boyle rakamlar vermis.Güya ilgi cekip hit kazanacak aklı sıra.
Adamın hite ihtiyacı yok.. Adam acık acık su fiyata satıyorum ama pazarlık yapılabilir yazmıs. Almaya niyetin varsa-ki olmadıgı görülüyor konusur anlasırsın.
Almaya niyetin yoksa-ki görülüyor bu basliga sacma sapan mesajlar yazmassın.
Herkes seninle ayni seyleri dusunmuyor. Düsünmek zorundada değil zaten.
Fiyat uçuk gelebilir. Ama ilk sayfada yaptıgım hesabı anlayabilecek kapasiteniz varsa anlarsınız.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
W3BMASTER' Alıntı:
kardesim sitenin 1000dolar kazancı yok onlar sadece secenek ayda en fazla 300dolar kazanırsın diyor... Sedo kullanırsan uptade ve adbritedan kullanamaz ve siteye reklam alamazsın.
Kim diyor sedo kullanırsan reklam alamazsın diye ? Sedo'da kullanırım diğerlerinide kullanırım.
www.chandranorth.info bak bakaLım adsense ve sedo nasıl bir arada oluyormus.-Ki istesem diğerlerinide eklerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5