İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık Başı Değil Nakit !

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece sitemizin üst tarafına mı koyabileceğiz banner'leri ve 1000 le 3000 tekil arası fiyat aynı mı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hizmeti önce alıp ödemeyi sonra yapıyorsunuz, karşı tarafa güvensizlik gibi bir durum mu söz konusu acaba?
2 tarafında mağdur olmaması icin hizmet alınmalı ücret ödenmeli, zaten ödemeler büyük ücretlerde değil.

C

[CRUEL]

Misafir
Size Güvenmeme Alakası Diye Birşey Yoktur.Sadece Öyle Ayarladık İlk Ay Ödeme Yapmıyoruz Diyer Aylar Düzenli Olarak Ödeme Yapılıcatır..

C

[CRUEL]

Misafir
Ramses' Alıntı:
sadece sitemizin üst tarafına mı koyabileceğiz banner'leri ve 1000 le 3000 tekil arası fiyat aynı mı

1000 le 3000 arası 20 ytl ödeme yapabiliriz.sitenizin bi kısmına eklersiniz alt hariç orda yada üst ..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sozumu yalnis anlama ama bir tavsiyem olacak. Oncelikle kendine daha oturakli daha cekici bir site yapip ( bilmiyorsan bilen birine yaptirsan ) verdigin reklam karsiliginda sende daha iyi gelir elde edebilirsin. Su durumda sana bir getiris olacak mi bilmiyorum ama bana pek ic acici gelmedi tasarim. Tekrar soylemek isterim ki kotulemek veya art niyetli soylemiyorum. Sadece tavsiye.

Iyi calismalar
Saygilar.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size %100 Garanti Ve Güven Sağlıyoruz. Sizlere Adres , Tel , Ad Soyad , Herşey Vericez..

o herşeyin içinde para yoksa biz ona garanti demiyoruz. %100 garanti sağlamak istiyorsan ya peşin parayı vereceksin ya da senet imzalayacaksın kefille... ha diyeceksin zaten cüzi bir para. o zaman güvenmesi gereken taraf sensin...

edit:
E-Kelebek.NET Sahibi Olarak Oturdum Düşündüm Ve Bir Sistem Buldum ..
çok düşünmedin herhalde bu fikir için :D

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KESİNLİKLE BU ŞAHISA GÜVENMEYİN.KENDİSİ 15-16 YAŞLARINDA KÜÇÜK BİR SAHTEKARDIR.(ZATEN KONUŞMALARINDAN BELLİ OLUYOR) KENDİSİNDEN ALACAĞIM VARDI ÇEŞİTLİ OYUNLARLA BENİ ATLATTI.MAHKEMEYE VERECEKTİM AMA YAŞININ VE AKLININ KÜÇÜK OLMASI NEDENİYLE VERMEDİM.

UFAKLIK SEN BOYUNDAN BÜYÜK İŞLERE KALKIŞIYOSUN...

C

[CRUEL]

Misafir
cybim' Alıntı:
KESİNLİKLE BU ŞAHISA GÜVENMEYİN.KENDİSİ 15-16 YAŞLARINDA KÜÇÜK BİR SAHTEKARDIR.(ZATEN KONUŞMALARINDAN BELLİ OLUYOR) KENDİSİNDEN ALACAĞIM VARDI ÇEŞİTLİ OYUNLARLA BENİ ATLATTI.MAHKEMEYE VERECEKTİM AMA YAŞININ VE AKLININ KÜÇÜK OLMASI NEDENİYLE VERMEDİM.

UFAKLIK SEN BOYUNDAN BÜYÜK İŞLERE KALKIŞIYOSUN...

Sende Kimsin ? Lütfen Konu Haricinde Post Atmayınız. cybim seni tanımıyorum msn gel derdin neyse benimle konuş.

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer benim tanıdığım CRUEL ise güvenilir birisidir;)
Edit:Tanıdığım CRUEL bu değil.Taklittir.Paranızı almadan asla reklam felan koymayın.!!!

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[CRUEL]' Alıntı:
Kim SEnin Neyini Çalmış Arkadaşım ? Ispatla Kaldırcam 1 Dk Sonra ..

Güzel kardeşim ben o bannırın aynısını tam 1 sene önce evliler.com da gördüm. ve eminimki onu tasarlayan kernel32'dir. Bunu sana kernel32 ıspatlar ve o bannırı sana tavsiyem o ıspatlamadan kaldırman yoksa bütün foruma rezil olacaksın...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banner'in orjinalini görmedim ancak bu bannerda bozulmalar oluşmuş sanırım paint gibi bir ortamda editlenmiş, dikkatli bakarsanız renklerde bozulmayı görürsünüz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5