İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.tk adresleri Sedoda iş yapıyormu?

H

Heryerdeyiz

Misafir
hım desene ondandır o zaman sıfır kazanç var :) 10 Wiev var şu an peki başka yerden link felan vermek yasakmı veya benim tıklamam felan bunlar yasakmı?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bunun disinda eğer siteniz daha onceden acik degildiyse , yani hiti yoksa pek birsey beklemeyin bence. Yani ugrastiginiza degmez. Ancak baska sitelerden domaini besleyebilirseniz birseyler olabilir..

M

malatyasporlu

Misafir
valla sedodan aldığım ilk paramla sana bi hediye almak istiyorum ARKADAS

36 € bir haftada gayet güzel...(en azından googla göre )

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ehueh :) Saolasin. Bence himm. Ne bilim yatirim yap. Bana birsey almana gerek yok. Tsk ettin yeterince zaten. Önemli olanda bu..

H

Heryerdeyiz

Misafir
o zaman domaini bir içeriği yönlendirmeli :) dimi ?
peki diyelimki bir siteye yönlendirdim ve bir hafta o içerikle kaldı site peki sedoda herhangi bir oynama yapmama gerek varmı ?

M

malatyasporlu

Misafir
Bu arada sedo tk oldu Türk webmasterler sağolsun.. :) her şeyi kendimize göre yapmayı nasılda biliyoruz... işte bu yüzden Türk'üz değilmi :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
Yaşasın Türk Webmasterları ...
Gerçi her an için sedodan .tk lara bir tokat gelebilir ama hayırlısı :D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gelmez cünkü .tk paraylada satıyor bildiginiz gibi sedo sadece ucretsizlere karsı bu yuzden .tklı paralı mı parasız mı dıye bakması lazım onlada ugrasmaz bence...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
ploop sende ssedo cu olmussun :) showtv de
oldum ya:) sedo daha çabuk gönderiyor parayı ondan geçtim:) kazançlar da aşağı yukarı eşit yani.. adsense'i içerikli sitelerde kullanırım artık.. nasolsa ilk çekini aldık:)

Z

zeynelkoc

Misafir
yakında heryerden olduğu gibi sedodan ban yersek hiç şaşırmayın

M

malatyasporlu

Misafir
adsense Türkçe reklamlar için tık başı 0.03 $ veriyor sedo 0.03 € tabiki sedo daha karlı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok adsense daha fazla veriyor sedo'dan.. sana şöyle söyliyim.. sedoda tıklama oranı %15 ve adsense'de %3 buna rağmen sedo adsense'i zar zor yakalıyor hatta yakalıyamıyor.. oyle 0.03 cent veriyor diyemeyiz adsense'de çok daha yüksek.

M

malatyasporlu

Misafir
tıklama yüzdesi önemli değil önemli olan kazanç genel olarak sedo daha iyi kazandırıyor...

birde şu var artık her site adsense kullanıyor ziyaretçi bu reklamları 1 saat içinde 100 kere görüyor.. hepide greencard falan e tabiki tıklamıyor bu yüzden kazanç 'beklenenden' az oluyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok malatyalı kardeşim ben canlı örneğim işte geçen ay adsense kullandım, 2 gündür sedo kullanıyorum günlük kazancı adsensin daha yüksek tıklama oranı az olmasına karşın.. ama çok az bir fark var kazancta %10 gibi.. ama direk havale etmeleri bankaya cezbedici.. eğer tıklama oranım %14 yerine %40 olsaydı direk diyebilirdim sedo daha fazla kazandırıyor diye ama değil ve arttıramıyorum her yolu denedim gibi:)

M

malatyasporlu

Misafir
hımmm aslında işler biraz karışık ama sonuçta kazanıyoruz önemli olan bu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi