İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.tk adresleri Sedoda iş yapıyormu?

H

Heryerdeyiz

Misafir
Merhabalar
.tk uzantıları sedoda bir iş yapıyormu?
Bu konuda varmı tecrübeli arkadaşlarımız hangi adreslerle ne kadar kazanıyorlar yazabilirlerse sevinirim... :)

İyi Çalışmalar ...

B

besiktaslim

Misafir
ewet görünen o :) tk ya hucum ediyor millet artık ben bi tane denedim kayıt olmamıştı ozaman ama kayıt edenler var

H

Heryerdeyiz

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
www.sanalseks.tk gunlük tek euro bırakıyor daha uc dort gun oldu :)
eyw. allah bin bereket versin dimi :)
hiç yoktan iyidir kim kime verio bu devirde peki sitende içerik varmıydı daha önce? yoksa kayıt ettin direk sedoyamı yönlendirdin?
birde domaine hit yolladığın bir yer varmı?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de otomobil.tk var ama hiti yok. En iyisi önce bir site yapmak herhalde.

H

Heryerdeyiz

Misafir
evet onu bende önceki postta sormuştum içerik varmıydı diye yoksa direk sedoya yönlendirildi domainde ?
bide hangi acaba hangi domain isimleri kazandırır heralde saks ile ilgililer daha çok kazandırıyo ona yönlenmeli o zaman :)

M

malatyasporlu

Misafir
:) mediaoffice.tk hariç hepsini yeni kaydettim

benim sifresiz.comda sayfanın en altına

3ünün linkini verdim parantez içinde for sale yazarak

potansiyel falan yok yani potansiyel benim sifresizde :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyalı eğer 1 günde kazandıysan 30 euro yada günde 15 i geçiyorsan bunu tavsiye etmem. Ben 10 euro oluyor diye azalttım şimdi 6 7 getiriyor 1 domain. Aman dikkat eldekinden de olma. Kalan domainleri başka yerlere yönlendir :)

E

erotika

Misafir
beleşçilere gün doğdu bir yerde de valalhi.

Sedo çökecek tk lar ile..

Keşke Tk felan almasa..

Yani bir 7 dolar verip sağlam salam domainle iş yapılsa daha iyi, daha doğru olur gibi. Bu benim düşüncem sadece siz farklı düşünebilirsiniz..

Bir yığın saçmalık olacak gene

H

Heryerdeyiz

Misafir
my listing dediğimde
We are currently verifying the following domains:
Kırmızı ile böyle yazıo yaklaşık 8 saat oldu onay verilmedi galiba onay verildikten sonra park felan etmem için ekstradan bir şey yapmama gerek varmı yoksa o direk parkmı edior...
Şu anda sitede reklamları çıkıo yani yönlenmiş durumda...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Herhangi birsey yapmaniz gerekmiyor. Onaylandiginda zaten Domain Parking'e tıklayınca domain ismini ve kazanclarinizi gorebilirsiniz.

H

Heryerdeyiz

Misafir
Evet az önce onaylamışlar...
ama tık yok :) gerçi normaldir :)
domain www.erotism.tk bilmiyorum ne kadar iş yapar yapmaz deneyelim bakalım:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryerdeyizzaten tıklama oluyor diyenler bunu reklamla beceriyor bakma sen:p

H

Heryerdeyiz

Misafir
Heryerdeyiz' Alıntı:
my listing dediğimde
We are currently verifying the following domains:
Kırmızı ile böyle yazıo yaklaşık 8 saat oldu onay verilmedi galiba onay verildikten sonra park felan etmem için ekstradan bir şey yapmama gerek varmı yoksa o direk parkmı edior...
Şu anda sitede reklamları çıkıo yani yönlenmiş durumda...

Valla onaylandı diye biliyodum ama şu anda mesela my listinge tıklıyorum aynı şekilde yukardaki yazı yazıyor kırmızıyla ama domain parkinge geliyorum domaini tıklamaları görüntülemeleri vs vs görebiliorum bi sorunmu var acaba?
anlamadım bişi :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok onaylanmamış o zaman daha domain.. domain onaylanana kadar da istatistikleri görebiliyorsun.. o kırmızı yazı gittiği zaman bil ki domainin onaylanmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5