İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.tk adresleri Sedoda iş yapıyormu?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense i kötülüosun ya hep sedo ya karşı ondan dedim.. 2sini de deneyen kişi olarak.. neyse boşver öyle bişeyler..

M

malatyasporlu

Misafir
adsenseyi kötülemiyorum sadece benim için sedo daha iyi kazandırıyor onu demek istedim.. yoksa adsensemi sedomu dersen tabiki sedo ! her ne kadar ingilizce bilemsemde yakında ingilizce site açıp birde şansımı öyle deneyeceğim sifresiz.comuda heralde satarım kuvvetle muhtemel..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet çok guzel bununda suyu çıktı iyice
en fazla 2 ay sonra sedo banlasın bızı kek mı o kadar oşirket anlamıyacak dot.tk dan ısımlerın alındığınını fılan parayı dağıtan adam bunuda düşnmüştür elbet hadı düşünmedı dıyelım bakıcak adam Tk uzantıalr turkıyeye ait değil, yüzlerce site turkıyeden para kazanıyor ondan sonra banlıyacak, ve bazıları burda şoyle diyecek;
sedo da işe yaramaz çıktı paramızı yedı vermedı...

sonrada yıne sponsor aramalar vs...
birisi kuyuya bir taş atıyor diğeleri taşı çıkartmak için kuyuynun içine atlıyo acaba taş ordamı diye...

soylıyebıleceğım tek şey;
her zaman profesyonellıkden soz eden arkadaşların bile bole sacma işlere bulaşarak turk webmasterlarını kucuk dusurmekden başka yaptıkları bişey yok, yurt dışında sahtekar olarak adlandırılıcaz başka bi şey değil yanı, hayır bu yazıları sitesi olmayan bı ton adam okuyor diyorlar oh bu iş kek iş onalrda alıyor tk dan onlarda denıyor şansını...
Sonuc olarak madem boyle bir iş yapıyorsunuz burda avaz avaz bağırmadan
(mlatyasporlu ıster alın ıster alınma ama çıkıpda burda bunları aldım vs. yazman bence çok yanlış bence)
yapın, paylaşım tamam ama bu kadarda değil normal userlerde okuyor formu 1 ay sonra sedo Tk manyağı olacak goreceksınız turkıyede bir çok sitede olduğu gıbı burdan ban yıyecek...

Saygılar...

Z

zeynelkoc

Misafir
boyle giderse internet .tk çöplüğüne donecek

yaptıklarınız çok yanlış bence

M

malatyasporlu

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
evet çok guzel bununda suyu çıktı iyice
en fazla 2 ay sonra sedo banlasın bızı kek mı o kadar oşirket anlamıyacak dot.tk dan ısımlerın alındığınını fılan parayı dağıtan adam bunuda düşnmüştür elbet hadı düşünmedı dıyelım bakıcak adam Tk uzantıalr turkıyeye ait değil, yüzlerce site turkıyeden para kazanıyor ondan sonra banlıyacak, ve bazıları burda şoyle diyecek;
sedo da işe yaramaz çıktı paramızı yedı vermedı...

sonrada yıne sponsor aramalar vs...
birisi kuyuya bir taş atıyor diğeleri taşı çıkartmak için kuyuynun içine atlıyo acaba taş ordamı diye...

soylıyebıleceğım tek şey;
her zaman profesyonellıkden soz eden arkadaşların bile bole sacma işlere bulaşarak turk webmasterlarını kucuk dusurmekden başka yaptıkları bişey yok, yurt dışında sahtekar olarak adlandırılıcaz başka bi şey değil yanı, hayır bu yazıları sitesi olmayan bı ton adam okuyor diyorlar oh bu iş kek iş onalrda alıyor tk dan onlarda denıyor şansını...
Sonuc olarak madem boyle bir iş yapıyorsunuz burda avaz avaz bağırmadan
(mlatyasporlu ıster alın ıster alınma ama çıkıpda burda bunları aldım vs. yazman bence çok yanlış bence)
yapın, paylaşım tamam ama bu kadarda değil normal userlerde okuyor formu 1 ay sonra sedo Tk manyağı olacak goreceksınız turkıyede bir çok sitede olduğu gıbı burdan ban yıyecek...

Saygılar...

fikrine saygılıyım tabiki ; ama sonuçta hile yapmıyoruz kimseye bi kazık atmıyoruz eğer böyle bişey varsa bunu kullanmamız sözkonusu ki eğer öyle olmasaydı sedo kabule tmezdi sonuçta tkda alan adı bedava olup olmamasının önemi yok infolarda bedava sedoda bir sürü info olduğuna inanıyorum sedo niye atsın tklarada talip var. sedo bilmiyormu tkların bedava olduğunu bu işi profesyonelce veya amatörce hiç farketmez sedo kabul ediyor hilede yapmıyoruz..

gerisi sadece senin fikrin...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim Tek Soylemek Istedigim Sey Kotu Adreslerden Cok Para Kazanan Arkadaslar Var Sedoda Lutfen Hatir Ve Rica Icin Cok Tiklama Yaptirmayin Ve Reklam Yapmayin Az Ama Guvenilir Olsun Zaten ayda 2000 Euro Yap Odemez Bunu Dusunun...

.....................saygilar

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aklımı çelıo mıllet ya :D
şimdı bışı sorcam bende 11 site var pagerank ler 0 hepsını satmka için almıştım mesela yenı reg ledığım 1 ay sonra çacağım msnturkey.com var, bunu buraya erden nasıl jakaydedı p para kazanmaya başlıyoruz bırazaçıkalyında kaydedeyım barı ehehehe
(ne yazdık ne yaptık neyse bulamadım sıteden bıraz açık ve net yazın bre)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:
aklımı çelıo mıllet ya :D
şimdı bışı sorcam bende 11 site var pagerank ler 0 hepsını satmka için almıştım mesela yenı reg ledığım 1 ay sonra çacağım msnturkey.com var, bunu buraya erden nasıl jakaydedı p para kazanmaya başlıyoruz bırazaçıkalyında kaydedeyım barı ehehehe
(ne yazdık ne yaptık neyse bulamadım sıteden bıraz açık ve net yazın bre)
Bende yeni kayıt oldum şöyle öğrettiler izlediğim yol şu :
1- Önce sedo.coma girdim sağ üst köşede giriş blocku var oradan kayıt yaptim
2- Üye giriş yaptim Sol tarafta menüde "Add Domain" var yoksa My Sedo Yazan açılan menü var orada görürsün ona tikladim.
3-Açılan yerde domainadin.com şeklinde yazip aşağidaki kutuyu işaretliyorsun tabi önce oku :) sonra next
4-Daha sonraki bölümde dil seçimi kategori domain fiyati en az teklif falan filan dolduruyorsun
5-sonra next diyorsun sana nsleri veriyor domaini yönlendiriyorsun 24 saat içinde onaylıyorlar.

Eksik olabilir anlatabildiysem ne mutlu bana bol kazançlar :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Where did you
learn about Sedo?
domaş.in yonlendırmek için burda ne secıyoruz ?
bide banka hesap nı fılan vermıyomuyuz posta mı yapıyorlar ?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla orayi tam hatirlamiyorumda banka hesabı oluyormuş ama ben paypal yaptim "domain parking" buna tikla oradan "payments" yazan yerden ayarlaniyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5