İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplistlerin Bunu Yapması Dogrumu.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar..

Benim www.damga.net adresini hitini artırmak için toplistlere üye oldum ve siteme koydum bunda sorun yok herkez bunu yapıyor..

Toplisleri ben siteme ekledim baya bir site ekledim ilk başlarda normaldi falan gün geçti bir baktım sitemde popup açılmaya başladı ve popup açılan siteye mail attım ben toplist güvenim sitemi ekliyorum sizde bu şekilde yapıyorsunuz diye bana bilgi verirmisiniz yada hangi toplist üzerinden açıldıgını söylerseniz sitemden kaldırmak istiyorum diye ve kimseden ses gelmedi..

sizde toplislerin bunu yapması ayıp degilmi biz para ile bile popup açtırmamaya çalışır iken toplistin birisi geliyor sitemde popup açıyor sizce bu düzgün bir davranışmı..

Sitemde açılan popup site http://www.sanalist.net sizce bunu hangi toplist yapmış olabilir.. Sizce bu toplist sahibi ve popup açtıran kişinin ayıbı degilmidir..

Bana bunun hangi toplist açıldıgını söyleyebilirseniz sevinirim.. Teşekkürler..

A

ayhanmat

Misafir
arkadaşım her önüne gelen toplist kuruyor ve bunların sitelere katkısı maalesef çok az. Benim tavsiyem sadece zirve100 ve iyi.net koysan yeterli diğerleri fasa fiso bence. hem sitende gereksiz bannerlar gözükmemiş olur.. popup pencerelerden de kurtulursun böylece...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup u açana ben sölim sana.açılan sitenin sahibi.bir ara yenilendik falan demişlerdi.ogünden sonra benim sitede açtılar.söyledim kendilerine yok öy bişey dediler.sonrada bi yanlışlık falan olmuştur tarzında bişeyler sölediler.sana tavsiye sanalist in kodunu hemen kaldır sitenden.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde Technodizayn.com adresi açılıyor popup onların toplistini kaldırmama karşın hala açılıyor onu hangi toplist açıyor biliyormusun arkadaşlar..

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim Sanalist.Net bizim sitemiz ve sitemizi yeniledigimi duyurduk.. ve sitemizi hitliste dönüştürdügümüzü bildirdik.. ve kimseye zorla popup actirmadik.. isteyen popup acar isteyen text link koyar isteyen banner bu site sahiplerinin insiyatifine birakilmiştir.... bunu her seferinde dile getiriyoruz.. toplistlerden atilmanda sanalist.net den kaynaklanmamişdir. baska bir nedeni vardir..

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki eski kodu olan sitelerde popup açtırıyormusunuz ?

F

fenerli

Misafir
toplist lerin katkısı sıfır (webtrafik.net için aldığımız scripti kurunca sitemdeki toplistleri hemen sileceğim), zaten toplistlerin ilk 40 a bakınca penis büyütme, liseli kızlar gibi ipe sapa gelmez siteler var, bence linkcenneti.com gibi siteler hit konusunda daha başarılı

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Technodizayn.com bunu hangi toplist açtırıyor biliyormusunuz arkadaşlar..

M

M@latyæsporlu

Misafir
sanalistte şu var üye olduktan sonra karşına 2 kod çıkıyor sen muhtemelen bakmadan üsttekini yani sana göre yanlış kodu alarak popup açtırmışın oysa diğerini alsaydın o link kodu idi sanırım yanlış kodu aldım vede yanlış bi yazı yazdın ;)

S

sss

Misafir
fenerli' Alıntı:
toplist lerin katkısı sıfır (webtrafik.net için aldığımız scripti kurunca sitemdeki toplistleri hemen sileceğim), zaten toplistlerin ilk 40 a bakınca penis büyütme, liseli kızlar gibi ipe sapa gelmez siteler var, bence linkcenneti.com gibi siteler hit konusunda daha başarılı
Vallaha ben günde 20bin tekil yollayan hitlistler biliyorum nasil bir önyargidir bu?

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde toplist sanıp başkalarının adreslerini kilitleyen bazı kişiliksizler var sizce bunlar sizce uygun mu ?

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malatyasporlu arkadaşım o popup açtırma eski kodu unutanlarda oluyor sizce bu dogrumu sitesinde eski toplist kodunu unuttu diye ona popup mı açtırmak lazım?

F

fenerli

Misafir
önyargı değil benim sitemi eklediğim 4,5 toplistten çıkan sonuç, sizin sitenize hit göndermiş olabilir.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- yanlış kod yerleştirmedim.çünkü yenilenene kadar bi sorun yoktu.yani popup açılmıyodu.normal 88x30 banner iç açıyodu popup u bende sildim hemen.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplistlere siz siz olun site eklemeyin.ilerde sorun çıkar sitenizin içerigi ve ziyaretcilerinizi alabilirler.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Technodizayn.com bunu hangi toplist açtırıyor biliyormusunuz arkadaşlar..

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
damganet -> bence o sitenin kodunu kaldırmayı dene önce.

editör -> sen hiç onlar sayesinde hit almadın mı?

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana açıklama düşer şimdi burada.
toplist diye ekliyoruz adamlar sitemizin içerigini alıyor .yani eskiden iyinet gibi ikincisi sanallist.com sitemi eklemiştim bir çok üyeme dailer bulaşmış.sanalisten degil tabi topliste olan sitelerden.şu anda besturk.net arkadaşımız bu sistemi kulanıyor .hit istemiyorum.saten siteme gelen ziyaretciler sabit.sabit ziyaretcilerimin zarar görmesini istemem .

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zis teşekkür ederimde o sitenin kodu yok sitemde olsa kaldıracam zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5