İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplistte Bi Sorun

Z

zeynelkoc

Misafir
toplistte bi sorun var

ne demek bu ?? benim sitenin hem tekili hem çoğulu yüksek ama altta gözüküyor???

sorun nedir?

ss.jpg

Z

zeynelkoc

Misafir
evet çok görüyorum boyle sorun

arada bi ilk sayfada 300 e kadar filan çıkıyor liste

Z

zeynelkoc

Misafir
admin bi sorun daha var bugun hitler çok düşük sebep ne??

benim diğer bütün toplistlerde hitim 1500 ün üstünde iyinette daha 500 olamadı ???

B

Bedavalar-Net

Misafir
Evet hitimi böyle düsük görünce siteyi yedekleriyle beraber az kalsin siliyordum.Moralim cok bozuk.

selamlar

Z

zeynelkoc

Misafir
aman bedavalar-net o güzel siten bize lazım günün sitesi olduğumda siten baya hit yollamıştı ;)

bi kaç gündür boyle ben www.themp3king.com/webstat buradan bakıyorum hitime dün 5100 küsür ama iyinetteki dünkü hitim 2000 küsür

iyinet neye göre sayıyor hiti ???

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Az sayma sorunu sanirim dun sayac kodunda yapilan degisiklikten kaynaklaniyor. Sorun icin herkesten ozur dilerim. Inceleyip duzeltecegim.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Benim sayacim saymiyor,184 e gelmis ve son 1 saattir ayni sekilde duruyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
benimki de diğer toplistlerde 900 burada daha 300

sanırım daha düzelmemiş sayması

B

Bedavalar-Net

Misafir
Toplist sayac sorunu.Sayin admin suan tr saatiyle 18.00 ve son 2 saati gecti toplistteki hitim 1 hit artmadi,bunun olmasi imkansiz.Lütfen kontrol edermisiniz.En son hitim(616 da kilitlendi ki bu hit bile az diger toplistlerde 1000 hiti gectim ne oluyor anlamadim gitti)

saygilar

Z

zeynelkoc

Misafir
bugun de bi sorun var 5 saat hiç saymamış sorun hala çözülemedi mi??

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sorununuzu detayli bir sekilde yazarsaniz sevinirim. Hitlerde ne tur bir sorun var?

M

mgurkut

Misafir
üye oldugum 3 tane toplist war.. önceleri hitler hemen hemen başabaş gidiyordu ama son zamanlarda zaten az olan hit sayım daha da azaldı buradaki.. bilmiyorum daha ayrıntılı nasıl anlatabilirim.. :confused:

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sorun yasayanlar lutfen email ile uye veya site bilgilerinizi iletiniz izlemeye alayim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5