İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TR Lokasyonlu VPS

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr lokasyonlu vps almak istiyorum. Başlangıç için çok yüksek konfigürasyonlara ihtiyacım yok. Asp ve php desteklemesi yeterli. Tekliflerinize göre en uygununu alacağım. Hemen teslim olması ve referanslarınız ucuzluktan daha öncelikli tercihimdir.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler marissoft. Hostcinine mail attım 1 gün sonra cevap verdiler. Hala da teklif verecekler. Diğerinde ise panel yok. Zaten hiçbir bilgim yok yönetim konusunda bayiye yöneleyim en iyisi napayım.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler marissoft. Hostcinine mail attım 1 gün sonra cevap verdiler. Hala da teklif verecekler. Diğerinde ise panel yok. Zaten hiçbir bilgim yok yönetim konusunda bayiye yöneleyim en iyisi napayım.

Ne teklifi verecek hostcini bu kısmı anlayamadım?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostcini nin kendi dc si varmı çalışan varmı burayla ?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain konusunda çalışıyorum, kendi datacenterı var.Hatta kamerası da vardı ama ne oldu bilmiyorum.

D!Gé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kendi dc'leri var diye duymuştum ama tam bilgim yok..

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hosting işinde pek iyi sayılmam ama
Asp ve php desteklemesi yeterli demişsin her ikisinide destekleyen bir vps varmı acaba ? :)

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding's teşekkürler benim aklımda hep windows vps sadece asp diye kazınmış :)

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcini.com da linux vps im var ve hiç bir sorunum yok. Tek kelime ile mükemmel yani çok iyi performans alıyorum ve hizmette çok iyi. bi kere çok anlayışlılar. Ayriyetten de çok iyi destekleri var sagolsunlar benim sitemi bile onlar taşıdı. bi mail attıımda 15-20 dk sonra cevap geliyor. Fakat sadece linux VPS var.

Windows istiyorsan www.natro.com

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcini.com da linux vps im var ve hiç bir sorunum yok. Tek kelime ile mükemmel yani çok iyi performans alıyorum ve hizmette çok iyi. bi kere çok anlayışlılar. Ayriyetten de çok iyi destekleri var sagolsunlar benim sitemi bile onlar taşıdı. bi mail attıımda 15-20 dk sonra cevap geliyor. Fakat sadece linux VPS var.

Windows istiyorsan www.natro.com

ben de hostciniden vps almayı düşünüyorum.Sen hangi ramli versiyonunu kullanıyorsun ? .Ve içinde ne türden kaç site barındırabiliyorsun ?

teşekkürler şimdiden..

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de hostciniden vps almayı düşünüyorum.Sen hangi ramli versiyonunu kullanıyorsun ? .Ve içinde ne türden kaç site barındırabiliyorsun ?

teşekkürler şimdiden..
walla ben vps512 yi kullanıyorum içinde büyük hitli 6 sitem var. hiç kasmıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi