İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Travian

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Travian la ilgili burada konuşalım karışıyor. Dün üye oldumda 25 daha nüfusum. Birlik nasıl kuruyoruz ? Ne işe yarıyor ?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birlik birlikte saldırmak için. Hangi serverdasın ben tr5 ve tr7 de varım..

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elçilik seviye 1 olunca bi birliğe girebiliyosun seviye 3 te de bi birlik kurabiliyosun..

ama hızlı gelişip güçlü bi birliğe girmek en iyisi..

birlik arkanı sağlamak için var bence ben saldırmayan bi oyuncu olarak deen azından benim için öyle

ben server 2 ve speed de oynuyoru.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
server 7 deyim (-138 -69 S.D Hill) :)

Şu hammadde üretimini artırıp, dışa bağımlı ekonomiden kurtuldum mu, ülkeyi cumhuriyet e geçiricem :p S.D Hill olucak S.D Town, S.D City, Allah nasip ederse S.D country ve S.D Empire ıda görürüz :p Belkide United States of S.D :p

S.D Hill ! Mazot 1 YTL olacak!..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada 4. serverda cermen oldum bence daha gelişmeye yatkın ırk cermenler.. En baştan roma seçtik sefil olduk :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Önce maden gelişimine bak hemen bina yapma önce maden konusunda kendini belli seviyeen sonra bina yap.

server 2 deyim.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ya arkadaşlar ilk başlarda ne yapmalı ? tüm madenleri hemen hemen işleve soktum ama verim alamıyorum günde bir kere seviye artırabiliyorum :) normal mi bu anormal mi ? hepsini işleve mi sokmalıyım yoksa işler hale getirdiğime kademe mi atlatmalıyım

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madenlerin hepsini 1 yaptım. Nası olsa 3 gün koruma altındayım. Şimdi hepsini 2 yapmaya uğraşıyorum. Kaynakları artırıyım. Saldırsalar noluyoki ? Yağmalama yapıcak bişey bulamicaklar :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya bana biri dadanmıştı geçen gün sonra yağmadan korunmasını öğrendim hammadde deposu(sığınakmış) mu ne var onla korumaya aldım :) Gelen giden yok yani direk madene dalmayın hemen :) Ama madene öncelik verin dicem de yeni başlayanalara söyleyeyim Roma olmayın Cermenler daha atletik(daha ucuz). Ama savunma konusunda aynı şeyde değillermiş galiba..

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
roma ortalama bir ırk aynı anda köy içi ve madenlerde geliştirme yapalbiliyorsunuz cermenler saldırı için en iyi ırk, askerler ucuz..
galyalılar da defans açısından en iyi ırk... tuzakçı teknolojisiyle saldıranların askerlerini esir alabiliyosunuz.
ayrıca cermen ve galya da aynı anda sadece bir geliştirme yapılıyor..

OK24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw usta birisi warmı travianda warsa msn den konuşalım yaw baya karışık

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Server 1 deydim. Bu hafta hesabımı kapattım. İnsan kendini kaptırınca çok kötü oluyor.

Benden size söylemesi, barışçı olmayın. Etrafınızı sömürge yaparsanız her zaman büyürsünüz. Arada çok abartı farklar olmadığı sürece kimseden korkmayın.

gereksiz binalar yapmayın, boşuna masraf oluyor bazıları. Altınlara fazla yüklenmeyin. Sonra paypalım boşa gitti diye üzülürsünüz :) Web sitenizden ziyaretçi göndererek altın kazanabilirsiniz :)

Server 1 deyken 5 köylü 2100 nüfuslu Romalı bir hesabımı kapattığım için çok mutluyum. artık hayatımda yapacak başka şeyler var.

Ayrıca Romalı olmanızı tavsiye ederim. Atak ve defansı orantılıdır. Gelişmesi biraz güçtür fakat oturaklıdır. Kolay kolay yıkamazlar sizi yani :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romalıyız ama sıkılıyorum beklemekten. Bekleki tuğla biriktirsin pis sömürgeler.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici'nin dediği gibi "travianı kapattım artık mutluyum. artık hayatımda yapacak çok şey var"

hastalık tamamen. uzak durun derim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
eğer buda online bi oyunsa n0tepad ın dediği gibi hastalıktan başka bişey değil boşuna vakit öldürüyor Ahh ahh eskiden sabah 5 de kalkıp ogame e baktığımı hatırlarım:D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Benim s2 de vardı hesabım çok zaman öldürdüğü için oynamıyorum bir ay falan takılmıştım, benim kendi görüşüm ilk önce saldırımı savunmamı oynayacağınız yönde karar vermelisiniz, savunma oynayacaksanız galya ırkını saldırı oynayacaksanız romalıları seçin, romalılar ilk başta gelişmesi zor olsada geliştikten sonra karşınızda kimse duramıyor, ayrıca çok çabuk nüfus kasabiliyorsunuz romalılarda çünkü 1 içden 1 dıştan üretim yapabiliyorsunuz plus olmadan, her ırkın bir özelliği var
1. romalılar 1 içten 1 dıştan üretim basabilme ve askerlerinin güçlülüğü
2. galyalılar savunmaya yönelik askerleri var ve tuzakları ile ilk başlarda etkili savunma yapabiliyorsunuz
3. germen ırkının tek özelliği yağmalama saldırdığınız kişilerin sığınakları olsada 3/1 oranında sığınaklardan alabiliyorsunuz.

ilk başlarda askerle uğraşmayın hammadde kasın, bölgenizdeki vahaları ele geçirin bunun içinde şehir içinde kahraman kışlasını kasın, diğer bir köy için sarayı 10 yapıp göçmen çıkarın böylece nüfusunuz katlanacaktır hammaddeleriniz 10 olduğunda asker kasmaya başlayın ve karşınızdakilere saldırın dostluk yapmayın :p ben haraca bağlamıştım hammadde göndermeyene saldırıyordum öylede yapabilirsiniz :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bende sevdim oyunu ama resmen kar amaçlı açılmış oyun ben alıyım 600 altın gücüm olsun olmaz bence böyle (bu arda altınları hemen harcadım bekleseydi iyimiş:)) . Varsa 7. servar da oynıyalım birlikte:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi