İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Travian

OK24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varsa hesabınız sakın silmeyin bana verin ok

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende sevdim oyunu ama resmen kar amaçlı açılmış oyun ben alıyım 600 altın gücüm olsun olmaz bence böyle (bu arda altınları hemen harcadım bekleseydi iyimiş. Varsa 7. servar da oynıyalım birlikte

birini davet ederek de altın kazanılıyor.. 75 nüfusa gelince 20 altın veriyolar.. :D

ben büyük ihtimalle diğer serverlarda başlamam speed'de oynadıktan sonra sıkıyo biraz diğer server'lar yawaş geliyo.. şu an speed'de ilk 4000'deyim 5 köyüm var toplam nüfus 1487 :D (biraz da hava atalım di mi :D)

OK24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bi hesapta bana werin kullnamadıklarınızdan nüfus falan artmıyor :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
12 günde roma ile 100 nufus (birlik kurup asker çıkartma-zırh dökümhanesi) durumum bu :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 günde 36 oldum. Saldırı mantığını anlamadığım için birşey yapamıyorum. Saldırdıklarında tarlararın seviyesi falan düşüyor mu? Yoksa sadece malzememi çalıyorlar ?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 günde 36 oldum. Saldırı mantığını anlamadığım için birşey yapamıyorum. Saldırdıklarında tarlararın seviyesi falan düşüyor mu? Yoksa sadece malzememi çalıyorlar ?

Yağma seçeneğiyle saldırılırsa sadece hammadde çalınıyor saldır seçeneğini ise bilmiyorum ama genelde yağma yapmaya geliyor millet..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peki bide bana krallıktan hammadde geliyo o süreli bi olaymı yoksa sadece başlarda bikeremi geliyor. bide Davet olayı nasıl

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

koç başı ve mancınıkla normal olarak saldırınca bina ve madenleri falan yıkabiliyolar :D

peki bide bana krallıktan hammadde geliyo o süreli bi olaymı yoksa sadece başlarda bikeremi geliyor. bide Davet olayı nasıl

sadece oyun başında 2 kere geliyo o kadar...

M

maiL

Misafir
Romalıları tavsiye ederim. server 2 de ve server 5 de varım çok pis yağmalarım 500 filan askerim var. nüfüsu 500 den az gördüm mü affetmem. Imperatorslar vazgeçilmez savaşçılarımdır. Sırf ismine gıcık oldum diye 21 saat uzaktaki köylere bile saldırırım. :p

OK24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ala ala yaw nasıl yapıyonuz bu kadar askeri :S

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bide bu oyunda bi kişiye günde 3 kere saldırabilirsiniz gibi bi kural varmı yoksa istediğimize istediğimiz kadar dalabiliyomuyuz:D

M

maiL

Misafir
sınır filan yok. benim için hammadde önemli hammadde alabiliyorsam sabaha kadar 20 25 kere saldırırım :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şimdi saldırdık diyelim orda hammadenin hepsinimi alıyoruz yoksa bi sınırlama varmı.

M

maiL

Misafir
evet askerlerin belirli özellikleri var. mesela saatte kaç sektör hızla gidiyor. kaç hammadde taşıyor gibi. bu özelliklere göre hammadde yağmalıyor ve taşıyorlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bu tür oyunların en sevmedim yanı ilk başlarda hammadde beklemem:D

sizce böyle bişeyi yazmak için coderin alacağı fiyat nekadar:)

M

maiL

Misafir
eee öyle herşey hızlı gelişseydi. age of empires taki gibi şifreler olurdu.
bence en güzeli böyle. ki ayıptır söylemesi saatlik üretimim böyle :p
Saatlik üretim:
Odun: 862 adet
Tuğla: 806 adet
Demir: 793 adet
Tahıl: 392 adet

birazdanda bi yeri fetih edicem o zaman odun ve tahılımın saatlik gelirleri %25 daha artacak :p

php tabanlı ama çok güzel yazılmış bence 10bin $ minimum vardır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
eee öyle herşey hızlı gelişseydi. age of empires taki gibi şifreler olurdu.
bence en güzeli böyle. ki ayıptır söylemesi saatlik üretimim böyle :p
Saatlik üretim:
Odun: 862 adet
Tuğla: 806 adet
Demir: 793 adet
Tahıl: 392 adet

birazdanda bi yeri fetih edicem o zaman odun ve tahılımın saatlik gelirleri %25 daha artacak :p

php tabanlı ama çok güzel yazılmış bence 10bin $ minimum vardır.

offf off kaç günlük oyun bu böyle:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi