İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibrahimkoknar' Alıntı:
bugün i-coke kampanyasından kazandığım 126 tişört adresime geldi sağolsun benim için kargodan 2 arkadaş gelmiş cuvalın içine tişörtleri koyup getirmişler çuval yerinde kalkmıyor yaw :)

iki tişort ben isterim senden bedavaya :) yollayacaksan kargo ile karşı ödemeli yolla adresi yazayım PM :p

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
eheh 1-2 tanede bana yolla abi..bende yazim adresi :D

kopya çekme önce ben istedim :) 126 tişortu nabıcak her gün bi tane giyse senede sadece 1 kere yıkatsa hepsini anca oyle kullanır :)

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ibrahim Köknar

ibrahimkoknar' Alıntı:
bugün i-coke kampanyasından kazandığım 126 tişört adresime geldi sağolsun benim için kargodan 2 arkadaş gelmiş cuvalın içine tişörtleri koyup getirmişler çuval yerinde kalkmıyor yaw :)

İBRAHİM KOKNAR SENDE ÇOK GUBUZSUN ARKADAŞ YAW. :mad: :mad:

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İBRAHİM köknar

ibrahimkoknar' Alıntı:

İBRAHİM KÖKNAR SENDE ÇOK GUBUZSUN BE ARKADAŞ :mad: :mad:

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
mexut' Alıntı:
iki tişort ben isterim senden bedavaya :) yollayacaksan kargo ile karşı ödemeli yolla adresi yazayım PM :p

adresine karşı ödemeli bir tişört kazandın :)
adresini ver bakalım :)
özele yaz

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Utanin

Ovetto' Alıntı:
Onur sen ne beleşçi bi adamsın ya :D :D :D

ARKADAŞLAR BİR TŞÖRT İÇİN YAPTIKLARINIZA BAKIN, NEREDEYSE İBRAHİM KÖKNARA TAPACAKSINIZ. İ. KÖKNAR BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUM SEN NE GUBUZ BİR İNSANSIN YAV. ARKADAŞLAR SİZDE BİRBİRİNİZİ YEMEYİN
BİR TŞÖRT İCİN AŞAGI YUKARI 10 YTL BİR TŞÖRT.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi