İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
tüm kampanya duyurularını bu sayfadan okuyabilirsiniz.

yurtiçi kargonun kampanyası

http://www.yurticikargo.com.tr/kampanya/tatil_cek/kampanya_sart.asp

migros un kampanyası her 2 haftada bir devam ediyor.

http://www.migros.com.tr/migros/musteri1_3.htm

Her ay 4 üyeye kitap veriyorlar.

http://www.herseynet.com/yarisma/

mynet menejer oyunu
ama üyelik ücretli :(

Temmuz Ayı - En İyi Menajer Ödülleri

En iyi menajere Nokia 1100
En iyi ikinci menajere Logitech Optik Kablosuz Mouse
En iyi üçüncü menajere Flycam 300 Web Kamera
Ayrıca en iyi 10 menajer'e Futbol Menajer Özel Forma

http://futbolmenajer.mynet.com/gunluk/default.aspx

turk.net erişim paketi alanlar kazanıyor!!!

https://secure.tnn.net/websignup/2004yazkamp/kampanya.asp

Retur'dan 5 Çifte Antalya'da 5 gün tatil

Teknosa'dan HP Digital Fotoğraf Makinası

Yaman Ltd.'den Fujitsu Siemens PDA

Yaman Ltd.'den Fujitsu Siemens 128 MB USB Bellek

Sabancı Telekom'dan Bigalo Hesaplı Arama Adaptörü

-------------------------------------------------

Kazanan talihliler 6 Eylül 2004 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

Kampanya, Milli Piyango İdaresi’nin 06.07.2004 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02 / 955-4085 sayılı izni ile düzenlenmiştir. 07 Temmuz – 31 Ağustos 2004 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanyaya, Turk Nokta Net internet erişim aboneliklerini kampanya tarihleri arasında başlatan ve/veya bu tarihler arasında aktif aboneliklerini yenileyen tüm kullanıcılar katılabilir. Kampanyada, 5 kişi Honda SCV100F Beat 100 cc. 4 zamanlı scooter, 25 kişi FSC Pocket Loox 420 avuç içi kişisel bilgisayar, 125 kişi FSC 128 MB USB 2.0Memorybird, taşınabilir bellek, 5 çift Antalya Otel Dedeman’da 14 – 18 Ekim 2004 tarihleri arasında, 4 gece 5 gün, çift kişilik konaklama (yarım pansiyon / ulaşım talihliye aittir) tatil, 10 kişi HP 735 Digital Fotoğraf Makinası, 525 kişi Bigalo Aboneliği (izin kapsamı dışında kaldığından Bigalo Aboneliği çekilişi MPİ izni dışında gerçekleştirilecektir) kazanacaktır. Çekiliş, 02 Eylül 2004 tarihinde saat 14.00’de Yunus Emre Cad. Nil İş Merkezi No.8/3 4.Levent/İstanbul adresinde yapılacaktır. Talihliler, 06 Eylül 2004 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ilan edilecektir. Kampanyaya, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile armağanları verilmez. Bir kişiye birden fazla ikramiye verilmeyip geçersiz sayılacaktır. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.

T

tikkyboy

Misafir
"ibrahimkoknar" sana ne kadar teşekkür etsek azdır... bu tür kampanyaları ve ödülleri bize bildirmeye devam edeceğin içinde teşekkürler :) bende bulduklarımı buraya yazmaya devam edeceğim...

T

tikkyboy

Misafir
`ibrahimkoknar` öncelikle düello için geçmiş olsun umarım çağırılırsın ama :) bu arada pepsi'den 1 araba bana diğer 2'si size kalmış :) unutmadan aslanmax.com'daki oyundan ödül alan var mı? üye olurken ödül için adres filan istiyor ama...

T

tikkyboy

Misafir
elbette kime kısmetse ona çıkar, sadece içinde şaka olan bir cümleydi :) neyse aslanmax.coma bakayım tekrar... umarım araba'da kazanırsın....

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
maret sucukların altında çıkan şifreleri telefonla yolluyoruz çekilişle hediye veriyorlarmış. ne hediye verdiklerini tam olarak bilmiyorum. ama güzel birşeyler veriyorlardır heralde...
haberiniz olsun dedim :)

L

LiL_CaT

Misafir
ibrahimkoknar sen kafayı mı sıyırdın bea bu kadar kampayayı nereden buluyorsun ve amacın nedir anlamıs değilim

T

tikkyboy

Misafir
bence de kafayı yiyecek 1 şey yok; son derece normal ve de zevkli bir şey bu kampanyalar. bu arada maret olayı da iyidir bence... katılmak lazım :)

T

tikkyboy

Misafir
ya bu nescafe olayını bende yazacaktım ama ben o ankete katılalı ve anımı yazalı bayağı 1 zaman oldu ama hala bir şey olmadı, kazananlar belli değil filan, ümidi kesmiştim yani :)

Z

zeloeee

Misafir
aynali kahve dogru duzgun dur adam gibi msj yaz.
Seni kim aldı bu forumlara ya
daha önceki forumda açtıgın konuyuda okudum
ama admin guzel yapmıs ellerine saglık

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
T

tikkyboy

Misafir
güzel bir site reklamoyu ama hediye çıkma ihtimali çok düşük :)

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavi Jeans

Mavi jeans tişörtünü gönderdi, ama biraz büyük geldi bana :)

T

tikkyboy

Misafir
olsun abi inek inek'tir :) hediye listen artıyor işte ne güzel :) herkse bol hediyeli günler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5