İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese Usp ilemi gönderıldı acaba mavijeans sporcu çantasi?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DeviLLe' Alıntı:
Benimki gelmiş ups le evde bulamıyınca yazılı kağıt bırakmışlar kapıya geldik yoktunuz gibisinden. geri götürmüşler yarın getireceklermiş aradım :)
Valla benimde mng kargo not bırakmış. "Şubeden alın kargonuzu" yazıyor. Hem güldüm hem kızdım.. Ama çantamı yoksa koroplastınkimi bilmiyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duman' Alıntı:
mng subesıne git bak bakalım neymiş.)
Bu öğlen 12 de gittim. Kapalıydı. Aslında beni tanıyorlar işyerime getirebilirlerdi ama nottan bile belli baştan savma biryer oldukları..

F

fatihhk

Misafir
koroplast alelade bi poşet içinde yollamış bizim çöp torbalarını.
eve gelince şok oldum :D
gerçi evdekilerde alıştı artık ama soruyorlarda durmadan noluyor nerden geliyor bu hediyelerin kaynağı diye...

bu arada milkanın kampanyasınıda kazandım.çikolataları 3 hafta sonra falan yolladılar ama baya yollamışlar (çikolataların toplam piyasa değeri 45 YTL falandır :d)

ibrahimkoknar a tekrar teşekkürler...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatihhk' Alıntı:
koroplast alelade bi poşet içinde yollamış bizim çöp torbalarını.
eve gelince şok oldum :D
gerçi evdekilerde alıştı artık ama soruyorlarda durmadan noluyor nerden geliyor bu hediyelerin kaynağı diye...

bu arada milkanın kampanyasınıda kazandım.çikolataları 3 hafta sonra falan yolladılar ama baya yollamışlar (çikolataların toplam piyasa değeri 45 YTL falandır :d)

ibrahimkoknar a tekrar teşekkürler...
milkali falan çikolatalı kampanya oldumu bilelim ibo.. severiz çikolatayı

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavijeans Mavikupa'dan hediye kazananların hediyeleri adreslere gönderilmiş.Evde kimseyi bulamadıkları için bir kağıt bırakmışlar.Kargodan alacağız artık hediyemizi :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Mavijeans Mavikupa'dan hediye kazananların hediyeleri adreslere gönderilmiş.Evde kimseyi bulamadıkları için bir kağıt bırakmışlar.Kargodan alacağız artık hediyemizi :p
Bende kazanmışım ama birşey gelmedi. Mavijeans teki forma adres yazmışmıydık ? Hiçbirşey hatırlamıyorum ben.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben mavikupa çantasını aldım.
Basit ve ucuz bir eşya taşıma çantası.
Ama hediye hediyedir. :)

ibrahimkoknara ve SLiM_BoYa forum üyelerine hediyeler kazandırdıkları için teşekkür ederim.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Bende kazanmışım ama birşey gelmedi. Mavijeans teki forma adres yazmışmıydık ? Hiçbirşey hatırlamıyorum ben.

evet yazdık adres bilgilerini fln. istersen ups ile görüş telefon aç bölgendeki UPS firmasına. ismini soy ismini söylersin mutlaka hakkında bilgi verirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5