İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
http://www.boschevaletleri.com/tr/home/

"Bosch Sürpriz Kahvaltı" isimli Anneler Günü ödüllü kampanyası 02.05.2006 günü saat 09.30'da başlar ve 11.05.2006 günü saat 17.00'da sona erer.
Üye olanlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda,
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka MCP 3507 Narenciye Sıkacağı, MMB 1007 Blender, TAT 1207 Ekmek Kızartma Makinesi ve TTA 2009 Çay Makinesi'nden oluşan Cerealine serisi set
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka PPW 2200 Banyo Tartısı,
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka TWA 3000 Krep Makinesi
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka BKS 3042 Şarjlı Süpürge,
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka MMR 0800 Chopper,
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka PHA 2300 Saç şekillendirme seti,
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka TEK 1120 Yumurta Pişirici,
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka TFB 3401 Mini Tost Makinesi,
Kazanan 5 talihliye birer adet Bosch marka MKM 6000 Kahve Değirmeni, Verilecektir.
Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
"Bosch Sürpriz Kahvaltı" isimli Anneler Günü ödüllü kampanyasından ödül kazanacak talihliler, 12.05.2006 saat : 11.00'da BSH Ev Aletleri San. Ve Tic. A.Ş.'nin Çakmak Mah. Balkan Cad. No. 51 Ümraniye / İstanbul adresindeki binasında noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucu belirlenecektir.
Kazananlar ve yedek talihliler, 12.05.2006 günü saat 19.00'da www.boschevaletleri.com isimli internet sitesinde duyurulacaktır.
Çekiliş sonuçları, kampanyanın yürütüldüğü yerde ilan edilecektir ve ayrıca asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Talihliler, sonucu tebellüğ etmedikleri ya da geç ettikleri gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemezler.
29.05.2006 tarihine kadar başvurmayan asil talihliler ile 13.06.2006 tarihine kadar başvurmayan yedek talihlilerin ikramiyeleri verilmez ve herhangi bir hak iddia edemezler.
KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir.
BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Bu kampanyaya BSH Ev Aletleri San. ve Tic. AŞ., AD İnteraktif Elektronik Reklam ve Haberleşme Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. ve Nexum Boğaziçi Elektronik Çözümler Danışmanlık A.Ş. çalışanları katılamazlar.

ekmek, peynir, reçel, yumurta, çay, portakal suyu :D

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptım ama en son adres sorduğu yerde post edince hata verdi :(

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

SQL Server does not exist or access denied.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: SQL Server does not exist or access denied.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[SqlException: SQL Server does not exist or access denied.]
System.Data.SqlClient.ConnectionPool.GetConnection(Boolean& isInTransaction) +472
System.Data.SqlClient.SqlConnectionPoolManager.GetPooledConnection(SqlConnectionString options, Boolean& isInTransaction) +372
System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() +384
BoschEvi3.CheckMember.Page_Load(Object sender, EventArgs e)
System.Web.UI.Control.OnLoad(EventArgs e) +67
System.Web.UI.Control.LoadRecursive() +35
System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +772

--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2300; ASP.NET Version:1.1.4322.2300

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada haber vereyim dedim, mc donalds'ta big mac yemiştim, şifre verdiler yolladım. dünya kupası finalini izlemeye gidiyorum coca cola sponsorluğunda, bugün mutlu haberi verdiler. kampanyalara katılın, tadını çıkarın :p

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ploop' Alıntı:
bu arada haber vereyim dedim, mc donalds'ta big mac yemiştim, şifre verdiler yolladım. dünya kupası finalini izlemeye gidiyorum coca cola sponsorluğunda, bugün mutlu haberi verdiler. kampanyalara katılın, tadını çıkarın :p

hayırlı olsun kkardes

KATILIN SİZDE KAZANIN :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolasın ibrahimkoknar. maddi açıdan beni göçürdü ama bu olay. pasaport 200 ytl, vergi 280 ytl istiyorlar. 45 ytl de notere bayıldım. valla kazanmasam daha iyiymiş.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ploop' Alıntı:
sağolasın ibrahimkoknar. maddi açıdan beni göçürdü ama bu olay. pasaport 200 ytl, vergi 280 ytl istiyorlar. 45 ytl de notere bayıldım. valla kazanmasam daha iyiymiş.

büyük ödülün derdi büyük olur :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üzgünüz! 750 puan barajını geçtiniz ancak ilk 1500 katılımcı arasına giremediniz. Ama üzülmeyin süprizlerimiz devam edecek.

yarışma güzelmiş ama 2k küsür puan yaptım. yalnız madem bu yarışma 31 mayısa kadarsa o zaman niye hemen daha 5 mayısta bitirmişler yarışmayı? madem o kadar kısa sürede o rakama ulaşılacaktıysa niye o kadar uzun zaman verdiler?

e direk biz bunlara 4 tane e-mail adresi postalasaydık daha kısa olurdu o kadar uğraşmazdık ..

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız..
Linki bulur bulmaz paylaşmakla hata ettim.
Oyunu tamamlayınca aynı şeyleri düşündüm...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ust2.jpg

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavijeans, MaviKupa kampanyasından Mavikupa Sporcu Çantası kazanmışım.Teşekkürler ibrahimkoknar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5